2014 Yarenleri! :)

yaz yaz canım buluruz bişeyler. ama çok mutlu oluyorlar ya ben havlu aldım parfümümü sıktım mektup yazdım

bende öyle yaparım kuzum özenirim önce şu arayı bi düzelteydik.
kuzum kargoya verirken adres ne kadar açık yazılıyor. hani tam olarak nasıl yazıcam bilmiyorum

kuzum kargoya verirken adres ne kadar açık yazılıyor. hani tam olarak nasıl yazıcam bilmiyorum
cok acik adrese gerek yok gerci bn mng den yolladm baya bseyler de yolladm daha hala bitirememis yiyor:)

cok acik adrese gerek yok gerci bn mng den yolladm baya bseyler de yolladm daha hala bitirememis yiyor:)

canım ben ilçeye değil köye göndericem ondan yanlışlık olmasın istiyorum :/
neler göndermiştin balım sen

canım ben ilçeye değil köye göndericem ondan yanlışlık olmasın istiyorum :/
neler göndermiştin balım sen
valla kuzum ben cikolata gonderdim bi kakolu bi sade snra 3tane islak mendil 3tane kula temizliyici deodorand aldm snra pismaniye aldm 1 tane 30 tane ucu bi arada mescafe aldm snra hurma aldm seker varya ici kabuklu snra badem sekeri aldm bi kakolu bi beyaz iki tane snra cerez 15tllik aldim ama kuruyemisten aldm onu oyle kuzum hhatrladklrm bunlar:)

canım ben ptt şubesşne gönderşyorum ordan alıyor. düzelmeden gönder düzelmesine vesile olur kız

ayy benimkide çok sever çerez bak bu iyi oldu:) badem fındık falan alabilirim:)
bak aklımdakileri söylüyorum kuzum: deodorant, rollon, ıslak mendil, selpak, kulak çöpü, jilet, pudra, el kremi, tişört, gömlek, iç çamaşırı, atlet, mektup yazıcam, çikolata, cips,gofret, sade nescafe, olips tarzı şekerler, tuzlu kraker, kek. bu kadar

canım ben ptt şubesşne gönderşyorum ordan alıyor. düzelmeden gönder düzelmesine vesile olur kız

önce maaşımı almam gerek kuzum
hadi aldım diyelim bu kadar malzemeyi bi günde alamam bi iki üç günümü alır. ee ordan artık hangi kargo gidiyorsa ona götürcem taa şırnağa gidecek odaalmaya gidecek rahat 1 ayı bulur ahaha o kadar bekleyemem hemen düzelmemiz gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…