2014 Yarenleri! :)

kafasindaki her neyse hic hoşuma gitmedi..ve gittide uzaklaşıyorum ondan,dondugunde cok gec olabilir
umarım geç olmadan döner canım ya bilmiyorum tanımıyorum ama ne biliyim durduk yere ortada bişey yokken yani büyük bir kavga yokken ayrılmak mantıksız ve anlamsız derdi nedir Allah bilir

aramiz yok valla kuzum bir haftadir muhattap olmuyoruz birbirimizle:63:
hadi yaa hiç mi konuşmuyosunuz ara ara mı konuşuyosunuz kuzucum
ee artık askerlikte bitti ne yapacaksın eski haline dönecek misiiin ? tembel hallerine :KK8::KK8:
yok kız dönemem ki gelecek e beraber vakit geçiririz sonrasında telaşeler başlar zaten ufaktan ufaktan bir daha da tembel pofuduğu bulamayız :KK48::KK48:

umarım geç olmadan döner canım ya bilmiyorum tanımıyorum ama ne biliyim durduk yere ortada bişey yokken yani büyük bir kavga yokken ayrılmak mantıksız ve anlamsız derdi nedir Allah bilir
ayrilmamis mesafede koymamış varligi bisi degistirmiyomus boyle belki biseylr degisirmis..kisa bi sure dusunmeliymisz oyle diyo

hadi yaa hiç mi konuşmuyosunuz ara ara mı konuşuyosunuz kuzucum

yok kız dönemem ki gelecek e beraber vakit geçiririz sonrasında telaşeler başlar zaten ufaktan ufaktan bir daha da tembel pofuduğu bulamayız :KK48::KK48:
eneeeee doğru kız düğün telaşesi başlayacak dimiiiiii :KK71::KK71:

yani kısmetse ev için telaşe başlayacak mutfak dolapları kapılar falan onları koştururuz sonra düğün tarihi kesilir falan inşallah yani kuzucum:KK48:

arasan kuzucumm böyle bırakmasanızz?
bn daha aramam kuzum ilk gun mesafe koyma dedim onu dedim bunu dedim..yalvardim resmn olmadi iyice havaya girdi ..emeklerim boşa

bn daha aramam kuzum ilk gun mesafe koyma dedim onu dedim bunu dedim..yalvardim resmn olmadi iyice havaya girdi ..emeklerim boşa
aa o zaman bırak gitsin akışına kuzum ya bakalım ne olacak

kısmetse ne zamana düşünüyorsunuz canım düğünü
canım valla en geç önümüzdeki sene Mart Nisan, şartlar bakalım ne gösterecek gelince kesin değil daha tarih işe falan başlasn bakalım da

X