2014 Yarenleri! :)

tabikide edicem canım çok zor biliyorum çok zor zamanlar geçirdim bende ne oldugunu nasıl oldugunu biliyorum
sağol tatlım benim .. bizim geçeceğimiz yollardan sende geçtinn atlattın askerlik değiştirdimi değiştirmedimi askerini

çok güzel yaa ilişkiniz dahada güçlendi he bundan sonrada hiç ayrılmazsınız artık kız
inşallah canım bana çok yardım etti çok destek oldu 15 gün öncesine kadar 2 günde bir kesin telefonda aglardım çok özledim diye

inşallah canım bana çok yardım etti çok destek oldu 15 gün öncesine kadar 2 günde bir kesin telefonda aglardım çok özledim diye
bende kendimi çok zor tutuyorum aradığında ağlamamak için ... hiç belli etmiyorum ona üzüntümü oda orda dahada üzülmesin diye.. askerin yakışanı yapmış helal olsun sakın bırakma onu :)

bende kendimi çok zor tutuyorum aradığında ağlamamak için ... hiç belli etmiyorum ona üzüntümü oda orda dahada üzülmesin diye.. askerin yakışanı yapmış helal olsun sakın bırakma onu :)
bende anca zırlayıp salya sümük uyuyoruum her gece canım o benim onsuz nefes alamam ben

ayyy hangı devırdeyız kız ne dayagı tobe bısmıllah .. Vala smdıkı askerler cok rahaaat benm okuldakı hocalar of smdıkıler askerlıkmı yapıo ya dıolar ana kuzuları ıste bunlar :)) sevndm bebegm dengeszler vala benmkıde oyle tepemın tasını attrdı konusmuyrmda . gelecem dedm bakarz dedı sora sen zamanında gelmednde benm planımı bozdunda of yeter artk ya dedm bozuk plak gıbı kal orda sen dedm ..

iyi aksamlar kzlar.. ya bugun mutfak dolabımız ( kendı evımın ) dustu gormenız lazım masa ortadan 2 ye ayrıldı .. ev arkadasım kapagını acarken dusmus nasıl canm sıkıldı nazar dyorum

hay Allah günü birlik mi bir kaç gün mü sürecek acaba
allahtan günü birlik bugunde komutan beyin karısıyla kızını bir başka kadını daha gürcıstana götürdü kadınlar alışveriş yapmışar arabada sigara dedikodu benimki sınırda arabada sabah 10 dan akşam 6 ya kadar oturdu onlar gezip gelmişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…