2014 Yarenleri! :)

tabi cnm kaynvalidenin cagirmasiyla gitmen daha hos olur..davet eder diye düşünüyorum
çağırmazsa gitmicem sevgilimle başka bir plan yaptık açıkcası annen çağırırmı filan demedim bek kendim bir anda düşündüm çağırmalı diye

aynen tatlım ya çok dua ediyorum yarın askerine kocaman sarıl nasıl heyecan vardır sende şimdii off

Inanır mısın garip bir haldeyim inanamıyorum çünkü hala benimsedim askerliği galiba bitecek gibi gelmiyor yarın normal bir günmüş gibi sanki yarın görünce heyecan olur galiba

Canim benim cok sevindim senin icin allah bir daha ayirmasin sizi

Çok sağol tatlım:) Allah'ım hepimizi tez zamanda kavuştursun inşallah amin :))

balimmmm gozunaydin.cok cok.cok sevindim..bidaha hic ayrilik olmasin insallah..

Başağımmm :) çok sağol canım inşallah ayrılık olmaz inşallah kuzum benim :)

ay heyecanlandim fusunumm yaaa :) yarinn cok guzell bi gun olsun insallah

doğrudur tatlım yaa gelene kadar inanamazsın sen :))) görünce ayakların yerden kesilirr yaa kuzummm artık ayrılmak yok artıkk bu sizin son ayrılığınızdı bitti gitti

bir iki kere gittim ama sevgilim çağırmıştı yinede pişmanım bir daha gitmem canım en iyisini yapıyorsun bana kalırsa
bnmkide kiziyo ne alaka bn gel diyorum diyo,erkekler pek anlamiyo bu isten..bn bisi bulup gitmiyorum, gittigimde rahatsiz hissediyorum cunku..snde hissettigin gibi yap tatlim nasil olsa sevdicegin hep yaninda artik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…