2014 Yarenleri! :)

tatlmmmm naber ya gıremıyrm pek nasıl gıdıooo
Duygutoîummmm iyim allaha şüküüür.. Azcık sıkıntılı bi haftasonu geçirdim malum dönem öncesi psikolojim ayvayı yidi hem asker beye hem kendime etmediğimi bırakmadımmm Sen nasılsın? Neler yapıosun fıstığımmm?

güanydınnn canlarımm...:) nsılsınız bakalım bzizim 7 günümzü kaldııııı aman tanrım şaka gibi 160 zaman çabuk mu geçti acepp:)

Tezkere değil canım izne geldi sadece. Telefon için geçerli bir neden vardı evet. Ben de onu anlamıyorum zaten bunca zaman göremiyorsun ama gidiyorsun köye yani. Ben üzülüyorum ama onun keyfi yerinde facede foto paylaşmalar yer bildirimleri vs vs. Canım izne geldi böyle bir havalara girdi çözemedim ben

Askerliği zorlu mu geçti?

Bana göre zor değil İzmir gibi yerde askerlik yapıyor yani bir yerleri kalktı gibi

Günaydın kuzular günaydın gün geçtikçe heycAnım büyüyor içim içime sığmıyor

ayyy bılmem mı o donemııı sorma kuzumm .. bende napm kuzucum aynı cok gremyrm buraya malesef telefondan da yazamadgm ıcın pc acarsam bakıyrm .. Benmkıne evcı cık gelecem dyrm gelme ckmcm mutluym burda dıo nasl guldum :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…