2014 Yarenleri! :)

kullanmaya başlayınca iyi olur canım ondan mesaj gelmesi falan özleminiz katlanılır hale gelir. Mesela 1de nöbeti var onu bekliyom ben şimdi
ay benim başım yandı, çok sinirlendirdi beni demin 9 11 nöbeti vardı aradı nöbetten sonra ben de nasıl geçti hayatım geçmiş olsun dedim. kaparken de farkında olmadan yine hadi geçmiş olsun dedim. abartma bu kadar dedi tersler gibi. gece gece olay çıkmasın diye kısa kestim uzatmadım ama yarın soğuk konuşucam

aa neden öyle dedi ki sen bişey dememişsin ki

aa neden öyle dedi ki sen bişey dememişsin ki
sevmiyo ya askerlikten konuşmayı, uykusu gelmiş belli huysuz oluyo bazen uykusuzken. bugün skypeta konuştuk çok mutluydum. hep böyle oluyo mutlu ediyo sonra bişey yapıyo bozuyo bu mutluluğu. bıktım artık bu durumdan, sormucam artık nasıl geçti günün ne yaptın diye

canım dengesizleşiyorlar ya cidden sormasan da beni sormuyosun merak etmiyosun diye tavır yapar

canım dengesizleşiyorlar ya cidden sormasan da beni sormuyosun merak etmiyosun diye tavır yapar
yapsın valla, daha napayım ? elimden geldiğince destek oluyorum gece nöbetteyken o yatmadan uyumuyorum. bazen düşünüyorum zorluyor muyuz şansımızı diye. özür diliyor yine yapıyor aynı şeyleri

yapsın valla, daha napayım ? elimden geldiğince destek oluyorum gece nöbetteyken o yatmadan uyumuyorum. bazen düşünüyorum zorluyor muyuz şansımızı diye. özür diliyor yine yapıyor aynı şeyleri
ne askerlikmiş bee yedi bitirdi bizi resmen geldiklerinde hala bu şekilde olmazlar umarım

ne askerlikmiş bee yedi bitirdi bizi resmen geldiklerinde hala bu şekilde olmazlar umarım
hiç bilmiyorum ki kuzum. böyle yürümez, bu huyunu düzeltmezsen bizim geleceğimiz yok deyince de ağlıyo özürler diliyo bilmiyorum ki canım ya offf tüm hevesimi, mutluluğumu aldı gece gece

hiç bilmiyorum ki kuzum. böyle yürümez, bu huyunu düzeltmezsen bizim geleceğimiz yok deyince de ağlıyo özürler diliyo bilmiyorum ki canım ya offf tüm hevesimi, mutluluğumu aldı gece gece
canım saçmalama bunun için sıkma canını olabilecek şeyler bunlar. Ayıp etmiş ama geleceğinizi etkileyecek kadarda değil

canım saçmalama bunun için sıkma canını olabilecek şeyler bunlar. Ayıp etmiş ama geleceğinizi etkileyecek kadarda değil
yok canım söz veripte tekrar yaptığı şeyler için diyorum ben onu. yarın soğuk konuşurum anlar ne yaptığını. askerden gelince hepsinin hesabını sorucam ama. ya sabır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…