2014 Yarenleri! :)

ya canım hep empati kurarak konuşmaya çalıştım ama işte üzüldüm güzelce sordum cevap vermedi bende üstüne istemedim.. yarın öğlen kalktığında sorıyımda akşam geliyimmi diye onada hayır derse ne yaparım düşünmedim .. halletmek istiyorum ama ben çok alındım ... bütün hevesimi kursağımda bıraktı

Olsun canım alttan alan sen ol bırak dinlensin diğer günler buluşursunuz
öylede canım haftaiçide benim okulum var pek rahat olmaz o ilçede ben ilde.. otobüsle gidip gelicem yanii... 2 ve 3 gün izin ayarlayabilirim ama yarın haftasonuydu o yüzdende çok istiyodum çok heveslenmiştim heyecanlanmıştım çok alındım böyle deyince

sor gene tatli dille yarn aksam gelimmi askm cok ozledm seni pazarda bol bol vakit gecrrz gene die bakm ne dicek kuzum skma canini

sor gene tatli dille yarn aksam gelimmi askm cok ozledm seni pazarda bol bol vakit gecrrz gene die bakm ne dicek kuzum skma canini
tamam canım bi diyim .. yine hayır derse? ay canım sıkmamaya çalışıyorum ama aklıma geldikçe sinirleniyorum sinirden ağlıycam öyle yani

hiç umduğum gibi olmayınca hevesimde kursağımda kaldı, oda böyle yapınca alındım ... bide hastayım iyice alındım . Çok süper gitmek flanda istemiyorum artık
Söyledin mi sen tekrar? Yani çok heves ettiğini falan bi söyleseydin bakalım ne diyecek

Söyledin mi sen tekrar? Yani çok heves ettiğini falan bi söyleseydin bakalım ne diyecek
yok canım artık evine gitti bir yerden arayamazda anca sabaha ne kadar erken kalkarsa .. akşama geliyimmi diye sorucam eğer bunada hayır derse ne derim bilmiyorum..

bak yok derse hic bse deme pazar gnu tavrni belli edersn uuzme kendni bnce yok dicrgni sanmyrm
tamam canım yüzyüze gelince tavrımı belli ederimde nasıl belli ediyim bilemedim soğukmu davranarak nasıl yani ? inşallah demez yoksa çok daha alınıcam gerçekten

tamam canım yüzyüze gelince tavrımı belli ederimde nasıl belli ediyim bilemedim soğukmu davranarak nasıl yani ? inşallah demez yoksa çok daha alınıcam gerçekten
yuzyize gel konus acik acik kuzum bn dort gozle gorusmeyi bekliyorm sen byle yapyorsun daha cok kirilgan alingan olyorm beni anlamani istyrm vs vs:) ama skma canini balim ya bana kalrsa tavrda yapma cnku bn nisanli oldgm halde ilk gun gorusemiyorz normal bsey bu ilk gun dinlenrler full:)

öylemi dersin canım ya tamamdır açık açık söylerim .. sıkmamaya çalışıyorumda işte elimde değil çok sinirim bozuldu .. dinlensinde düşündükçe aklı başına gelir .. tabi o askere gidince 1 güne bile üzülücek ama ona demedim sırf anlasın pişman olsunda.. neyse canım yarın görücez bakalım erken kalkarım umarım bi yerden arar.

aynen tatlm o yuzden skma bile tatli can8ni ki yok ta demez belki bi yarn olsnda ksmetse :) gozunaydn bu arada kz :)

aynen tatlm o yuzden skma bile tatli can8ni ki yok ta demez belki bi yarn olsnda ksmetse :) gozunaydn bu arada kz :)
inşallah demez canım... sağoll bakalım bi kavuşayımda.. daha birşey anlamadım ben yahu... Bu arada iyi geceler tatlım .. yarın bi erken kalkayımda şu benimkini bi halledeyimde ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…