2014 Yarenleri! :)

Aynen gorusemedik diye zaten moralim bozuk her konuştuğumda ağlıyorum resmen tlfda. Ama o da ona guvenmedigim inanmadığım için sınırlı. Açtı tlfnu anlattı kapalı olmasının sebebini. facee de video atmis kanıt gibi resmen ahaha ama ben uzgunum çünkü gorusemiyoruz :KK43:

Sinirler yıpranık olunca üzülüyor insan tatlım bak kanıt gibi video atmış Sıkma tatlı canını :KK43: geldiği vakit görüşürsünüz inşallah canm :)

hepsini iyice arastir ona gore canim bende cok ozenirim boyle seylere :))) Allah yardimcin olsun tatlim.. Askerinle bu gunlerin acisini oyasiya cikarin :)

Aminn kuzum aminn :) İstanbul dışı çıkamazsak da buralarda takılcaz artık :)

iyiyim fistigimmmm cok sukur yuvarlanip gidiyoruz :) sen nasilsin balim askerin nasil?

onemli degil bitanemmmm neler yapiyosun bakimmm

damlaaaam hosgeldin kuzuuuuum bapiyosuun

Iyiyim çok şükür kuzum günleri azaltmaca işte:) askerde biraz stresli günler geçmiyormuş :-)

Ne güzel olur canim yaa

Ahh ahh kuzum:)
Eee kuzum nasılsın bakalım :)

Rabbim hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin de gerisi kolay allahın ıznıyle :)

Aynen balım öyle:) o günler geçse hergün geçer gibi sankiii

Sinirler yıpranık olunca üzülüyor insan tatlım bak kanıt gibi video atmış Sıkma tatlı canını :KK43: geldiği vakit görüşürsünüz inşallah canm :)

Aminn kuzum aminn :) İstanbul dışı çıkamazsak da buralarda takılcaz artık :)
İstanbuldada cok gezilecek yer var canim :) bende salvonun durumundayim biraz.. Ama yarin konusucam bilunu cunku cok alindim..

hayırdır kuzucumm?
Yaa ufff 1 haftadır regl öncesi psikolojim alt üst oldu:KK43: özellikle 2 gündür iyice sinirli, agresif, anlayışsız biri oldum çıktım:KK43: elimde değil yaa napiyim.. Benimkine sardım haliyle.. O pis şeyde çok anlayışsız.. Hiç doğru düzgün ilgilenmîyo bnmle:KK43: eskiden daha ilgiliydi.. Çok kızıyorum ona yaa.. Heleki bu dönemimde bana destek olmalıyken dahada üstüme geliyo resmen:KK43:

Yaa ufff 1 haftadır regl öncesi psikolojim alt üst oldu:KK43: özellikle 2 gündür iyice sinirli, agresif, anlayışsız biri oldum çıktım:KK43: elimde değil yaa napiyim.. Benimkine sardım haliyle.. O pis şeyde çok anlayışsız.. Hiç doğru düzgün ilgilenmîyo bnmle:KK43: eskiden daha ilgiliydi.. Çok kızıyorum ona yaa.. Heleki bu dönemimde bana destek olmalıyken dahada üstüme geliyo resmen:KK43:
canıım ay bu dönemler oluyor ister istemez yaaaa sen de şuan 3 5 kat daha hassassın zaten o da aksi gibi ilgilenmez hepte böyle olur.. çok iyi anlıyorum seni regl olabildin mi olsan rahatlarsın

kötüyüm desem yeri vardır canım ... sen nasılsıın görüşmeyeli tatlım
hayırdır canım ya ben hep aynı

X