2014 Yarenleri! :)

Aminnnn kuzucum bence sizin kızınız olcak:emir_bebek::KK23:
Ayyyy inşallahhh balımmmmmm:KK23: Ben kızımla babasına çeşit kurabiyeler pastalar yaparımkiiiiii.. :KK22: Bnmki erkek olsn istiyo ama bence kız olsnnn:p tabii herşeyden önce sağlıklı olsunn.. Ayy düşünmesi bile güzel balım yaaa.. Bence sizinde oğluşunuz olucaaaakkk..:emir_bebek:

Ayyyy inşallahhh balımmmmmm:KK23: Ben kızımla babasına çeşit kurabiyeler pastalar yaparımkiiiiii.. :KK22: Bnmki erkek olsn istiyo ama bence kız olsnnn:p tabii herşeyden önce sağlıklı olsunn.. Ayy düşünmesi bile güzel balım yaaa.. Bence sizinde oğluşunuz olucaaaakkk..:emir_bebek:
ayy benim neyim olur ya hadi tahmin edin bakiyim:KK48::KK48::KK48: oğluşum mu kızçem miii :KK68:

Asiksiiiin asiksiiiiin sen asikksin arkadaaaas :p
:oops: bu hasretlik ne zor şeymiş kuşumm:KK43::KK14:

istemeye geliyoruz o aman kızınızı:KK48::KK51:

Hıııımmmmm du bi düşüniyimmm:KK51: Benceeeee dünyalar tatlısı bi kızçen olur seninnnn:emir_bebek:
harikasııın ağzından bal damlıyor kuzucuğuum hep ben de öyle hissederim çocuk konusu açıldığında biz de kızımla falan diye başlıyorum cümleye bir gün oğlum demedim diyemedim, tabiki sağlıklı olması önemli olan ama hep kızım diyorum bu muhabbetlerde:KK48::KK48:
Aynen öyle canım sana ne oldu? Nasılsın nasil gidiyor bakalimmm
ne biliyim şafak sıkıştırıyor herhalde beni, sevdicek öyle diyor:KK48::KK48: iyiyim canım haftasonu evde olunca sapıtıyorum sadece arada onun dışında hamdolsun iyiyim

X