2014 Yarenleri! :)

bana bahar gelse yetiyor askerimin gelmesi için :) yaz güzel de o kavurucu sıcaklarda ofiste olmak çok koyuyor insana

Gitsin ki bir an önce geri gelsin canimmmmmmm
iyi canım cok şükür kavgalarimiz artti ama düzeliyoruz yavaş yavaş. Dün konuşmadık hic aramasini bekliyorum

Aynen kuzum haklısın. Hadi ya niye arttı kavgalarınız ? En zoru da konuşmamak yahu keşke arasa da kavga etsem diyo inasn düzelir inşallah bebeğim. Galiba bu gelgitlerine alışmamız gerekecek askerlerin

Aynen kuzum haklısın. Hadi ya niye arttı kavgalarınız ? En zoru da konuşmamak yahu keşke arasa da kavga etsem diyo inasn düzelir inşallah bebeğim. Galiba bu gelgitlerine alışmamız gerekecek askerlerin
Aynen canim dünden beei aramamisti az önce aradi sesi çok kötü geliyordu bi bitse şu günler

Çok şıksn cadi zevkine 10 numara 5 yildiz
kizz gercek miii saol bitanemmmm
inşallah gönlüne göre bir iş bulursun tez zamanda canım benim istemediğin bi işte çalışmak çok zor ben yaşıyorum o yüzden biliyorum
saol canim amiin

hadi ya sen nerde calisiyosun kuzum
Iyiyim kuzum cok sukur :) is vaktini bekliyorum hamarat kizce
ne is vakti kizz :)

kiiim ben mi hamaratt

gittiği yerde sıkıntısı mı varmış kuzum ? ya biz sakin olacağız bebeğim burada herşey malesef bize düşüyor. hoşgörü de sabır da herşey
Yeri kötü canim ama alışmaya başlamıştı ne bileyim baya kötü geldi sesi telefonunuda almışlar
İyi olmuyor canım zaten bak konuşmuyoruz kaç gündür. Ama sinir oldum yani neymişşş küt yapsan severim saçlarını falannn
haklısın canim aslinda ama iste uzak ya hic bir tartışma bi sonuca varamiyor sabretmek beklemek lazim gelmelerini

kizlaaar anonimin yaptigi yemege bakip oy verirmisinizzz :) ben cok begendim yaptiginiii cok guzel gorunuyooo ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…