2014 Yarenleri! :)

daha iyilerini bulursun inşallah kuzum. cumartesi sabah gidecek işte :KK43: valla yanımda diye mutluyum gidecek diye üzgünüm :KK66: inşallah tez zamanda tezkere ile gelir :KK66: siz nasılsınız sevdiceğin nasıl yavrucum ?
Gitsin ki bir an önce geri gelsin canimmmmmmm
iyi canım cok şükür kavgalarimiz artti ama düzeliyoruz yavaş yavaş. Dün konuşmadık hic :KK43: aramasini bekliyorum

Kimin eski sevgilisi ne oldu kiz ne kavgasi

Ya saçlarımı kescem dedim nerden çıktı falan dedi bende öylee esti dedim falan sonra bu bana bir ara küt kestir saçlarını demişti sana yakışır vs benimde aklıma o geldi konuşurken dedim eski sevgilin kısa saçlıydı di mi ondan o da hatırlamıyorum onun saçları nasıldı dedi sonra ben saçlarımı sevmiyor musun dedim yoo sevmiyorum dedi ama sanırım dediğin şeyin farkında bile değildi sonra ben tabii delirdim :KK70: Oda uzun saç sevmiyorum yoksa senin saçlarını neden sevmim ben öyle demedim dedi. Bunun eski sevgilisi saçları omuzun aşağındaymış bir dönem sonra kısa kestirmiş en son erkek gibi saçları vardı. tabii resimlerden biliyorum bunları :KK53: Neyse bende sinirlendim baya sonra konuşurken küt telefon kapandı resmen yüzüme ama alakasız bir yerde ondan sonrada bir daha aramadı beni. Zaten atışlara gitti 9 gün kışlasında olmayacak :KK42:

merkezi iste kz bn de bilmem semt olarak .d

Allah iyiliğini versin kuzum :)))

fusunuuuuuuuummmmmmm :)

caaaaan damlammmmmm

dene bidenemmn dene :) saol yavrum

Demetimmm nasılsın kuzum:)

Bende cokkk Yoruldum:KK43: benimki hasta olmuş arkadaşı yazdı güya arkadaşı ilacını istiyo yarin gondercem bende ama arkadaşının adına :KK28::KK28::KK28:

Ne hastası kuzu geçmiş olsun :KK43: niye Arkadaşının adına yolluyon kuzu

Ya saçlarımı kescem dedim nerden çıktı falan dedi bende öylee esti dedim falan sonra bu bana bir ara küt kestir saçlarını demişti sana yakışır vs benimde aklıma o geldi konuşurken dedim eski sevgilin kısa saçlıydı di mi ondan o da hatırlamıyorum onun saçları nasıldı dedi sonra ben saçlarımı sevmiyor musun dedim yoo sevmiyorum dedi ama sanırım dediğin şeyin farkında bile değildi sonra ben tabii delirdim :KK70: Oda uzun saç sevmiyorum yoksa senin saçlarını neden sevmim ben öyle demedim dedi. Bunun eski sevgilisi saçları omuzun aşağındaymış bir dönem sonra kısa kestirmiş en son erkek gibi saçları vardı. tabii resimlerden biliyorum bunları :KK53: Neyse bende sinirlendim baya sonra konuşurken küt telefon kapandı resmen yüzüme ama alakasız bir yerde ondan sonrada bir daha aramadı beni. Zaten atışlara gitti 9 gün kışlasında olmayacak :KK42:
Canim şu eski sevgili muhabrtlerini açmayın ya bende yaptın ayni hatayı hiç iyi olmuyo :KK43:

Günaydın canlar
Yaz gibi bir gün var bugün Alanya da
Birgün daha geçti Şafak 1 gün daha eridi yeni güne yeni şafağa Bismillah diyelim

Sonra geldiğinde de aman çok sıcak diyeceğiz :) aslında en güzel mevsim ilkbahar
Ayy her mevsimin kendine göre güzelliiği var ya ilkbahar başkaaa sonbahar başkaaa :KK51:
Ben hiç demem valla çok özledim ağustos kızıyım zaten yaz tam benlikkkk tatilin dibine vurmak istiyorummm :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Yaz gelsin de askerim de gelsin diyorum kendimi teselli ediyorum bi yandan da :KK54:

X