2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

bilmiyorum sebu cnm icimi rahatlatiyosun saol cnmbenim kacinci denemendi cnm aramizda iki gun var sebom..

2.denememdi canım ilki mayısta oldu malesef sonuç fos çıktı şimdi de allah nasip etti işte sen de nolur sıkma kendini inan düşündükçe daha fena oluyo insan ben ilkinde öyle oldum kafayı yiyodum

:)):)):)) ilgili merciilere iletelim bunu:))

yesilinci

:)):)):)) ilgili merciilere iletelim bunu:))

yesilinci

Dimi ne guzel olurdu bu kadar stres olmazdi kimsede demzdi cocuk nezamn diye bekarken neden eqlnmiyraun dediginde ewde kldin diye dalga gecerler guler gecerdik ama bu durumun bir dalgasi yok vah vah tuh tuh sirf bu yuzden kimseye demedim derdimi bir su tup bebgi yapalimda araliga kadar zamni var.. ondan sonra derim denedik olmuyr deriz olur biter..

Aynen canım bir yol gösterici olmalı Aile planlaması yapılmalı yoksa çiftler uzun süre boşuna korunuyorlar çocuk düşünmeye başlayana dek seneler geçiyor zaman boşa akmış oluyor evlenince 3 ay sonra falan çocuk düşünmüyorlarsa testleri yapıp herşeyin yolunda olduğuna emin olup korunmalı... Sonra diyorsun boşuna korunmuşum :/

Bir tanıdığımız bize aynen bunu söylemişti ama ciddiye almadık şimdi düşününce ne büyük hata yapmışız. İnsan kendi başına gelmez sanıyor. Devlet eliyle değilse bile çiftler kendileri bunu yapmalılar. Genciz diye yıllarca korunuyoruz sonra yaş geçiyor hadi çocuk sahibi olalım dediğimizde bir de bakıyoruz ki boşuna korunmuşuz.

Kızlar 5. Gune kalmadı bebiklerimi aldim geldim ben 2 tane transfer ettiler cok heyecanliyim bebüklerim bEnimle merkezden eve gelirken araba biraz fazla salladi ama birsey olmaz dimi birde yatiyorum su an ama yan dönüp yatsam olur mu

Kızlar 5. Gune kalmadı bebiklerimi aldim geldim ben 2 tane transfer ettiler cok heyecanliyim bebüklerim bEnimle merkezden eve gelirken araba biraz fazla salladi ama birsey olmaz dimi birde yatiyorum su an ama yan dönüp yatsam olur mu

hayirli ugurlu olsun canim benim:) bisey olmas allahin izniyle arabanin sallanmasindan. Drum bana sadece sirtustu yaticksin igne yaptirirken yan donebilirsin demisti. Ben 2gun sabredip sirtustu yattim.. 3.gun yan yatabildim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2.denememdi canım ilki mayısta oldu malesef sonuç fos çıktı şimdi de allah nasip etti işte sen de nolur sıkma kendini inan düşündükçe daha fena oluyo insan ben ilkinde öyle oldum kafayı yiyodum

Kuzu ilki mayistaydi sonra 2 ay ara verdin ole mi dondurulmusmuydu ikincisi

Maalesef canım insan kendine kötü düşünceleri konduramıyor o an herşey de olur düşüncesi var ama işin içine girince olmuyormuş anlıyorsun iş işten geçmiş oluyor biz kendimizce planlar yapıyoruz ben korunmayı bırakınca hemen bebek beşikleri bebek kıyafetleri bakmaya başlamıştım sanki hemen o ay hamile kalacak mısım gibi.. Hamile gibi davranmaya başlamıştım taki esimin test sonucunu alana kadar.... Şimdi hiç birini yapmıyorum akışına bıraktım Allahım bizi böyle sınıyor hayırlısı

Canım hayırlı olsun bebeklerin sana sımsıkı tutunsunlar :) ayaklarının altına yastık falan koy kalcan aşağıda kalsin iki gün ihtiyac dışında gezinme yat dinlen

Ayn3nnn olee cnm bnmm bn hic korunmadim allhtann.. hep hemen olsun istedim.. baktim 6ay denedik olmdi.. hemn doktora gittik.. ogrendik 6 7aydirda arastrmalar halimdeydik bir ton sikintilar aglamalar ole bole derkennn ewlilik oldu 1sene 3 ay.. kumseye demdik bole bole sikintimiz var diye.. herkese daha erkn istemiyruz diyruz.. ilk deneme mi ypiyimki ona gore.. ya olur yada olmaz olursa norml sancaklar.. yinede solemiycem olmazssa artik mecbur soluycez.. biktim cunku bebek muhabbetnden..

insallah sebo cnm dedigin gibi olur nerdesin calisiyomusun yas kac senin

Hafif yanima dönmüştüm ki yazini okuyunca hemen sirt ustune geri döndüm sagol canim bilgi icin :)

Slm hanımlar eşimin sperm sonucunda 4 tane ileri hız hareketli donduruldu.cuma günü tekrar test verecek ve dondurulacak. Bir kac sefer daha verecek ve dondurulacak.. İnşaallah bu sefer bebegimize kavuşuruz :)

Insss canimmmm bnmm hayrlisi olsunn dondurulmuslarin sansi daha yuksek derler ins olurda hayrli haberlerini duyariz..

Canım hayırlı olsun bebeklerin sana sımsıkı tutunsunlar :) ayaklarının altına yastık falan koy kalcan aşağıda kalsin iki gün ihtiyac dışında gezinme yat dinlen

Tskkur ederim canim aminn insallah. Hemen ayagimin altina yastigida aldiim ohh kızlar siz bana benden daha iyi bakiyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…