2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canim deseydin ya benim anlicam dilden konusun die.yani bitanesi birinci kalite embriyo eger digerleride kendi icinde bolunmeye devam edip birinci kalite olursa transfern olcak demis.insallah oburleride kaliteli olur.yumurta toplandktan sonra 3gun sonra 6 veya daha fazla sayida kendi icinde bölunen embriyo kaliteli sayilir.eger 4hucreliyse oda transfer edikebilir ama tutunma sansi dusuk oluo cunku kalitesiz embrio die adlandirilio canm bildgm kadr anlattim.

Son düzenleme:

meraba aradaşlar sonucu negatif olan arkadaşa çok üzüldüm sanki kendi sonucummuş gibi hissettim diğer arkadaşın da kan testi pozitif çıkar inşallah benim bugün 4. günüm ilk 3 gün hiç akıntım olmamıştı ama bu sabahtan itibaren su gibi akıntım var bu iyi bişeydir umarım ben de bugün banyo yapıcam ayakta ılık suyla çünkü kokmak üzereyim çok terliyorum özellikle saç diplerim acayip terliyor terlediğim için mi bilmiyorum kalçamdan yukarısı komple ağrıyor kaslarım kemiklerim daha doğrusu dokununca acıyor nasıl geçecek bu günler bilmiyorum Allah hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıyla

yumurtalrn toplanali nekadr oldu canim.3 gun oldumu yarinmi 3.gun olck.

Cnm yers giden birsey olsa. Yarin.3.gun sanirim.. persembede 5.gun oluyr sanirim tarnferde ter giden bir sey olsaydi.. sana yarin olmazsa persembe transfer uapariz demzdi demkki gidisati iyi hucreler gunde 2kat artar.. bisayidan sonra sayilayacak kadar hucre oolunca blasta doner.. tutunmaya musait olur.. vallhi cnm bn hala beklmedyim esim semen analizi yaptrdi sonucu doktora mail attik.. hala bakcak.. yogun sanirim bnimde 8inde.. belli olcak agustosmu yoksa eylulmu diye..

Yesilinci canim sana bi sorum olucak gecen baska bi topikte konusmustuk ist.tup merk.gidicem hayirlisiyla bnde kisin yaptrcm tedavi zaten kisa kadar bekliceme rapor cikartmak icin yarin ilk randevuyu aldim..2500 hastaneye veriyosun ilaclar ne kadar tutuyo..bide rapor cikarttgn zaman hemenmi tedavi olman gerekiyo yoksa suresi varmi canim

Canım inşallah sende bir an önce tedavine hayırla başarsında seninde o günlerini beraber paylaşırız. evet yarın 3. gün perşembe 5. gün hayırlısıyla alıp gelseydim bi bebişlerimi

anlamadım diye 3 sefer söyledim ama gene aynı şeyleri söyledi 8 hücreli olan çok hızlı gelişmiş dedi birde ssüpriz yapıp hepsi yarın 8 hücre olursa transfer perşembe olur dedi şimdi 8 olması mı iyi yoksa diğer türlü az hücreli olması mı bir türlü anlayamadım

yumurtalrn toplanali nekadr oldu canim.3 gun oldumu yarinmi 3.gun olck.

cumartesi toplattım yarın 3. günü

Inssss cnmm bnmmm insssss hala bkiyrum mail kutusuna ama tik yok pofsss

Merhaba canimmm nasilsinn? Benim ilaclar 800 tutmustu normalde 2000 gibiydi ama rapor olunca ilac fiyatida dustu. Raporu aldiktan sonra 6 ay kullanma hakkin var ama ilaclari 3 gun icinde alman gerek. Ben ikinci raporu alali 5 ay oldu ilaclarimi dolapta sakladim hic bisey olmadi cok sukur. Hangi hastaneden alicaksin raporunu

yesilinci

:)) 20 tane gibiymis... bu ay olmayacak transferim ama dualarim hep seninle kuzucum insallah hersey gonlune gore olur...

yesilinci

Allhhhhh hepimizin gonlune gore versin cnmm bnmm cokkk.sagolasin dualarin icin allh razi olsunnnn 20tane iyimis canm ins hepsi kaliteli kaliteli olur.. guzel gelisirler..buay neden olmuyr canim dollendiripmi dondurcaksinn yoksa yumurtanimi dondurcaksn...

Slm canimmm yumurtalarin 3. Gunde olamasi gereken 8 hucre. Yani beklenen bu digerleri yavas gelisiyo demektir. Benim ilk tedavimde 9 embriyom vardi 7 tanesi 4 hucrede kaldi. 3. Gunde ikitane biri 8 hucreli digeri 7 hucreli transfer etmislerdi

yesilinci

canim tabiki guzel bisey 8 hucreli olmasi yani kakiteli embriyo tutunma sansi yuksek demek.6 hucreliden asagsi kakitesiz kabul edilio.sana ikitanemi transfer ediceklerki hepsnn gelismsni bekliyolar. yarin olmazsa 5.gune goturcekler embriyolari demekki korkma kotu bisey yok.5.gun embriyosunn tutunma sansi 3.gun embriyosndan yuksek.

canim bu soruyu elsezg yazmsti ben cvp yazdm ona sen ona cvp yazcktin sanirim :) 3 gunde olmasi gerekn 8 hucreli evet ama 5.gune kadr 12 hucreye kadr bolunuolar canim.insallah hepiniznki bolum bolüm bölünurde tutunrlar size :)

Ayy ne güzel bendemi yapsam ne:) benimde 4. Gunum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…