2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ayyyy darisi bize bende cok istiyirum o pembe cizgiyi gormeyi:) hayirli olsun tatlimmmmm

yesilinci

Çok sağol cevabın için. Bende de görünen büyük bir problem yok ama olmuyor işte bir yıl oluyor nerdeyse. Ben 31 yaşındayım en az üç çocuk hayalim var bu gidişle zor görünüyor Doktor her ay bir ilaç verip gönderiyor daha smear testi bile istemedi altı ay sonrada ona bakar artık Daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum ama ne yapıcamıda bilmiyorum. Sen özel bir yerdemi yaptırdın canım tüp bebekte ne gibi zorluklar oluyor? Birde maddi olarak nekadar tutar? Bu sorularımıda cevaplarsan çok sevinirim :)

Cani aynisini yasadim dikkst et kendine hsmilesin kesin yorma heyecsn yspma ilsclarini duzgun al cok onemli sndasin simdi ben dikkatsizlikten bebegimi kaybettim tamam simdi dikkat edecegin anlar surekli dinlen

Cnm mrb, benim ve esimin de hiçbir problemimiz yok Allah'a şükür ama 2 senedir korunmamamiza rağmen hala cocuk sahibi olamadık. 6 ay yumurta takibi, 2 kez asilama yaptirdik. olmayinca tup bebege gectik. Ama senin 9 ay olmus daha. Bence yumurta takibi, aşılama en son tup bebek yaptir derim ben. Çünkü tup bebek zor bir süreç ama yine de sen bilirsin cnm..

Kizlar yardimiza ihtiyacimmm var ne olurrr cewp atinn ((( esim biliyrsunuz spermiogram testi yaptrcakti ona gire tese amliyeti olcakmi varmi yokmu diye.. simdi bn sonucu size gondeeicem anliyrsaniz yorrumlayin lutfen suan cok mutsuzumm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1407001816539.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $1407001901949.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 26

Canimmm mutsuz olma biz senin mutsuzluguna aliskin degiliz sperm var ama sonuc oyle sanki. Doktorla gorustunuzmu

yesilinci

Canimmm mutsuz olma biz senin mutsuzluguna aliskin degiliz sperm var ama sonuc oyle sanki. Doktorla gorustunuzmu

yesilinci

Yok gorusmedik cnm uf bacim yaaa biktim bn sakaryadayim tkizinin yaninda.. kimse bilmiyr ya bizim tup bebk yaptrcagimizi gerci cocugumuz olmayacaginida bilmiyrlar..oyuzden giremdim yarin gelcem istanbula bana bildirim gelmiyr neden acaba..

Cani aynisini yasadim dikkst et kendine hsmilesin kesin yorma heyecsn yspma ilsclarini duzgun al cok onemli sndasin simdi ben dikkatsizlikten bebegimi kaybettim tamam simdi dikkat edecegin anlar surekli dinlen

yazını okuyunca hemen yat pozisyonuna geçtim korkudan ilaçlarımı sabah o hışımla bırakıcaktım sonra içimden bi ses iç dedi iyiki de içmişim şimdi de iğnemi yaptırdım geldim uzanıcam artık bide p.tesi kan sonucum güzel çıkarsa ne ala....ama senin adına çok üzüldüm canım umarım tez zamanda tekrar hamiş kalırsın

Yok gorusmedik cnm uf bacim yaaa biktim bn sakaryadayim tkizinin yaninda.. kimse bilmiyr ya bizim tup bebk yaptrcagimizi gerci cocugumuz olmayacaginida bilmiyrlar..oyuzden giremdim yarin gelcem istanbula bana bildirim gelmiyr neden acaba..

Banada gelmiyo bildirim oyle sans eseri bakiyorum. Bizdede kimse bilmiyo tup bebegi annem disinda. Sonuc tam sifir degil var sanki yaaa

yesilinci

Banada gelmiyo bildirim oyle sans eseri bakiyorum. Bizdede kimse bilmiyo tup bebegi annem disinda. Sonuc tam sifir degil var sanki yaaa

yesilinci

Bildirim gelmiyr mesj kutum dolmustur diyee baktimm hepsini sildimm amaaa yokkk adminnnnnnn okursan yazilarii bildirim gelmiyrrr bizeeeeee

Ya bacim bn cok.bunaldimm yaa sanirimm artik oluruna birakcam. 5 aydir bekle bekle.. yok zayifla streese .gir.. o cikar bu cikar daha ne cikcak baklim kim neler yazdi goremiyrum kusurabakmayin.arkadaslarim bildirim gelmiyr sistemde sorun var sanirim.. canm bnm tesekkur ederim yanimda oldugun icin bn cvp yazamazsam t.kizi yanimda gormesin muckkk

canim ben özelde yaptrdim.merkeze gore degisiyor fiytlar ama ilaclar testler yumurta toplma islemi transferr islemi derken 6000 tlye falan geldi.aşılamdada ayni ilaclri kullaniosun ilacla birlikte transfer ucreti dahil 3500e denk geliodu dedik riske atmylim direk sonca gidelim dedik.zor tarafı beklmk o ilaclri kullanmk ruhen zor aslnda.yoksa yumrta toplma anestzi altnda yapilio hissetmiosun transferdede vajinal muayne gibi acisi yok ilk igneni gobektn yaprken zorlniosn sinrasnda alisiosun zaten ilaclar pahalı nerden baksn 2000 tlsi ilactr yani.bi tuaf oluosun ilk basta hicboyle biseyi yasayacagni dusunmedgn icin psikoljn bozulabilio sonrasnda alisiosn ama :) insallh sennde bi an once olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…