2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Allhimiza hamd olsun darisi bizlere cnm bnm coksewindimmmmm buarada basin sagolsun cnm bnm insss hersey cok guzell giderr allh tamamini erdirsin simdidennn cokkkk mutluyummmmmmm

Nixim demşştim sana yaa çooook sevindim çoook

Canısım ben de bu akşam vurulacağım. 6 gün gonal f, 4 gün de cetrotide kullandım. Eşim mikro tese olacak çok heyecanlıyım. Ayy günlerimiz aynı nasip oldu, çok heyecanlı

ayyy çok sevindim beraber ilerliyoruz bu yolda inşallah güzel haberlerde vercez birbirimize stres yok can sıkıntısı yok tamam mı tam gaz moralle yola devam eee sende mi cumartesi toplatıyosun yoksa

maşallah maşallah nix çoook sevindim canım hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Nixim, ben erken kutlamıştım ama yine diyeyim :)

ANNECİK HAYIRLI OLSUNNNN :):):):):)

Çok dua ettim içimden senin için... Bu bebeğe bir çoğumuzdan çok daha fazla ihtiyacın vardı. Hayırlı olsun.. Bahtı açık bir bebiş olsun inşallah...

ay çok mutlu oldum :)

Hadi hayrlisi cnm 2 3gun sonra jayrli hberlerini bkliyruz cnm pbb arkadas dada ole parca gwliyr normal demizti. Jel yapiyrmus canim.. bebegin tutunmasina yardim ediyr ya sanirim. Hayrli olsun ins..

Nasilllsin cnmm iyimidin naail gidiyor :)

Hayırlı olsun Allah hepimize bu duyguyu nasip etsin. Benimde 2 saat önce transferim yapıldı hala yatıyorum hastanede((

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
aminnnn 10 yıllık hasret sona erdi
Allhimiza hamd olsun darisi bizlere cnm bnm coksewindimmmmm buarada basin sagolsun cnm bnm insss hersey cok guzell giderr allh tamamini erdirsin simdidennn cokkkk mutluyummmmmmm
sagol canım olucak buna inanın zamanı var
Nixim demşştim sana yaa çooook sevindim çoook
idrarda 15 dk sonra cıkan sılık cızgıler boşuna değilmiş
maşallah maşallah nix çoook sevindim canım hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
sağ salim kucagıma lırım ınsallah hersey yolunda gider

çiliiiiiiiiiii çok teşekkür ederim.. ben şoktayım hala sabaha kdr uyuymadım cok tuhafım

Amin canım, benimde basım çok agiriyo, su içmeye çalışıyorum dtresliyim baya ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gece kusummmmmm ne yapyinn nerdeain sanirim uyutsundur seni merak etyim cnm bnmm cvp yazabilirsin neler oldu neler yasadin musait oldugunda yaz.. olurmu canmm..

Sagol bitanem Allah razi olsun... ama maddi olarakta daha gucum yok zaten borclar birikti o yuzden beklemek zorundayim... Allahdan hayirlisi ne diyimki... insallah senin sonucun pozitif olsun... Allahim yardimcin olsun... bana ozelden msj at sonucunu tamammi mutlaka ben takip etmeye calisicam ama edemezsemde aklim kalir

Amnda amannn ebussss transferinmi oldu uzulme stres yokkkkkkkk hersey iyi olcak insss cnm bnm sana simsiki tutunsun insssssssss

Canım ben eve geldim, hastaneye idrara sıkışık gittim, yatisını yaptim ve idama çıktım saat 12. 50 onluk getirdiler giydim saat 13.50 dede ameliayhanee gittim, 10 yumurtam dollenmisti 1 tane transfer edildi, 15 dk falan işlem yapilan masada yattım sonra idama çıktım odaya lavoboya gidebilirsin dediler gittim hazır kalmışken üstümüze giyineyim dedim, giyindim hemşire geldi yapmam gerekenler anlattı, istediğin zaman çıkabilirsiniz dedi bende çıktım valla:) ödemeyi yaptık simdi kayınvalide de uzaniyorum

Aminnnnnnnnnnnn vallahi gyilmaxla sende olck aklim dualar etcem allhim birakmasin sizi hemennn tutsun rabbim ol desin olsun ins... gersayim basladi sizin adiniza bnde heleeeecannliyim

Cnm benim yaa cok teşekkür ederim sana, aldım bebislerimi geldim eve yatıyorum cnm, hayırlısı olsun inş, bundan sonrası allahıma kalmış ol desin de olsun inş bebislerimiz :))

Gece kusummmmmm ne yapyinn nerdeain sanirim uyutsundur seni merak etyim cnm bnmm cvp yazabilirsin neler oldu neler yasadin musait oldugunda yaz.. olurmu canmm..

Ben cvp yazarken sende bana yazmissin

canım inşallah borçları hemen toparlarsınız.rabbim yardım eder inşallah.
çok iyi anlıyorum seni.inan bizde bu denemeyi borçla yapıcaz.
bu deneme sonrasında kasımdan beri harcadığımız para 20.000 tl'yi bulacak.
hiç kolay değil.
bide maneviyat varki esas can yakan o zaten.
ama ne olur pes etme.rabbim yardım edecek inşallah.6.yılımız bitti evlilikte ve 31 yaşındayım şuan.
acele ediyorum artık.zaman çok çabuk geçiyor çünkü.
sen biraz toparla kendini.ne zaman arzu edersen öyle gelirsin buralara.
ben sana özelden yazarım gelişmeleri.sende arada aklından beni geçir olurmu???dua et bana canım...
öpüyorummm

Aynen cnm benim transferim oldu bugun, inş bebislerimiz sımsıkı tutunur hepimize :)) cok teşekkür ederim iyi dileklerin icin tatlım..

oooo süper
maşşallah valla.rabbim kucağına aldığın günleride göstersin canım.çok sevindim...

rabbim kardeşini almış senden ama evladını gönderdi bak canım.
kardeşine rahmet diliyorum canım...
çok sevindim senin adına....

Nasilllsin cnmm iyimidin naail gidiyor :)

Hamilelik gusel gidiyo cok sukur... Gecen haftadan beri bulantilarla ugrasiyorum. Hamileligin en zor yani bu sanirim. 10.haftadan itibaren genelde azalirmis dort gozle bekliyorum. Bir taraftan da midem bulaninca diyorum ki bebegim icimde ve guzel guzel buyuyo ☺️ garip, gusel duygular. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah. Ayin 11'inde 3.ay kontrolumuz var, sabırsızlanıyorum onu görmek için. Sen ne yaptın. Takip ediyorum gerçi. Kilo ne durumda? Tedavi bu ay başlıyor mu??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm merhaba, seninle çok benzer durumdayız. Ben transferden sonra ki 3. günümdeyim. Bende senin gibi normal hayatıma devam ediyorum. Sadece kendimi çok yormuyorum. Göğüslerim benim de şiş. Karnım şiş. Hafif kabız oluyor gibi oldum neyse ki kuru kayısı yedim bol bol geçti.Bahsettiğin akıntı bende de var. Progestan fitil kullanıyorum sanıyorum ondan oluyor.
Allahım inşallah hayırlı haber alırız.7-8 güne belli olacak işte.

Nix cnm cok ama cooookkk tebrik ediyorum seni, inş sag salim kucağına alırsın bebisini ya da bebislerini :))

Canım gözün aydıınnnn, çook sevindiiim.
Darısı bizim başımıza. Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…