2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

kızlar merhaba transferin 4.günündeyim (ilk günü saysak 5 oluyo :)) zaman geçmiyo sanki.bu arada ben hiç yatmadım nerdeyse.zaten merkezdeki 1.5 saatlik dinlenme yeter dediler ben resmen normal hayatıma devam ettim bayram olunca bayram gezmesi misafir falan kendimi en az yoracak şekilde tabi.siz neler yaptınız?bu arada benim göğüslerim ilk günden beri aşırı ağrrıyor,uçlar aşırı sert(ilaçlardan da olabilir sanırım) bir de 2 gündür aşağı taraftan beyaz beyaz lifli lifli bi şeyler geliyo jelden mi acaba bilemedim,sizde de oldu mu böyle şeyler?

Aglamk istyrsan agla bosalt kndini rahatla.. cnm bn sana didim ya 3.gun embriysu yada 5.gun embryosu olur heyecanlnma biliyrum zmani gelince bnde olcam ama bnde panik var zaten ben herswyw heyecanliyim ahhaahhahaah

aynı aynı işte panik yapıyorum ve her paniğimin sonu sakarlıkla bitiyor

kızlar yardımınıza ihtiyacım var.salı günü yumurtalarım toplandı.10 tane dün arayıp 8 tanesinin döllendiğini söylediler.bu gün arayıp 7 tanesinin çok iyi ilerlediklerini söylediler.ama benim progesteron hormonun sınırda olduğu için bu ay transfer yapmayıp donduracağız dediler.çooooooooooook üzüldüm transfere o kadar odaklanmıştım ki.birazdan doktorumla konuşup bu ay tutma ihtimali hiç mi yok dondurulmuşlarla sonra yine deneriz demeyi düşünüyorum.benim gibi transferi ertelenenler oldumu.?yardım edin.progesrtronum 1,3 -1,4 çıktı testlerde....

merhaba bu ay antalya tüp bebek merk. ile ilk muayene tanışma sorularımız ve önerilerini dinlemek için gittik.
ilk ve son kez yaptıracagımız tüp bebek için doktor beye söyledik ama son kez kısmında bize inanmadı
2.ciye bellllllllkiiiiiiiii denerim belkiiiii..
beni analık duygularımda sömürmeye calışan bir sistem. her merkz her doktor aynı.
tüp bebek doktları, kredi, sigorta satmaya calışan memurlar gibi olmuşlar...

muayene de yaşına göre rezev az dedi. 9 taneymiş benim. tııben kaç olması lazım dedik 15 dedi.
bu neyi gösterir dedik - yaş dogumsal yada mevzimsel bir sıkıntı dedi
normal gebişlige engel midir bu ? hayır dedi
erken menepozu mu gösterir ? hayır
prolaktin yüksek bende ilaçla 45 düştü 1 ayda.. bu mu etkilemiş yumuşlarımı hayır. iii
peki bu prl 45 degeri tüpe engel mi? bu şekilde degil dedi, ilaçlarına devam et dedi. iii
ilaçlar yan etkiler benim bunye hassas, alerjen filan.. ne diyorsunuz? her şeye hazırlıklı olalım bize izah edin..
hım bık bık bı möıkmııkmaa klasik şeyler söyledi.
sorularımıza veya sorunlarımıza wwwoooww işte budur diyecegimiz bir şekilde yanıt veya izahda bulunmadı.

öteki aya bıraktık tedaviye başlama işini. 2. görüşmemiz agustos adeti diye not aldık ve eve geldik.

not: beni analık duygularım ile sömüremeyecegini anlayacak ve ilk deneme de tutması için Allah'a kendi yalvaracak nıhahahahaha

tedavin hayırlı olsun inşallah kavuşursun bebişine bende toplama işlemi bayramda olmasın diye o kadar dua ettim ki çok şükür cumartesi olcak

merhaba geçmiş olsun yazınızı görünce çok üzüldüm inşallah bir an önce bebeğinize kavuşursunuz ben de şu anda anatoliada tedavi görüyorum yazınızı görünce şaşırdım ve korktum açıkçası çünkü gerçekten hakan hocayı sadece ilk görüşmede gördüm ve bir daha görmedim şimdi hangi merkezi düşünüyorsunuz yeniden deneyecek misiniz

Son düzenleme:

tedavin hayırlı olsun ne zaman adet oluyosun ne zaman başlıyorsun tedaviye

he birde doktor bey dedi ki...ilaçları yap, yumutraları alalım donduralım... diger ay sadece transfeir yapalım ne dersiniz?
n,ye ki dedim ilaçlı kısım zor ve psiko olarak anne adayları cok yoruluyor. travma az olur dedi.

yahu dedim negatif veya pozitif sonuc bu ay veya diger ay ne olacaksa olsun neticeyi görelim..travma gecireceksek her halukarda geciriyoruz... bu biraz bana sacma geldi..bir deneme yapılır. kalan dondurulur. diger ay istersem 5 ay sonra gene denenir.
ve dondurulmuş embiroların kalitesi düşüyor degil mi dedim..ilk yanıt vermedi yarım saat sonra kendi dedi nıhauuahahaha

tedavin hayırlı olsun ne zaman adet oluyosun ne zaman başlıyorsun tedaviye

tüp bebek tedavisi hep korkunc gelmiştir bana hala da öyle. ama karar verirsek 22-25 agustos arası adetimi bekliyom. o zamanlarda başlarısz herhalde. ben yan cizmessem doktor bey de tamam derse başlarız...

tüp bebek tedavisi hep korkunc gelmiştir bana hala da öyle. ama karar verirsek 22-25 agustos arası adetimi bekliyom. o zamanlarda başlarısz herhalde. ben yan cizmessem doktor bey de tamam derse başlarız...

yaş kaç ve kaç yıllık evlisin sizde ki problem ne? sanki bebişi henüz çok çok istemiyosun gibi geldi bana. ben 3 yıllık evliyim pko sorunum var 2 aşılama yaptırdım ama nasip olmadı sonunda tüp bebişe karar verdik bende korkuyordum ama bebişime kavuşmak için herşeyi göze aldım

ayyy cok üzüldüm yaşadıklarına...
bide ankarada isim yapmış merkezlerden biri.
onca hayal kurup umut bağladığın bide paranı döktüğün böylesine özel ve zorucu bir süreçte insana bu kadar özensiz davranmaları gerçekten çok acımasız.
iyiki oraya karar vermemişim dedim okuyunca.
hemen karşısında genart tüp bebek merkezinde yaptım ilk denememi ben.şubat ayında.hamilede kalmıştım ama 9.haftada bebeğimi kaybettim.
haftaya rabbim nasip eder bi aksilik çıkmazsa 2.denemeye başılıcaz yine orda.
merkezdende doktorum Sertaç beydende çok ama çok memnunun.çokkk güveniyorum.
yaşadıklarının hiç birini yaşamadım şükür.
gayet ilgili.her aradığımda ulaştım.herşeyi dinledi.hiç usanmadan anlattı.5.güne sayı azalabilir embriyolar gitmeyebilir diye 3.gün transfer yapmıştı bana.hiç riske atmaya gerek yok dedi.
eğer yeniden bir tedaviye başlamak istersen gönül rahatlığı ile önerebilirim.

Son düzenleme:
canıııııım ne yaptın ben c.tesi yumuşları toplatıyorum inşallah Alalh'ın izniyle 8 gün gonal f kullandım bugün artık gonal F yok akşam çatlatma iğnemi vurulcam.

Canısım ben de bu akşam vurulacağım. 6 gün gonal f, 4 gün de cetrotide kullandım. Eşim mikro tese olacak çok heyecanlıyım. Ayy günlerimiz aynı nasip oldu, çok heyecanlı

Sen bitanesin çok yeniyim hatta çözemedim bazı şeyleri ama okuduğum kadarıyla herkese yetişiyorsun :))) iyiki varsın...
Prolaktin değerin (ne olduğunu bilmiyorum ama )umarım tez zamanda kendiliğinden düşer ve sende Biran önce başlarsın tedavine ,
Zaten bizi bizden başka kimse anlamaz demişsin ya çok doğru birde ben kimseye söylemedim gizliiii :)))) dolayısıyla kimseyle paylaşmıyorum kocişim ve ben :))

Ufak ufak ev işlerine başladım bugün artık, yarında ilk defa dışarı çıkacağız :)))
günlerde geçmek bilmiyor gibi sanada öyle geliyormu......
Öptüm çokkkkkk

allah çok büyük ve bizim için en doğru olanı biliyor ve veriyor.
kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm
dün hcg 225 bugün hcg 336 . telefonum kayboldu yazamadım dün.
haftaya cuma kese göreceğiz. inşallah sonraki haftada kalp atışı.
allah hakkımda hayırlısını versin 24 yaşında erkek kardeşimi 3 ay önce kaybettim kahroldum şimdi bununla seviniyor avunuyorum.
inşallah allahın izniyle herşey yolunda gider allah tüm ,isteyenlere nasip eder inşallah şoktayım dünden beri

Hayırlı olsun Allah hepimize bu duyguyu nasip etsin. Benimde 2 saat önce transferim yapıldı hala yatıyorum hastanede((

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm progesteron hormonu gogus agrisi yapiyor. Benim ilk 1 hafta agriyip gecmisti sonra test gunumden 1 gun sonra hastaligimin geciktigi gun tekrar agrimaya basladi 9+4 oldum hala da agriyor. Bu arada crinone jel kullaniyorsan o peynir kivaminda dokuntuler yapiyor hatta 8. Gunumde kahverengi lekelenmeler olmustu hastalaniyorum sanmistim megersem onu da crinone yapiyormus. Olursa panik olma.. Gusel haberler alirsin umarim...

Canimmm bnm dua et bana baska birsey isyemiyrum prolaktinim.sinirda kndinden inmesini bekliyrum bn hep olcam ins bnm tadave belli degil zamn geciyr yaa bana gore cunku biraktim beklemeyi..oyuzden lay loylimmm hahaha yap cok kndini yormaaaaaa

Hayırlı olsun Allah hepimize bu duyguyu nasip etsin. Benimde 2 saat önce transferim yapıldı hala yatıyorum hastanede((

Amnda amannn ebussss transferinmi oldu uzulme stres yokkkkkkkk hersey iyi olcak insss cnm bnm sana simsiki tutunsun insssssssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…