2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Hani sana bahsetmistim ya arkadasim diye oda oraya gitti konusuyoruz o bu arkadas.. cnm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anladim :) bende arkadaşını gördüğüme sevindim valla:) sonuçta daha tecrübeli dimi ama:)

Anladim :) bende arkadaşını gördüğüme sevindim valla:) sonuçta daha tecrübeli dimi ama:)

Ewet vallhi bni cok rahatlatti bn kararsizdim icimde.. ama karrimi nett degistrdi.. ins hakkimizda hayrli olir elifin bebosleri sanirim 4 aylik olmustu ..

Ewet vallhi bni cok rahatlatti bn kararsizdim icimde.. ama karrimi nett degistrdi.. ins hakkimizda hayrli olir elifin bebosleri sanirim 4 aylik olmustu ..

Ooooo kocaman olmuşlar masallah

Merhaba kızlar bende forumda yeniyim perşembe günü transferim var ve ilk denemem olacak.çooook heycanlıyım hepimiz için hayırlısı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar bende forumda yeniyim perşembe günü transferim var ve ilk denemem olacak.çooook heycanlıyım hepimiz için hayırlısı

Canım benim hoşgeldin,
Benimde perşembe transferin var ve benimde ilk :) bende çok heyecanliyim bak uyuyamiyorum bile allahım hakkımızda hayirlisini nasip eder inşallah,
Kaçıncı gün embriyosunun transferi olacak, nerede yaptiriyosun?

17 yumurtam toplandı 12 si döllendi kaliteli 5. Gün transferi yapılacak ve izmrde smyrna art ta yaptryrm senin??

Benimde kaç gündür iğnelerden mi ilaçlardan mıdır nedir uyuyamıyorumm(

Benimde kaç gündür iğnelerden mi ilaçlardan mıdır nedir uyuyamıyorumm(

H.g ebruli hyrli i
Olsun cnm. Insss. Birine yorum yapmk istersen.. yazinin altinda ikitane tirnak isareti var.. arti olan ark.istegi gonderiyr otekide yaziya cvp veriyrsun cnm eger telden giriyrsunda yazinin ustune tikla... yukarda bole sohbet baloncugu cikiyor.. sonra yziyrsun hem yazdiginada msj gidiyr :) gyilmaz persembe ins birlikte guzel hber verrsiniz cnm..

Canım yardımcı olduğun için tşkler yeni olduğum belli oluyor inş olumlu geçer herşey hepimiz için

Canım yardımcı olduğun için tşkler yeni olduğum belli oluyor inş olumlu geçer herşey hepimiz için

Rica ederimmm. Cnmm stres yapma olcakk inss bnmde ilk olck 1.5selik ewliyim 25 yasindyim problemmiz sperm ytmzligi ya agusyos yada eylulde yapcaz allh nasip kismet ederse stresten prolaktin belasi ciktida :)) en hassas hirmonmus oda durdu durdu bu zamnlri buldu ne yplim allahn vardir bir bildigi :)

Son düzenleme:

Canım bizde de sorun aynı:-( kaderde varsa çekecez yapcak bişey yok biz elimizden geleni yapalım da. Tüp bebek zorlu bir süreçmiş gerçkten bnde ilk defa yaşıyorum ama gerçkten yaptrdığın yer çok önemli bn herşeyden çok memnunum şükür ilkinde olmasa bile bn tekrar aynı yere gözüm kapalı yaptırırım bnde 2 yıllk evliyim yaş 29 olck:-( hakkımızda hayırlısı olsun kucaklarımız bebişlerle dolsun inş

Kaç adet embriyo koyucaklar acaba sana bilgin var mı

17 yumurtam toplandı 12 si döllendi kaliteli 5. Gün transferi yapılacak ve izmrde smyrna art ta yaptryrm senin??

Benim 16 toplandı 9 tanesi dollendi 5. Gün emriyosu olacak canim

Kaç adet embriyo koyucaklar acaba sana bilgin var mı

Yok valla yarin embriyolog arayıp saati ve diğer detayları vereceğini söyledi yarin belli olur herhalde yada transfer günü ama büyük ihtimalle tek embriyo transfer edilecek

Canım düzeltecek inşallah ve en kısa surede haşlayacaksın tedavi ne:)

İnşallah canım
Ama seninde güzel haberlerini almak istiyorum en kısa surede

Tup bebek bolumune fazla girmiyorum bilseydim coktan yardima gelirdim 29 haftalik hamileyim 4. Denememde bi tanidik araciligi ile nuri bey ve seda hanimla tanistim. Ikiside isini cok iyi yapiyorlar. Daha once gittigim merkezler yuzunden hala borc oduyorum isi paraya dokmusler. Bjrasi gercekten oyle degil icten ve samimiler. Allahim ins yavrunu sana kavusturur merakla sonucunu beklicem. Allah yardimcin olsun.

Kızlar çok üzgünüm bana yardımcı olursanız sevinirim , tüp bebek tedavisine başladık bugun ilk iğnemi vurulacam ama Pazartesi günü apandisit den amaliyat oldum acil bir şekilde ama kesmediler 3 delik deldiler öyle aldılar yeni sistem miş mi ne. Doktoruma sordum tüp bebeğe devam edebilirmiyim diye seni tekrar ariyacam dedi şimdi cevap bekliyorum ama endişeliyim istiyorum bu tedaviyi ertelemek istemiyorum . sîzce devam edebilirmiyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…