2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bnmde esimde cnm ins hayrlisi olur sikinti ypma olck inss..

Transferden sonra 4.günde olan arkadaşlar benim ağrım vs hiç yok sadece halsizlik var sizde durumlar nasıl?
Ben Hep uzandım ilk defa bugün yavaş yavaş evimi toparladım kahvaltı hazırladım şimdi yine uzanma ihtiyacı duydum
Önümde 8 gün var inşallah Biran önce biter bu süreç ve yüzümüz gülerrrrr:))))

Hadiii masaaalh cnmm bnm hber verdigin icin tessekkur ederim mutlu oluyrum senn adina buarada sanda hayrli bayramlar cnm bnm

Hadiii masaaalh cnmm bnm hber verdigin icin tessekkur ederim mutlu oluyrum senn adina buarada sanda hayrli bayramlar cnm bnm

Ayni merkezde olacağımız için merak ettiğini biliyorum, ben senin yerinde olsam çok merak ederdim o yüzden sana herşeyi yazmak istiyorum, sende başladığında yaz bana olurmuş, ben tedaviye ilk başladığım gün odada bi hastanın kan sonucunu gördüm 193 tu allah bize de nasip eder insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah, bu tedavide de hep bisey bekliyoruz ya

Ewet esim sabah uyandim ilk isim tel sarilip bakmak esim.diyrki o arkadasinami yaziyrsun dedim ewet diyr bir gunaydin deseydin :))) oda merak ediyr ins o zmanlara bir gelelim bnde anlatcam ins ahh keske keske simdi bayramlastigimiz bir cok kisi hep bebek sordu istemiyruz dusunmuyruz dedik ttu bana diyrki bizimde 2sene olmadi.. yok su ilaci kullnma.. sakin yok biride dusunmemis te 10senlik ewliymiste hala cocuk yokmus.. yeterrrrr diye bagirasim var artik ya biktim.. bnde dusunmuyruz diyip kestrdim.. allhimmmmmmmmmmmmmm ne olurrrrrrrrrrrr peygamber efendimizin suyu yuzu hurmetineeeeeeeeee hayrli ewlattlar nasip etsin etttt ne olurr.. bizimde olcak o bebekler ewe girecek 1.ci olmazzsa 2. 2.de olmazzsaaa 3... allh yardim etsin yeteeki..

Inssssss cnmmm hayrli hberlerini bekliyruz... cogu gitmis azi klmis sabret :))

Transfer in 11.gunu idrarda 25 hcg ve ustunu gostrn bi test aldım ssbah 3 saat lik idrarla yaptım hayalet bi cizgi cikti cok silik sevinemiyo bile

Gordum nixim ama idrara gecmesine var sanirim hcg nin.. yarin bekliyruz guzel haberini insssss..

Amin canim, inşallah dualarimiz kabul olur, bende hemen sana bakıyorum valla:)

Biliyorum canim seni ama baksana resme cok silik bide senin silik cizgin kac dakika sonra cikmisti. Kan vrcm yarin

Benimde çok Silkti.. Yapınca 3-5 dk sonra öyle çıktı .. Hatta yanındaki o ilk çizgi bile çok net değildi :) ama şükür pozitif çıktı yani siltik çıkma pozitife işaret ... Bugün yapsan bile kan testini çıkar .. Acilde bile hemen yapıyorlar ben öyle yapmıştım ..pazar günüydü devlet hastanesi acile gittim tüp bebek yaptırdım gebelik testl istiyorum dedim hemen kanlı aldilar . 1 saatte çıkar dediler tabi ben eve hemen gelip netten bakmaya başladım :)

Sagolasin cnm bnmm...allh raxi olsun :) bugun aradilrmi

Aradılar yazdım ama görmedim sanırım? Embriyoları bölünmeye devam ediyor büyük ihtimalle blastokist embriyo transfer edecegiz dedi, ama bölünme durursa tarımda transfer ederiz dedi, 9 tane ya o yüzden 5. Güne gidiyoruz sanırım sen ne zaman gideceksin Dr a

Ayy doru yaaa yazmistin kafa klmadiki :)) kusura bkm. Vllhi blli degil adetim 13unde am bn 10unda prolaktinimle troidlerime bktrcam ege duzgunse regli olur olmaz bsliycmmm ama bktim iyi degil.. eylule sarkcak.. bn tam 6 aydir bu anii bkliyrum foktr kilo vermmemi dolfi 5 ayda 25 kilo verdim 100kiloudum 75 oldum bu trod uavas clisiyrdu kilo aliyrdum.. sukur verdim millet soka girdiler ama sebebini biilmiyrlar birtk esim biliyr..

Herkese iyi bayramlar😃😃😃inşallah opu için gün bekleyenler bol ve kaliteli,test sonuçu bekleyenler Pozitif sonuç alırda çifte Bayram yaşarlar🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi vermissin, nuri beymi dedi, bende 88 im ama bana birşey demedi benim hormonlardan birşey yok ama yinede kiloluyum

Ben nasıl cevap yazacağımı bile bilemiyorum kızlar (

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Umudihar güzel dileklerin için tşk cevap nasıl yazılır beceremedim Allah hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimiz olsunnnnn:))))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…