2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

İlk deneme olmadı... Yumurtalıklardaki kistler nedeniyle doğum kontrol hapı ile uzun protokol tüp bebek deneyeceğiz.

Bu arada eşim de Sperm DNA Fragmantasyonu için tahlil verecek.. sonuca göre ilerleyeceğiz..

dilerim sizlerde iyi haberler gelir..

bende cok merak ediyorum ama negatif sonucu almaktan cok korkuyorum ama mecbur ogrencrm sonucu ama gec ama er. Yarin 10. Gunum benm kan testi yaptırmayı dusunuyorum eger varsa az da olsa bir deger cikar diyorum ama ya yoksa :'(

Canım üzülme ya inşallah herkes pozitip sonuç alır. Güzel düşün güzel olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Transfer in 10.gunu. fena bel ve kasik agrim var cok cabuk yoruluyorum. Oldumu olmadimi diye dusunmekten kafayi yicem

Niximmm oldu olduu insss bizide meraklndirma bugun bir test yap bari bugun 11 olcak.. kn testi yp ins guzel sonuclarini bkliyruz

Canım üzülme ya inşallah herkes pozitip sonuç alır. Güzel düşün güzel olsun

Kizzzz bnde sana bkiyrummmmm birsey yazmadin bir bktim burdasinn ...seada hnim embriyolog aradimi ne durumdaymisss yumurtalarin.. yoksam kustunmuuuu bana :))

Kizzzz bnde sana bkiyrummmmm birsey yazmadin bir bktim burdasinn ...seada hnim embriyolog aradimi ne durumdaymisss yumurtalarin.. yoksam kustunmuuuu bana :))

Ohhh maşallah embriyologun ismini de benden iyi biliyorsun:)
Aradı saat 13.30 gibi dediki embriyoları rında döllenme var 3. Yada 5. Günü transfer olabilir yani ya bayramın 2. Yada bayramdan sonraki ilk işgünü olacak transfer henüz karar vermedim dedi. Ben sizi hergun arayıp bilgi vrrecegim, olumsuz birşey yok endişelenmeyiniz dedi.
İnşallah dondurabilirim birazını sermadim ne kadarı iyi durumda diye ama merak ediyorum valla
Sen ne yapıyorsun, ben çok fenayim kabizim, midem çok kotu hatta kusucam diye uyandım bide çok sıcak çok terliyorum bugün 3 kere düş aldım, ayrıca gereksiz yere sinirleniyorum

Ben cok iyi arastrma yaptim daha gitmedenn hepsinin ismini nerelerde calistiklarini iktisatlarini ayricada embriyologlari iyi merak etme ama cok iyi hepsimi dolleniyrmus masaalah.. senn de esindemiydi problem cnm.. ufff bende yumurtlama donemeindeyim servikal mukusum cogaldi. Agrkmda varrr. birde kaynanmdayim ewet bugun asiri sicakk uyku bile uyuyamiyrum bol boll su ic. Cnimmm gerginligini atmak istiyrsan cimene yada topraga bas.. bndede var o ani gerginlik havadan birde simdi merak ediyrsun.. iyi olcak ins.. bayagi yol kat ettin merak etme..

Canım bayramın mübarek olsun:) hepsi değildir sanmam ama o problem yok diyince işimize yarayacak kadar olanı iyidir diye düşünüyorum, ben çok karamsar ve negatif düşünen biriyim bunu fark ettikleri için bana bize guven , herşeyi takma, biz işimizi biliyoruz, ne dersek onu yap, stres yapma tedavi suresince iyi ol dediler, bende o yüzden hıc soru sormadim tedavinin başından beri, yani yumurta sayımı bile bilmiyordum opu dan çıkana kadar, iyi olacak herşey diyorum ve ben o ekibe gerçekten güveniyorum ya, ben gidip onları görünce mutlu oluyorum herşeyin iyi gittiğini düşünüyorum, dediğin gibi ben sona geldim darısı başına sende en kısa zamanda baslarsin hamile de kaliriz ariyacaklar beraber hamilelikleri mizden bahsederiz, benim esimdeydi problem varikosel var toplam sperm sayisi 2 milyon onunda yarısı ölü, yarisida cok yavas, morfoloji kotu, ne uzun yazdım be ya bugün haber veririm sana yine ariyacaklar

Kızlar bayramınız mübarek olsun.... Diğer bayramlarda göbişlerimiz kucaklarımız bebişlerle dolar inşallah

Herkesin bayramı mübarek olsun :)

Canım benim 16 yumurtadan 9 u bölünmeye devam ediyormuş, büyük ihtimalle perşembe günü 5.GÜn transferi olacakmış:) ama kesin o gün olacak diye birşey yok bölünme olmazsa yarında cagirabiliriz dedi, ama şuan görünen 5. Gün embriyosu transferi olacakmış,

Transfer in 11.gunu idrarda 25 hcg ve ustunu gostrn bi test aldım ssbah 3 saat lik idrarla yaptım hayalet bi cizgi cikti cok silik sevinemiyo bile

Eklentiler

• $1406538238868.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 29
Temmuzun 14'ünde transferim oldu. Bugun kanda hamilelik var mi yok mu belli olucak. Yalniz sabah lekelenme ve bir Damla kan vardi. Moralim cok bozuldu. Belimde agirdan kiriliyor. Ögleden sonra Test sonucu belli olucak. Allah hakkimizda hayirlisini versin insallah. Bu bizim ikinci Tüp Bebek denememiz... Transferin 10. gününde de lekelenme olmustu. Adet tarihimde yaklasmisti regl olucam sanmistim ama bi daha bisey gelmemisti ta ki bugune kadar. Simdi huzursuz bi sekilde öyle uzaniyorum. Hayirlisi bakalim...

Transfer in 11.gunu idrarda 25 hcg ve ustunu gostrn bi test aldım ssbah 3 saat lik idrarla yaptım hayalet bi cizgi cikti cok silik sevinemiyo bile

Meraba nix, bende cumartesi gunu Test yapmistim yani 13. gün. Negativ cikmisti. Silik cikmasinin bir anlami var mi? Ben de pek bilmiyorum da...

Benimde çok silikti.. Pozitifi gördüm .. 5 haftalık hamileyim :) yeni daha

Biliyorum canim seni ama baksana resme cok silik bide senin silik cizgin kac dakika sonra cikmisti. Kan vrcm yarin

Biliyorum canim seni ama baksana resme cok silik bide senin silik cizgin kac dakika sonra cikmisti. Kan vrcm yarin

Benimki hic silik cikmadi. Bildigim negativ ti. Iste o yuzden soruyorum bilmedigim icin, demek ki silik cikinca positiv sayiliyomus :) lekelenmem sabahkine göre tamamen gecti suan Klinikten hayirli bir haber bekliyorum Telefon edecekler ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…