2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

aaaahhh haklısın canım inşallah işte ozaman mutluluğun resmi bu deriz herkese... inşallah Rabbim bizleri bu dünyada yanlız bırakmaz...çok duygulandım ya

bilmiyorum ben de ilk defa narkozdan kötü oldum ben bunu söylücem sen de onlara söyle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim doktorum emre bey. Ben ohss oldum oyuzden 4 kere narkoz aldim hepside zordu. Daha once 2 kere ameliyat olmustum boyle bisey yasamamistim. Yumurta toplama islemi benim kabus simdiden korkuyorum. Emre beyle konustum bu konuyla ilgili hassasiyetinin farkindayim opu ya girmeden onlemimizi alicaz dedi ama bakalim nolucak

yesilinci

Transfer in 10.gunu. fena bel ve kasik agrim var cok cabuk yoruluyorum. Oldumu olmadimi diye dusunmekten kafayi yicem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Transfer in 10.gunu. fena bel ve kasik agrim var cok cabuk yoruluyorum. Oldumu olmadimi diye dusunmekten kafayi yicem

Kuzu idrarda baksana kafayi yicenee bi nobetci eczane herseyi çözerbizde merkla beklioz cnku gusel haberiniiiii hepimzii aydinlativersen ne hos olur

Kuzu bi nobetci eczane bu isi halleder hem kendibi hem bizi bekledigimiz guzel habere ulastirabilirsinnnnn

Aminnnn cnn bnmde gitmiyr en yakin arkim ewi var osu var busu var.. ben 1ciyle zorilgileniyrum ikinciye bakamm diyor hamile suan.. ah allhim dualarimizi kabul etsin..

bende cok merak ediyorum ama negatif sonucu almaktan cok korkuyorum ama mecbur ogrencrm sonucu ama gec ama er. Yarin 10. Gunum benm kan testi yaptırmayı dusunuyorum eger varsa az da olsa bir deger cikar diyorum ama ya yoksa :'(

Kuzu idrarda baksana kafayi yicenee bi nobetci eczane herseyi çözerbizde merkla beklioz cnku gusel haberiniiiii hepimzii aydinlativersen ne hos olur

Cok hassas bi idrar testi aldim 25 ve ustu bhcg varsa kesin cikiyomus. Yarin sbh 11.gunumde yapıcam ilk idrarla. Insallah pozitif olur

bende cok merak ediyorum ama negatif sonucu almaktan cok korkuyorum ama mecbur ogrencrm sonucu ama gec ama er. Yarin 10. Gunum benm kan testi yaptırmayı dusunuyorum eger varsa az da olsa bir deger cikar diyorum ama ya yoksa :'(

10.gunde kanda varsa eger mutlaka biseyler cikar

Ben 14 un de adet oldum 26 sabah toplandı yumurtalarim

Canım benim hayırlı olsun insallah yumurtaların dollerir, benimde dun toplandı beklemedeyim şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…