2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kuzuuuu hamissin demek ki olabiliyo testlerdeee ole garipliklerrr bi test daha alsanaaa bakalim ne cikcak baska bi marka al:KK66:)

cnm bu bile bir umut bence hatta ciddi ciddi hamile olabilirsin, bence hemen git bir kan testi yaptır, içini rahatlat, 9. gün kanda değer düşük de olsa çıkar bence, çok sevindim senin adına, umarım hayırlı haberler verirsin.:KK49:
Kimbilir n zaman cikti 20 dk sonra mi 5 saat gecti aradn korkuyorum :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim opum oldu, simdi sana herşeyi anlatmam lazım:) saat 8 de hastanedeydim b bloğa hasta yatış yerine gittik eşim ile yatisim olduğunu söyledim dr umu sordular nuri bey dedim, işlemi yaptı yarıştaki kişi dosyami hazırladı 1. Katta idama çıktım, bu arada odalar tek kişilik (bunu yazıyorum çünkü bazı yerlerde herkes ayni yere aliniyormus ya aralari perdelere kapatiyolarmiss o yüzden, ben öyle olursa eşini yanıma almazlarmi acaba diye düşünürken öyle olmadığını görünce sevindim:) ) odaya girdikten sonra bi personel ameliyat önlüğünü getirdi giyindim, beklemeye başladım. Biraz sonra bi personel geldi gidiyoruz dedi bindim tekerlekli sandalyeye indim ameliyathaneye, ben orafa beklerken baska bir hasta cikiyodu o arada nuri bey geldi ben burdayim dedi onu gorunce bi sevindim:) Sanırım 08.45 de masadaydim biraz gergindim anestezi Dr çok tatlı bi kadın vardı gergin olduğumu görünce sana bi iğne yapayım rahatlama dedi, ivf hemşiresi bacaklarını falan sabitledi üstünü steriz ortulerle örttü nuri bey geldi uyutabiliriz dedi, bende ben simdi uyumazmisim diye espri yaptım gerisini hatırlamıyorum:) sadece birisi bana adimla seslendi bittigini soyledi, bir sürü yumurta topladıklarıni soyledi bende rüya görüyordum ne güzel dedim:) ne goruyodun dedi hatırlamıyorum dedim:) sonra ne zaman sedyeyle alındım, ne zaman asansöre bindim bilmiyorum. Odada yatağa geçtiğinde agrım vardı:KK43: ve saat 10.15 ti eşim öyle dedi, sanırım 11.15 e kadar devam etti agrim ama dayanabildim, sonra hemşire geldi 16 yumurta topladıklarını, dollenmeleriyle ilgili bilgiyi yarin embriyologlarin arayarak bildirecegini, ve istediğim zaman gidebileceğini söyledi
Bende hemen kalktim giyindim, esinle ödemeyi yaptık çıktık.. Esimle disarida Kahvaltı yaptım ilaçlarını aldim kayinvalideme geldim, şuan uzaniyorum, agrim da yok çok iyiyim şükürler olsun

Masaallhvsukurler olsun cnm. Tesekkur ederim bnide rahattlattin bundan sonrasinida anlat bebislerin iyi gelisir ins esinden sperm nezaman aldilar.. sen ameliyathaneye girerknmi suan dolleniyrlardir ins.. yarin guzel haberler alirsin cogaltikca cogalir ins.. bak oldu bitti simdi bundan gerisi onmli olan ama tek odalara almasida iyi olmus.. cok sewindim senn adina sen simdi dinlen uyu sen elinden geleni yaptinn gerisi rabbime kaldi dualarim sennle olcakk ins..

Cevremdeki butun tip merkezleri bayram sebebiyle kapaliymis :KK43: bi test daha alip yarin yapıcam

Masaallhvsukurler olsun cnm. Tesekkur ederim bnide rahattlattin bundan sonrasinida anlat bebislerin iyi gelisir ins esinden sperm nezaman aldilar.. sen ameliyathaneye girerknmi suan dolleniyrlardir ins.. yarin guzel haberler alirsin cogaltikca cogalir ins.. bak oldu bitti simdi bundan gerisi onmli olan ama tek odalara almasida iyi olmus.. cok sewindim senn adina sen simdi dinlen uyu sen elinden geleni yaptinn gerisi rabbime kaldi dualarim sennle olcakk ins..

Amin canım tesekkur ederim, darısı başına:) esinle birlikte gittik ameliyathane nin kapısına kadar ona dedilerki siz bekleyin sizide alacağız az sonra dahasını ben bilmiyorum, ama eşimi benim yumurtalar toplanırken almışlar içeri çünkü bana içeride aletlerin sesini duyabildiğimiz söyledi, hatta baya ses cikiyomus yani öyle dedi

[MENTION][/MENTION]
Ben başlamadım daha canım Ekim'de belki. Hayırlısı olsun inşallah bu sefer olsun Rabbim kolaylık versin canım.

Hayirlisi Canim bende basladim bakalim Turkiyeye gitmeden sansimi bir daha deniyim dedim kismet .. Eylul ortasi Turkiyede bir ay tatil yapacam Allah kismet ederse karnimdaki bebekle edecem tatilimi :KK16:

Yahu benim hic bi agrim sizim kalmadı trnsfern 2.gunu bgn off gittimi bebekim acaba;(gazda bitti herseyycik bitti;(

A aaaaa karamsarlığa kapılmak için çok erken ama.... bak ben de dün oldum transfer....eve gelince bi gaz bi gaz sorma ama bgn benim de hiçbişeyim yok sanki transfer olmamış gibi sadece progesteron iğnesi oluyorum o mahvediyo onun ağrısı var... bence ilk etapda gazın sebebi transfer aşamasında üşütüyoruz o yüzden lütfen belirti arama bunun için çok erken çünkü eminim bebişlerin şuan annesine tutunuyodur böyle düşüncelerle onları da üzme :KK34: test günün ne zaman benimki 4 ağustos :KK52:

Cevremdeki butun tip merkezleri bayram sebebiyle kapaliymis :KK43: bi test daha alip yarin yapıcam

canııııım hadi hayırlı olsun sana sunu söyleyeyim ilk tedavimde değer düşük olmasına rağmen testte silik çizgi çıkmıştı ama sonradan değerim sıfırlandı ozaman yaptığımda ise saatler geçmesine rağmen hiç bi çizgi yoktu yani sen de çıktıysa vardır bişeyler.... normal test günün ne zaman peki.... bazen kanda çıkması zaman alıyo sen de bikaç tane al test güne kadar evde hergün yap zamanla koyulaşır o :KK34:

canııııım hadi hayırlı olsun sana sunu söyleyeyim ilk tedavimde değer düşük olmasına rağmen testte silik çizgi çıkmıştı ama sonradan değerim sıfırlandı ozaman yaptığımda ise saatler geçmesine rağmen hiç bi çizgi yoktu yani sen de çıktıysa vardır bişeyler.... normal test günün ne zaman peki.... bazen kanda çıkması zaman alıyo sen de bikaç tane al test güne kadar evde hergün yap zamanla koyulaşır o :KK34:

Bugun transferimin 9.gunu bayramda hastnm kapalı oldugu icin 14.gun bayram sonu persembe gel dediler. Bnm de merak ettgm o aslında hiçbişey yksa saatler gecsede degsklik olmuyo dimi sevinemiyorum su an

canim daha 10 gunun var olur biseyler mersk etme olmazsada endise etme belirtisi olmayipts hamile olan cok kisi var...

Mesela ben .. Hiç ağrımda olmadı lekelenmem bile .. Hatta 9. Günden sonra adet olacakmış gibi kasılmalarım oldu o kadar :) şükür hamilerim .. transferin 18. Günü :) bugün

😃😘a öylemi aynı aymı yaptı hayırlısı inş 450 mi kullandın kaç yumurta oldu yaş 41 miydi ilk denememi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

😃😘a öylemi aynı aymı yaptı hayırlısı inş 450 mi kullandın kaç yumurta oldu yaş 41 miydi ilk denememi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
merhaba bende istanbul tup bebekte aret kamarin hastasiyim. 33 yadindayim ilk tup bebek denemem. bugun transferimin 9. gunu. bayramin ikinci gunu test gunumuz heycan hergun dahada artiyo. :))

merhaba bende istanbul tup bebekte aret kamarin hastasiyim. 33 yadindayim ilk tup bebek denemem. bugun transferimin 9. gunu. bayramin ikinci gunu test gunumuz heycan hergun dahada artiyo. :))

Cok az kalmis test gunune insallah guzel haberler verirsin

yesilinci

Mesela ben .. Hiç ağrımda olmadı lekelenmem bile .. Hatta 9. Günden sonra adet olacakmış gibi kasılmalarım oldu o kadar :) şükür hamilerim .. transferin 18. Günü :) bugün

Canim cok tebrik ederimmm masallah... kese ve kalp atişlarinida gor insallah saglikli bir dokuz ay gecir insallah

X