2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Aksam artik kanda da baktiracam iftardan sonra hastaneye gitcem varsa cikar her halde
Evet esim beni dusuyor ama cevre oyle olmuyor iste

Kızlar selam.
Benim ilk tüp bebek denemem. Biraz heyecanlı ve gerginim.
Yarın gece çatlatma iğnemi olucam. Perşembe sabah da toplayacaklar. Ama 6-7 yumurta varmış olgunlaşan. Az değil mi????
Bir de bana folik asit dışında ilave kullanmamı önerdikleri herhangi bir ilaç olmadı. Size önerdikleri bir şey var mı?
Genel anestezi yapacaklarmış perşembe. Ondan da biraz korkuyorum. Allah yardımcımız olsun

Tabii sizlerinin yaninda benim laf soylemeye bile hakkim yok cok uzuldum rabbim sabirlar versin inan 10 senedir okuyorum bu forumu sadece cesaretimi kaybettigimi paylasmak istemistim

Merhaba, ben de ilk kez deniyorum, bu gece çatlatma iğnem var. doktor bana tam sayı söylemedi, gayet iyi dedi sadece. Ben de sadece folik asit alıyorum, iğneleri yaptık o kadar. Allah hepimizin yardımcısı olsun, iyi haberlerini alalım hepimizin..

Ben sordum özellikle kaç yumurta olgunlaştı diye. Tam sana söyledikleri saatte yap iğneni. O çok önemli. Genel anestezi mi yapacaklar toplarken ?

Folbiol disinda elevit ve coraspin başlandı canim benimde ilk denemem bgn opum oldu bnim biraz agrilydi ama.umarim sen rahat gecirirsin

Ben sordum özellikle kaç yumurta olgunlaştı diye. Tam sana söyledikleri saatte yap iğneni. O çok önemli. Genel anestezi mi yapacaklar toplarken ?

Evet, genel anestezi olacak, gece 12 den sonra su dahil hiç bir şey yiyip içmeden gel dedi. Bir de bağırsak hareketlerini dengeleyecek bir fitil verdi. Bu gece ve yarın gece kullanacağım. İlacın adı Endol.

Transferimin 4. Gunu bol bol gaz var bide ara sira kasik batmasi. Onun dışında biseyim yok hala banyo yapmadım yarin yapicam.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İlk idrarla yapmadim 3.gun embiryosuydu.

canım kızımdaki tüp bebekte 10. gün gece yarısı yaptım negatif çıktı ağla ağla öldüm sonra sabah oldu dr gidelim test yapalım bitsin işkence dedim gitmeden bir test daha vardı onu yaptıkkkkk çooooooook silikkkkkk :) inanamadım gittik dra değer 143 :) ikizmiş bir de :) inşallah seninde öyledir :) sabah ilk idrarla yap ona göre bakalım canım :)
inşallah tutunmuştur canım :)

merhabalar arkadaşlar; ben de bu forumda araştırarak çok şeyler öğrendim. deneyimlerden yalnız olmadığımı anladım. bende ilaçsız adet olamıyorum. 2 çatlatma iğnesi 1 aşılama negatif oldu. daha sonra tüp bebek denedik. pozitifti ama 7 haftalıkken boş gebelik olduğunu öğrendik. sonra dondurulmuşlarla denedik olmadı. şimdi adetimle birlikte yine başlamayı düşünüyoruz. inşallah hep birlikte güzel haberleri paylaşırız burada.

Mrb)Azcık seni rahatlatmak istedim😃😃Canım benim de sadece 6 yumurtam oluştu.Bunun 3'ü boş çıktı geriye kalan 3 ise 1.Kalite 8 hücreli olarak dondurulmuş vaziyette annelerinin rahminin iyileşmelerini bekliyorlar😜😜😜yani bu işten benimde öğrendiğim önemli olan yumurta sayın değil kaliteli olmasıymış😜😜😜Umarım seninkilerin hepsi kaliteli olur.Ayrıca toplama işleminden hiç korkma sen mışıl mışıl uyurken dr'un hemencecik hallediyor 😝😝😝bir de Benim de Dr'um Folik Asit dışında herhangi bir ilaç vermedi.❗️❗️dediğin gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun kuçaklarımızı bebişlerimizle doldursun😘😘😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba,
Uzun zamandır gelemedim ama yazılanları hep takip etmeye çalıştım. Bu sure içerisinde hamile kalan, transferi olan ve negatif sonuç alan arkada slarim olmuş, hamile olanlara allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, sonuç bekleyenlere bebekleriniz size hic bırakmamak üzere tutunsun inşallah ve negatif olan arkadaşlarıma da onlar adına çok üzüldüğünü söylemek istiyorum.
Bana gelecek olursak bende normal şartlarda 1-2 temmuz gibi adet olmaliydim ama sıkıntı ve stress kaynaklı olamadim adet soktueuculer otlar falan 14 temmuzda adet oldum 15 temmuzda Dr gittim 16 temmuzda ignelere başladım ayni zamanda kan sulandırıcı ve antibiyotik te verdiler, bugün 2. Kontrole gittim dr.um büyük ihtimalle hafta sonu toplarız bayramdada transferin olur dedi. Yanlız benim çok ayrım var ve kabizim bugün Dr dan geldigimden beri çok fenayim en sonunda bi arveles içtim şuan daha iyiyim ama ben hafta sonuna kadar ne yapacağım boyle agirirsa bilemiyorum ve artik opu danda korkuyorum daha takipte bile boyle ayrım varsa toplandıktan sonra sini düşünmek istemiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bncede sen gununu bekle bnde 10. Gunde test ypmistim negatif cikmisti cok uzuldm 15 gun kanda pozitif cikti

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim de 9.gun yaptim negatif cikti..Cok uzuldum ben de ...insallah kanda pozitifi goruruz....yine de Allah tan umut kesilmez tabi...siz bu yazdiklarinizla umudumuzu yesertiyosunuz..cok tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…