2014 Seçim Sonuçları

Millet eğileceği kadar eğilmiş ve bir diktatörün her dediğine inanır olmuş, daha nereye eğilmiyorsa, peeeeeğğh

"Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstehaktır ona her türlü zillet"

Ömer Hayyam

Ne yazsam diye düşünüyorum da Ömer Hayyam söylemiş zamanın da...

Şimdi inlerine girde görelim dediğin herşeyi bir bir yapmassan attığın iftiraları belgelerle kanıtlamazsan adam değilsin başbakan ....

Bu arada cemaatin o akılalmaz derece güçlü cemaatin gücünü de tüm Türkiye görmüştür umarım
Seçim sonucuna etki edemeyecek kadar güçlü imiş miş miş de miş miş

ben cezaların serbest olmasını zaten istemedim. ilk terbiyesizliği de ebedi yaptı yine devam ediyor
ne denir ki bilemiyorum vallahi

ben ilk etapta sevindim de topiğin bu hale geleceğini de düşünmedim
herkes birbirini boğazlayacak nerdeyse
çok üzücü gerçekten

O ne yaa başbakan konuşma yapıyor hepsi tek tip ellerini önünde bağlamış. Eh oylar alınınca oğlu da rahatlamış rahatça çıkıyor vatandaşın karşısına. Eh naparsın bu cesareti, bu aymazlığı, bu meydan okumayı ellerine veren yine bu parti bir de istiklal marşı dizeleri okuyor bu adam değil mi andmızı kaldıran, bu adam değil mi 10. yıl marşı karın doyurmuyor diyen, bu adam değil mi Atatürk Orman çiftliğine Atamızın bize emanetine kendi özel malıymış gibi başbakanlık konutu yaptıran. Haka ulusal güvenlik diyor yaa. Suriye bizimle savaş halindeymiş bak hiç bilmiyorduk. Ayy dayanamıcamm bu adamaaa.. Sessiz kalabilir miyiz savaşa diyor madem Suriye saldııryor sende saldır kendi ülkene füze atmana, türbeye füze atmana ne gerek var o zaman diyre sormaz mı insan zaten bahane var işte Suriye saldırıyormuş sen kendi topraklarına füze atmayı nasıl düşünürsün o zaman ay neysee yaa anlamayana ne anlatsan az.

aaa hayret banada küfretmeni beklıyodum halbüki senin tarzın o çünkü

Kucaklayıcı bir konuşma yapacağına aynen devam ediyor sayın başbakan...bende burada seviye bekliyorum..kendime hayret ediyorum...

Başbakan biraz önce benim yazdıklarımı söylüyor paralel bir yapı var aramızda

Şu konu kapatılmalı bence... İyice çirkinleşti. Seçim sonuçlarını tartıştık, herkes nefesini tuttu bekledi, konuştuk güldük kızdık ama olan oldu artık... Akp destekçisi arkadaşların kışkırtma çabaları nedir ki?

Başbakanımızzzzzzz kıskananlar çatlasınnnnn

şu yukarda yazdığım şey de ne ola ki??
ne gerek var böyle şeylere. düşünemiyorum şuraya kılıçdaroğluu falan yazdığımı.
saçma polemiklere giriyoruz yani.
konunun tadı kaçtı, herkes hırsından ne yapacağını şaşırdı.
bir savaşta burda mı çıksın...

Bi fikrim var...

Topicden rahatsiz olanlar, mahalle agzina bürünenler,
secimin sonuclarina katlanamayip hirslarini burda savurmak isteyenler,
site editörlügünü Belediye baskanligiyla karistirip insanlari "yanlisin" diyerek yaftalayanlar (ki ben söz konusu kisi olan Aus´u fikirlerini cook takdir ederek okuyorum),

sakinlesene kadar girmesinler bir kac gün siyaset topiclerine olsun bitsin.

Nasil?

Zira gittikce düsüyor kalitesi konusmalarin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…