2014 Seçim Sonuçları

Ben siyaset topiğinin editörü değilim zaten tolin .

Sadece seçim topiğinin editörüyüm , seçim bitince görevimde bitecek .

Konuların editör onayından geçmesini teklif ederken kendimi kastetmedim , çünkü ben o başlığın editörü değilim . Editörler sadece kendi başlıklarından sorumludur , bilgine .

he iyiymiş o zaman bencede görevin bitsin kazende görmüş olur senin görevini kötüye kullandığını ve sana bidaha editörlük görevi vermez inşallah:KK14::KK14:

Ceza sistemi kaldırınca bazılarının seviyesini gördüm karşıt görüşte de olsam saygı duyduğum insanlar vardı uzun uzun yazarlardı güzel güzel savunurlardı şimdi görüyorumda içlerinde ne cevherler varmış :KK53::KK53::KK53:
ee buna şapka düştü kel göründü derler. yada onun gibi bir şeydi.:KK53:

Size alıntı yapmadım ama artık benimle kim muhatapsa o kendini bir savunmayı denesin ricam budur sağlıcakla kalın....

neden ben senin saçmalıklarınla uğraşmak zorunda mıyım? sen direk saldırmana rağmen sana ne demek istediğimi güzelce izah ettim. benim içim rahat ama sen o kadar da rahat olma. söylemediğim bir şey yüzünden bu kadar hakareti haketmedim. (ne kadar rahatsız da olsan) sadece allaha havale etmekle yetiniyorum..

hiç dinlemedim erdoğanı,dinlesem sever miyim:KK53:

Ben dinledim bir hata yaptım hayattan soğudum canım o yüzden sen öyle bir hata yapma.

Ben artık direkt geçiyorum hiç çekemem bağrış çağrış zaten yüksek sesle volümlü konuşanları bağıranları hiç sevmem eşimde yüksek sesle konulur hep kızarım o yüzden bana göre değil onun konuşmaları o şimdi zate kendine oy verenleri kucaklar. Biz öksüz yetim. Olsun ihtiyacımızda yok sarıp sarmalasına biz alıştık böyle iyi ötekileştirsin bizi yok saysın valla daha iyi oluyor.

Allah aşkına kapatın şu topiği silin gitsin gözümüz görmesin bari
bu nedir arkadaş olduğum yerde ben utandım ya

Ahhah benim de hiç hazmedemez. Eşimin bana ilk babamın takımını sorması çok komikti. Ardından aileler tanışırken babamın o ciddi ortamda kpye hangi takımlısınız demesi. :KK9::KK9::KK9::KK9: Bu arada babam maç manyağıdır her golü her sezonu falan bilir de eşim allahtan dönüp bakmaz.

Bu yüzden bilinçaltımıza işliyo böyle şeyler just :KK1:

Çürük elma derken ailedeki farklı birey anlamında dedim kız fenerlilere laf etmedim :KK53::KK33:

Aynen küçüklükten işte hep UEFAda küçücüktüm kız :KK53:

Neyse konu baya dağıldı uçtu kaçtı gitti adeta. bir de ne güzel demiş yukarıda egunal ceza sistemi kalkınca içlerini gördük diye işte insan bir şeyleri sırf otorite istediği için inanmadığı halde yapıyorsa ben bunun iyiliğinden güzelliğinden şüphe ederim. ama otorite istemediği halde içinden geldiği için saygı, sevgi, güzellik, vicdan gösteriyorsa bunda da dünyanın en güzel en iyi özünü görebiliriz :KK14:

buranın seviyesi de iyice düştü yalnız
ceza sistemi geri gelsin diye eylem yapıcam yakında
herkesin seviyesi de belli oldu yani
ayıptır arkadaşlar kendinize gelin

Son düzenleme:
Başkalarına bulaşmalısın. Benden sana iş çıkmaz. Zira mahalle ağzını henüz öğrenemedim:KK14:

ben hem çingeneliği bilirim hem elitliği ikisinide hem cok güzel yaparım hemde cok severim tamammı oldumu istediğin şimdi bana sataşmayı kes:KK47:

Ben dinledim bir hata yaptım hayattan soğudum canım o yüzden sen öyle bir hata yapma.

Ben artık direkt geçiyorum hiç çekemem bağrış çağrış zaten yüksek sesle volümlü konuşanları bağıranları hiç sevmem eşimde yüksek sesle konulur hep kızarım o yüzden bana göre değil onun konuşmaları o şimdi zate kendine oy verenleri kucaklar. Biz öksüz yetim. Olsun ihtiyacımızda yok sarıp sarmalasına biz alıştık böyle iyi ötekileştirsin bizi yok saysın valla daha iyi oluyor.

ben hiç dinlemiyorum,zap yaparken duyduklarım bile tüylerimi diken diken etmeye yetiyor:KK50:

Soda kesmez anten lazım aslında:KK60:

buradaki editörlüğü belediye başkanlığıyla karıştırdılar görevi kötüye kullanmak felan
alt tarafı sanal alem ya ne kadar ciddiye alıyorlar bir yaşıma daha girdim
twitterin kapatılmasına şimdi hak verdim :KK53:

buranın seviyesi de iyice düştü yalnız
ceza sistemi geri gelsin diye eylem yapıcam yakında
herkesin seviyesi de belli oldu yani

ben cezaların serbest olmasını zaten istemedim. ilk terbiyesizliği de ebedi yaptı yine devam ediyor
ne denir ki bilemiyorum vallahi

yorumlara baktimda cekemeyenler burda toplanmis. ama bir yandanda sizde haklisiniz. akpliler suan dügün bayram yaparken sizlerinde elinden ancak bukadari geliyor oturup laf etmek . kiskananlar catlasinnnnnnnnnnnn insallahhh..... sonuna kadar akp sonuna kadar sayin basbakan recep tayyip erdogan:KK16::KK16:

millett egilmezzzzzzz türkiye egilmezzzzzz:KK14::KK14::KK14:

X