2014 Seçim Sonuçları

Akpli belediye başkanımız bizi havai fişek yağmuruna tuttu. :nazar:

Şu rabia işaretinin de akp ye simge olarak yapışmasını hiç bi zaman anlamadım, anlayamayacagım da

rabia işareti kışkırtıcı mıydı bilmiyorduk. sizi kışkırtıyor galiba

Evet beni kışkırtıyor.
Mısır' da ölen çocuğun arkasından göz yaşı döküp, kendi ülkesinde ölen 15 yaşındaki çocuğu terörist ilan etmesi geliyor aklıma ve kışkırtıyor.
İtirazınız??

beni değil ama benim gibi düşünmeyenleri kışkırtıyor.

ve evet o bir Başbakan

( violetta sizin yazınızı örnek olduğu için alıntıladım. yanlış anamayın)

Son düzenleme:
Evet bdp de olmaz hiç olmaz. Bizim iki taraf da herkes galatasaraylı bi tane çürük çıkmadı henüz. Bizden de artık çıkmaz heralde:KK1:

çürük deme yolarım valla ortam çirkef zaten :KK53:

ben sevmiyorum ama napıyım adamı seviyorum işte bana gsliyim demişti başta

köprüyü geçene kadarmış artı takım falan maç da öyle çok sallamaz sırf bana kıllığına yapıyor işte :KK53:

ben de doğma büyüme gassaraylıyım solcuyum hazmedemiyor bünyem fenerbahçeyi de bdpyi de kürdistanı da akpyi de :KK14::KK14:

hiç dinlemedim erdoğanı,dinlesem sever miyim:KK53:

birde atanmak isteyenler kamuda çalışmak isteyenler vardı ya
dilerim inşallah atanamazsınız,sizin gibi devlet, hükümet düşmanları bir yere gelemez inşallah
evde öyle sıkıntıdan patlayın çatlayın :KK52::KK52::KK52::KK52:
hep söylemek istemiştim,oh be rahatladım :KK52::KK52::KK52:

Bedduaya nereye gidiyorsun demişler, sahibime demiş
sürekli bu şekilde beddualar ediyorsun ama bizim alnımız ak
sen kendini düşün bu saatten sonra

Arkadaşlar benim bir siyasi görüşüm var elbette , bunu hiç bir zamanda gizlemedim .

Bakınız Kocaeli sayfasına oyumu kullanıp gelir gelmez , kime oy verdiğimi bile yazmışım , bir çok insan parti ismi vermezken ben isim vererek oyumu açıklamışım .

Benim siyasi görüşümden yana ya da bunu saklamakla ilgili bir çekincem hiç olmadı .

Yansız gözükmeye de çalışmadım hiç , size tuhaf gelen sadece alıştığınız seçmen kriterinden farklı olarak , aynı ismi hem övebildim hem yerebildim .

KOnuya dönersek sevineceğim .

Bende zaten gayet doğal olduğunu söyledim aus burada görevli olmas bir partiyi tutmayacak anlamına gelmez dedim yani tutmamalı demedim. Tarafsız olmalı da demedim saklamak istesen saklardın zaten ama sonuç olarak bu konuda tartışmadında ılımlı olarak kendi düşüncelerini söyledin hatta bazı yerlerde öyle değil böyle diyerek cevaplarımda olmuştur ama asla neden taraf tutuyor görevi buysa demedim çünkü normal siyaset topiği herkesin bir görevi var. Ama başka kişilerce özellikle benim dediklerim çarpıtıldı çünkü işlerine geldi açık buldukları için bunu kullandılar. Sanki hakaret etmişim gibi ki en baştan dedim zaten bir partiyi savunmasına engel değildir diye.

balkona oğlunu çıkarmış yeterince tahrik edici bir sahne zaten..
ben olsam utanırdım diyeceğim ama arkasında büyük bir kitle var.
oğluyla çıkması zekice.
oğlumu da yedirmediniz teşekkürler diyor.

milletimizdeki "tek adam sevdası" fikrim üzerinde daha da kararlıyım artık

bu tek adam sevdası adam gibi adam karşısına dikilene kadar devam edecektir.
ve yine yineliyorum bana göre bu adam Muharrem İNCE olmalıdır.

Ceza sistemi kaldırınca bazılarının seviyesini gördüm karşıt görüşte de olsam saygı duyduğum insanlar vardı uzun uzun yazarlardı güzel güzel savunurlardı şimdi görüyorumda içlerinde ne cevherler varmış :KK53::KK53::KK53:

allah aşkına asıl senin yaş kaç?neden başkasının avukatlığına soyunuyosun şu hareketlerine bak allah aşkına hem kendin başlatıyosun hemde yaş kaç diye soruyosun gercekten yazık ya:KK19::KK19:

Başkalarına bulaşmalısın. Benden sana iş çıkmaz. Zira mahalle ağzını henüz öğrenemedim:KK14:

Son düzenleme:
Recep Tayyip Erdogan En Büyük TÜRKİYE
Bilal Erdogan En Büyük TÜRKİYE
Emine Erdogan En Büyük TÜRKİYE

Yaşasın Yeni Türkiye En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Yerel seçimlerden ne manalaar cıktı way beeee

çürük deme yolarım valla ortam çirkef zaten :KK53:

ben sevmiyorum ama napıyım adamı seviyorum işte bana gsliyim demişti başta

köprüyü geçene kadarmış artı takım falan maç da öyle çok sallamaz sırf bana kıllığına yapıyor işte :KK53:

ben de doğma büyüme gassaraylıyım solcuyum hazmedemiyor bünyem fenerbahçeyi de bdpyi de kürdistanı da akpyi de :KK14::KK14:

Ahhah benim de hiç hazmedemez. Eşimin bana ilk babamın takımını sorması çok komikti. Ardından aileler tanışırken babamın o ciddi ortamda kpye hangi takımlısınız demesi. :KK9::KK9::KK9::KK9: Bu arada babam maç manyağıdır her golü her sezonu falan bilir de eşim allahtan dönüp bakmaz.

Bu yüzden bilinçaltımıza işliyo böyle şeyler just :KK1:

Çürük elma derken ailedeki farklı birey anlamında dedim kız fenerlilere laf etmedim :KK53::KK33:

X