2014 Seçim Sonuçları

bence de o daha değerli
sarıgül gelirse iyice düşerler bence
seçim dönemi çok tepki çekti çünkü

sürekli ÇARE SARIGÜL dedikleri için belki çare olunabilir diye düşünüldü bence.
gerçi istanbulda oyları arttırdı ama bu durum mhp'nin de bir kısmının chp'ye kaymasından kaynaklı olduğunu düşünmekteyim

artık televizyonlarda verilen oy oranlarına bile güvenemiyoruz, ne manidar

Ne kadar acı değil mi? Daha önceden böyle bir güvensizliğimiz var mıydı seçimlere? Ben hatırlamıyorum. Oyumuzu kullanırdık, evimize giderdik, alırdık sonuçları tv'den..Öyle bir güvensizlik ortamı yaratıldı ki, sandıkların başından ayrılamıyoruz.

Cidden pek "ak-pak" oluyor bu seçimler..Tertemiz, tek bir leke yok.
O yüzden birileri hanya diyor diğeri konya.

Bana göre de yine hile hurda kol geziyor, yarın bunlar ortaya çıktığında ve insanlar sokağa döküldüğünde, sen "baaaağk ben demiştim" demek için yazıyorsun aynı şeyleri temcit pilavı gibi. Hadi bakalım, hangimizin senaryosu gerçekleşecek.

Bak eskişehir belediye başkanı açıklama yapıyor, eskişehirde bir ton mahallede elektrik yok. Yine torba torba çalınan oylardan bahsediliyor.
Ama sana göre her şey hayal dünyasından ibaret.

evet Türk halkı bunu seviyor. Sağ partileri seviyor. Tek adam seviyor. Bir lider benimsemeyi seviyor.

ben facebook ta acilan gruplarda ve insanlarin kendi aralarinda yaptigi konusmalarda yasasin Osmanli geliyor denildigini cok duydum

İnsanimiz bunu istiyor
Tek adam olsun istiyor
Bence RTE bunu cok iyi basariyor

Cunku tanidigim akpli insanlar "melih belediye baskani olacak adam degil de iste RTE icin oy veriyoruz" diyor

Ben duyduklarimi soyluyorum
Cunku aslinda melih gokcekten daha cok RTE nin etkili oldugunu biliyorlar

Canım görmüyorum çirkin yorumları ben herkes seçimle alakalı konuşsun ve sataşmasın

bende görmemeye çalışıyorum ama mümkün mü
içim acıdı şu an resmen bir parti uğruna ne hallere düştük ,
ki eminim hepimizin sevgilisi , eşi ,dostu bir yakını sevdiği bir arkadaşı ya akp lidir ya chp lidir ya bilmem nelidir ..
ne gerek var dı bunlara çok üzüldüm şu an valla..
dünya kupasında ellerine bayrakları alıp Türkiye Türkiye diye coşan eğlenen de bizlerdik

bu seçimlerden sonra ortam biraz durulur sanıyordum. daha fazla gerginlik kaldıracak gücümüz kalmadı.

nasıl? kiminle? çalmayacaklarına bu kadar emin misin?

Halk hükümeti savundukça bu onlar için kolaylaşıyor bence. Önleri açılıyor baksana. Hayır emin değilim. Ben koalisyon kurulmasından yanayım her zaman. Daha otokontrollü bir yönetim olsun istiyorum.

eğer chp sarıgülü başkan yaparsa çok yanılır.başbakan gibi çok agresif ve sinirli

ya hep bu medya yüzünden
hangisi bilmiyorum ama yanlış yansıttılar sonuçları
farklı olunca herkes çıktı ortaya bizim oyumuz şu kadar dedi
hiç hoş değil cidden

teşekkürler cevabınız için.
zaten akpden çok erdoğanı seviyo seçmen
ben öyle gözlemledim

sevmekten daha öte bence, hayranlık diyelim.
gerçi bunda kendisinin de payı büyük beni yedirmeyin dedi çünkü açık açık ve halkta arkasında olduğunu göstermiş oldu aslında.
ne yaparsan yap bizim için yapıyorsun biliyoruz demektir bence bu durum

Şimdi de arınç konuşuyor off yaaa amann valla sıkıldım ama Hüseyin Çelik bitiyor Arınç başlıyor nedir bu yaa gerçekte çok sıkıldım berbat ettiler seçim akşamını bu neyin acelesi resmen örgütlenmişler basın açıklaması yapmak için yayınları bölüyorlar hayret ki ne hayret daha Çelik'in konuşması yeni bitti be kardeşim..

tamam canım bizler %50 aklı başında değiliz cahiliz okumamışız kabul ediyoruz tamam. yetti sizlerin bu hor görmelirinizden. sonrada mağdur rolüne girersiniz.
Ezilmiş edebiyatı deyip tepki alıyorum. Sonra tepkiler de ezilmiş edebiyatı oluyor. Benim hor gördüğüm falan yok. Tüm sülalem masterlı insanlar değil. Ilkokulu bitirmeyeni de var. Bu başka mesele, AKP seçmenlerinin çoğunluğu bilinçsiz o ayrı mesele. Edebiyata gitmek sadece komik oluyor.

Ya ben yerel seçimde oy verdim 2009 yılında.Sevgilim AKP'yi destekleyecekti,oy kullanabilseydi.Ha keza,dedem,anneannem,annem de destekledi öncesinde.

Diyorum,en iyi arkadaşlarım CHP'li...Nerde yaşıyorum bilemedim ben.

Halk hükümeti savundukça bu onlar için kolaylaşıyor bence. Önleri açılıyor baksana. Hayır emin değilim. Ben koalisyon kurulmasından yanayım her zaman. Daha otokontrollü bir yönetim olsun istiyorum.

koalisyon işinden pek anlamam ama geçmişte bu şekildeydi zaten. sonuç, darbeler, darbeler..

Doğru bir tespit ,kendimden örnek verecek olursam ben bir mhpli olarak Sarıgülü sevmememe rağmen oylar bölünmesin diye ona verdim ve ailemde aynı şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…