2014 Seçim Sonuçları

umarım o kadar yozlaşmazlar..

İnşallah. Her gün dua edicem bunun için.

Ya Ankara ve İstanbul da İzmir gibi gavurlaşırsa. Napıcaz sonra biiiz. :KK43::KK43:

İzmir tüü kaka, içindekiler desen dinsiz imansız. Sakın sakın koruyun Ankarayı İstanbulu :KK37:

ya bu Gökçek konuşunca vallahi sinirlerim zıplıyor. a diyor din b diyor din.
hayır hakikaten dediği gibi olsa neyse dicem:KK47:

:111::111::111::111::111:
herkes bir sonuç veriyor herkes bir açıklama yapıyor sıkıldım valla:KK19::KK19::KK19:
şimdide melih konuşuyor...

Son düzenleme:

Ya Ankara ve İstanbul da İzmir gibi gavurlaşırsa. Napıcaz sonra biiiz. :KK43::KK43:

İzmir tüü kaka, içindekiler desen dinsiz imansız. Sakın sakın koruyun Ankarayı İstanbulu :KK37:

Hepsi ateist hepsi yahudi bunların. :KK1:

melih başganın paçalar tutuşmuş:KK1:

Foxta veriliyor komnuşma valla dinlemek bile istemiyorum kapadım sesi tahammülüm yok yanii kafa kafaya gidiyorlar hala konuşuyor haa alabilir orası ayrı ama Sarıgül'ün 2009 yılndaki seçimlere, Mansur Yavaş'ın 2009 ankara seçimlerine fark atacağı kesin yani bari buna bakarak biraz toparlarlar lendilerini vezgeçilmez sanmaktan vazgeçerler.

yerel seçimler yerel seçim gibi kalmalıydı bence

böyle olunca yine herkes partisine veriyo
arada hakeden sağlam adaylar kaynıyo

maşallah muhalefetler şimdiden hakaret etmeye başlamış
zeka,beyin yok,hırsız vs. falan demeye
insan kendini nasılda belli ediyor değilmi
zora gelince hakaret et
dün akşamki ahlak bekçileri nerdesiniz!
duysanıza hakaretleri,yoksa işinizemi gelmedi
işte siz busunuz! bukadarcıksınız,kendinize yapılınca küfür
bize yapılınca bişey demezsiniz
gerçi kendinize yakışanı yapıyorsunuz devam :KK52::KK52::KK52:

din iman sorgulamak benim haddime değil. izmir türkiyenin diğer illerinden farklı. kendi gibi olmayana kapalı..

Neler donuyor ya hu ?
Fikri olan var mi ?:KK31:
neler oluyor anladıgım kadarını açıklayım ..

cihan haber ajansı saysinde (parel. yapı )) şeçimlerin sonuçlarını yanlış aksetiriyor .. bir çok yerde chp önce gösteriliyor . sonrada gerçek sonuç çıkınca .
şu altta alıntıladıgım şeyi sizlere aksettirip .ortalıgın karıştirmak için ellerinden geleni yapacaklar ... olan budur canım :KK14:
HIRSIZZZ VARRRR.. :KK52: hırsız her yerde hırsızdırrr.....

X