2014 Seçim Sonuçları

Mesele sandıklara sahip çıkabilmek Ankara. Malum kanalların 14000 farkla birden Melik'i öne çıkartması, algıya düzenlenen bir operasyon, çok açık. Yıldırma çabaları. Sandığa sahip çık!

kızlarr antalyada da durum değişebilirmiş 4bin oy farkı varmış inşallah orası da değişir yaa

Ankara'da CHP havai fişeklerle başarılarını kutluyormuş. Biz de sonucu görelim yaa...

Son düzenleme:
Performansınız düşüyor, saat ilerledikçe uykuya yenik düşüp doğal elemeye tabii oluyorsunuz, uyuma kk:KK51:

Üsküdar'da üçüncü sayış, yetmez tabii 10 kere sayın!
Yeter yahu uyku haram oldu.
İki kere saydın hala belki iptal edilecek buluruz diye sayıp duruyolar.
Artık hiç umudum kalmadı, bi'seçimi bile doğru dürüst yapamaz hale gelmişiz.

Son düzenleme:
Mesele sandıklara sahip çıkabilmek Ankara. Malum kanalların 14000 farkla birden Melik'i öne çıkartması, algıya düzenlenen bir operasyon, çok açık. Yıldırma çabaları. Sandığa sahip çık!

geçmişte seçim sandıklarında görev almıştım.. parti müşahitlerine git denmedikçe oradan ayrılmazlar kolay kolay.. bırakıp giden olursada yerine mutlaka başkasını koyarlar.. içimizi ferah tutalım.

geçmişte seçim sandıklarında görev almıştım.. parti müşahitlerine git denmedikçe oradan ayrılmazlar kolay kolay.. bırakıp giden olursada yerine mutlaka başkasını koyarlar.. içimizi ferah tutalım.

İçimi ferah tutmaya çalışıyorum ama ne mümkün bu dönemde:KK31:

halk tvdekilerde kaygılı :26: bişekilde melih kazanıcak galiba nasıl şekilde siz düşünün ara bukadar kapanmışken çok ilginç :KK24:

çektim canım 1 saat önce.
bir adım at diyordu. ufak bir adım. atacağın bu adım sana tüm kapıları açacak.
ve yüreğindekini söyleyeceksin diyordu mansur yavaş için.

mansur yavaş kendisi için kart bile seçildiğini duysa vay be derdi :nazar:

Son düzenleme:
çektim canım 1 saat önce.
bir adım at diyordu. ufak bir adım. atacağın bu adım sana tüm kapıları açacak.
ve yüreğindekini söyleyeceksin diyordu mansur yavaş için.

bence o adımı attı. kimseye kin gütmeden herkese karşı eşit olacağız dedi. diğerleriyse başka şeyler diyor.

ne günlere kaldık yaa.

X