2014 Seçim Sonuçları

ntv'de de sanki aradaki fark melih'in lehine artıyor gibi gösteriyorlar.
benimde kafam karıştı ya :26:

bulunduğum ilçede etimesgut ta sayılmayan ciddi bir oy varmış yeni öğreniyorum
burada MHP ve AKP yarışır belediyesi MHP lidir.Burada MHP nin kazandığı belli değil henüz çok yakın oy aynı zamanda büyükşehirede burdan oy gidiyor ciddi oranda ve umarım mansur yavaş burayı hesaplarına katmıştır...

Son düzenleme:
Ekşi'den alıntıladım. Hislerime tercüman olmuş. ''taktik belli, önce önde olduğun ilçeleri say, insanları kazandığına inandır, rakip seni yakalayınca kıllık çıkart, gerekirse önceden sayılan oyları hileli oylarla değiştir ve yeniden sayılması için itiraz et. millet senin kazandığına baştan ikna olduğu için yaptığın hileye rağmen rakiplerini mızıkçılık yapmakla suçla. neden cha'yı hack'ledikleri ve sonuçları sadece aa üzerinden vermeye çalıştıkları belli.''

Saydıkça bereketi kaçar ya bence Mansur Yavaş öne geçince saymayı bırakmalılar :) ben de yatıyorum valla bekleyemiycem kızlar herkese iyi uykular hayırlı sabahlar :)

"@UmutGunerKanar: Allah askina Uskudar a secim merkezine gidin 2 kere kazandik 3.yu sayiyorlar. 10 bin oyumuzu gecersiz saymaya calisiyorlar nolur yardim"

E hurriyet gazetesinin sitesinde de Ankara icin AKP onde deniliyor.

AKP %44.65
CHP %44.02

mansur yavaş açıklamış 27bin oyla öndeyiz melih gökçek dönemi bitti hayırlı olsun demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…