Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
olumlu yaklaşımın için çok teşekkür ederim tatlım ama eşim ona da yanaşmıyor. hem huzeyma isminin yanına herhangi başka bi isim yakıştıramadım. kime soylesem ona nasıl bi isim diye tepki veriyor. ağlayarak uyuduğum günler o kadar çok oldu ki. sanırım bu günleri tekrar yaşayacağım zamanlar da yakın :KK43:
2 isime yaklasmıyoa diret gülüm benimkide erkek olsaydı dedesinin adını verecekti dedim kimse koymamıs senin ailen size koymamıs benmi koyacagım dedim.dedesini sevmediimden degil isim güzel degil.burda yazmıyım adı.kız oldu rahatladım bukez baska kız isimleri demeye basladı bunlardanda en güzeli elifti elif olsun ozaman dedim.hem onun gönlü oldu hem benim.bu ismin anlamı ne ilk kez duydum.biraz cevrendekilerde isme yorum yapsın etkilenir insallah.sonucta seninde hakkın isim de secim.insallah hallolur.ama inan oda pes edecek.

2 isime yaklasmıyoa diret gülüm benimkide erkek olsaydı dedesinin adını verecekti dedim kimse koymamıs senin ailen size koymamıs benmi koyacagım dedim.dedesini sevmediimden degil isim güzel degil.burda yazmıyım adı.kız oldu rahatladım bukez baska kız isimleri demeye basladı bunlardanda en güzeli elifti elif olsun ozaman dedim.hem onun gönlü oldu hem benim.bu ismin anlamı ne ilk kez duydum.biraz cevrendekilerde isme yorum yapsın etkilenir insallah.sonucta seninde hakkın isim de secim.insallah hallolur.ama inan oda pes edecek.
evet canım bende öyle kayınvalidem ile ilgili bi problemim yok anlaşıyoruz da. ama ismini sevemedim. bizde arkadaşlarla etkileme yoluna gidecez bakalım bi cinsiyetimiz belli olsun da. bu arada beni dinlediğin için tşkler :KK43:

yazılarınızı imrenerek okudum..Ne kadar güzel cümleler "eşimle karar verdik", "eşimle beğendik" gibi cümleler. inanın ağlayarak okudum. ben de hamileyim ama cinsiyetimiz henüz belli değil. eşim dua et erkek olsun kız olursa annemin adını koyarım, ismi Huzeyma olur diye. ben istemiyorum bende sizler gibi isim araştırması yapmak istiyorum bende eşimle karar vermek istiyorum. ilk göz ağrımın cinsiyetini öğrenmeye o kadar korkuyorum ki; kontrolüme bile gitmek istemiyorum :KK61:. Rabbim hepimizin bebeğini sağlıklı sıhhatli dünya ya getirmek nasip etsin...
Canım benim aynı şey bende de oldu çok ağladım eşimle tartıştım çok sevdiğim aşık olduğum adaın hatrına kabul etmek zorunda kaldım.İlk zamanlar sırf bu yüzden oğlum olsun istemedim sonra yavrumdan kendimden utandım şimdi oğlum olacak eşimin babasının ismi olan Kadir konacak yanına da ben Berat ismini ekledim.Onların çevresi hep alışık illa baba adı olacakmış sustm yeri zamanı gelince konuşuruz siz kabullenmeyin konuşun hiç mecburiyetin yok bu senin evladın sen çekiyorsun stresini sıkıntısını eşinle konuş annesi onun ismi konmadı diye darılacak değil iki surat yapar geçer en kötüsü takma kafana

Canım benim aynı şey bende de oldu çok ağladım eşimle tartıştım çok sevdiğim aşık olduğum adaın hatrına kabul etmek zorunda kaldım.İlk zamanlar sırf bu yüzden oğlum olsun istemedim sonra yavrumdan kendimden utandım şimdi oğlum olacak eşimin babasının ismi olan Kadir konacak yanına da ben Berat ismini ekledim.Onların çevresi hep alışık illa baba adı olacakmış sustm yeri zamanı gelince konuşuruz siz kabullenmeyin konuşun hiç mecburiyetin yok bu senin evladın sen çekiyorsun stresini sıkıntısını eşinle konuş annesi onun ismi konmadı diye darılacak değil iki surat yapar geçer en kötüsü takma kafana
tatlım nasıl takmayım kafama. ben hep kızım olsun istemişimdir böyle cicili bicili giydireyim sacını yapayım tatlı tatlı konuşsun isterdim. ama eşim dua et kız olmasın kıyamet kopar diyo. oysa o kadar uyumlu birisidir ki. anlamadım bi türlü

kızlar ilayda ismi nasıl şimdi isimlere bakarken gözüme çarptı eşimde güzel dedi anlamıda su perisi diyo ama netteki anlamlar kimi zaman tam anlamını yansıtmıyo bunu araştırarak öğrendim bu isminde anlamını iyce öğrencem yani hoşumuza gitti ama sizce nasıl

evet canım bende öyle kayınvalidem ile ilgili bi problemim yok anlaşıyoruz da. ama ismini sevemedim. bizde arkadaşlarla etkileme yoluna gidecez bakalım bi cinsiyetimiz belli olsun da. bu arada beni dinlediğin için tşkler :KK43:

Çok üzüldüm ben ya :KK43: o ismin anlamı ne acaba anlamı güzelse söylenişi zor ama napasın öyle teselli edersin inş kendini :KK43: bu eşler niye böyle yaparlar ki .
Ben kız olursa Elif Beren erkek olursa Yağız koymayı düşünüyorum. Ve bundan öncekilerde eşimin sözü geçtiği için karışmayaksın deyip darbe yaptım :))) çıtını çıkaramıyo 2 oğlumun adını o koydu bu da benim hakkım inş bakalım hadi

Çok üzüldüm ben ya :KK43: o ismin anlamı ne acaba anlamı güzelse söylenişi zor ama napasın öyle teselli edersin inş kendini :KK43: bu eşler niye böyle yaparlar ki .
Ben kız olursa Elif Beren erkek olursa Yağız koymayı düşünüyorum. Ve bundan öncekilerde eşimin sözü geçtiği için karışmayaksın deyip darbe yaptım :))) çıtını çıkaramıyo 2 oğlumun adını o koydu bu da benim hakkım inş bakalım hadi
hiç üzülme canım sanırım aramızda bir üzülen yeterli :KK42:inan bana cinsiyet öğrenmeye korkuyorum..
nekadar cesaretlisin maşallah 3. çocukta. ben okadar zor bi gebelik geçiriyorum ki bir daha mı tövbeeeee:KK45:

Elif Beren çok güzelmiş.. Cok uyumlu olmus.
Hayirlisi olsun..

fundahoca .!.:
hiç üzülme canım sanırım aramızda bir üzülen yeterli :KK42:inan bana cinsiyet öğrenmeye korkuyorum..
nekadar cesaretlisin maşallah 3. çocukta. ben okadar zor bi gebelik geçiriyorum ki bir daha mı tövbeeeee:KK45:

Rabbim inş güzel bi çıkış nasib eder Sana. Valla cesaret mi delilik mi bilmiyorum :)

Arkadaslar nasipse kızım olucak ama isim konusunda çok kararsiziz oğlumun adı aras kizimada öykü ela yağmur şafak pelin arasında kararsız kaldık hangisi güzel babasi ela diyor

merhaba güzel anneler bende bir şey danışmak istiyorum kızımın ismi sevgi olacak ama bu ikinci ismi ilk isim olarak ' azra mira ve sare' isimlerini düşündüm ama yinede karar veremedim bana sevgi ismine gidecek kısa 3-4 harfli ve anlamı güzel bir isim yazarsanız sevinirim...

valla 25+6 oldum bende henüz hiçbir fikrim yok. bulduklarım da beğenilmiyor :KK43:

X