2014---KPSS Çalışmaları <3

sağol kuzum iyiyim bu aralar fazla uyumaya başladım stresten midir nedir anlamadım :26:
sen nasılsın tatlım

Ben de iyi olmaya çalışıyorum. Midemden şikayetçiyim
Ve aynen senin gibi uykuyu fazla kaçırıyorum.
Bu arada, hayırlı kandiller. Sizlere de dua ettim. Allahım gönlünüze göre versin.
Bir şey soracaktım sana. Hakan dedenin videosunu beraber satın alma işini nasıl yapabiliriz, ya da yapacak mıyız? :)

Allah razı olsun, dillerine sağlık
Doktora görün canım mutlaka
Ben onu araştırdım da videolar kopyalanamıyormuş
Flash gönderiyorlar ordan izleniyormuş :26: alalım bana uyar da nasıl yaparız o işi yani nasıl göndercez birbirmize:26:

Biz beraber aldığımızda bir tane flash gönderirler değil mi? Mantıklı olarak :)
Sen İstanbul'da mıydın canım?
Bir de ikimiz mi varız?

Biz beraber aldığımızda bir tane flash gönderirler değil mi? Mantıklı olarak :)
Sen İstanbul'da mıydın canım?
Bir de ikimiz mi varız?

sanırım ikimiziz evet istanbuldayım ben
flashı kopyalayabilseydik birimiz diğerine gönderirdi aslında sormak lazım

ddaha önce hakan dedenin sayfasında bunu biri sormuştu. hakan hoca bellekler kopyalanmıyor dedi . eğer bi şeklde kopyalanır da dağıtılırsa hakkkımı kesinlikle helal etmiyorum dedi:26:

biz ortak alalım diye düşündük. yani birimiz alıp diğerine bedavadan göndermeyecek ya da başkasına dağıtmayacağız
biz de kimsenin hakkına girmeyi düşünmedik yani

biz ortak alalım diye düşündük. yani birimiz alıp diğerine bedavadan göndermeyecek ya da başkasına dağıtmayacağız
biz de kimsenin hakkına girmeyi düşünmedik yani
hakka giriyorsunuz demedim zaten .aynı sizin gibi düşünen bir arkadaş yazmıştı ve hakan dede bu şekilde cevapladı.
bilginiz olsun diye söyledim ama yanlış anlaşıldı. neyse...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…