2014 kpss çalışma günlüğüm

helena hoşgeldin aramıza bende lisanstan giricem yediiklimci 3 kişi olduk

Nerelerdeydin sen Lovelyangel? Naılsın, çaışmaların nasıl gidiyor?

Nasıl her bir canının dna sı farklıysa inan herkesin çalışma düzeni, anlayabilme yeteği farklı.

Dediğin gibi bir kitapta olan diğer kitapta omayabiliyor, bunun için sözellerde en az 3 kitaptan çaışılması gerektiğini düşünüyorum.

Ama sana tavsiyem kitaptaki konunun her bir cümesini kafana kazıyarak ilerleme, çünkü her ne kadar o an anlasanda, bir süre sonra unutuluyor, tekrar etmek gerekiyor. Bir konunun üstüne bu kadar çalışmaktansa, sık tekrar yapman daha yararlı olur. Tekrarlarda gözünden kaçan cümle varsa mutlaka o zaman anlarsın.

canım bence çok doğru yapıyorsun ben bu topicte yeniyim ama üniversite sınavı için 3 yıl dersaneye gittim geldm tüm yöntemleri denedm.öncelkle dersane tabiki disiplini oluşturuyor. önemli olan kendi çalşma tipin yoksa boş boş gidip gelmekle dersane seni kurtaramaz. evde çalışabileceğine inanan arkadaşlar tabiki başarabilirler.

sen konuları sindirmeden soru çözümüne geçme son 1 ay hızlı hızlı çözüm teknklerine bakarak üzerinden geçersin yine o zaman vicdanında rahat olur. herkesn kendine göre çalışma yöntemi var işte

Iyi aksamlar bayanlar okadar yorgunumki gunduz isteydim tarih birkonu calistm testte anca yuzatms soru cozebildm eve geldm temzlk yaptm ve ütü yeni bitti aksam yemegimi daha yeni yedim bir soru cozucek halim yokk

hangi bölüm
bu arada seni her girdiğimde göüyorum hiç çıkmıyor musun:26:

Gıda.
buradayken denk gedik sanırım hep

Iyi aksamlar bayanlar okadar yorgunumki gunduz isteydim tarih birkonu calistm testte anca yuzatms soru cozebildm eve geldm temzlk yaptm ve ütü yeni bitti aksam yemegimi daha yeni yedim bir soru cozucek halim yokk

Yorgun olduğun günler eşin evdeyse eşine vakit ayır canım, zaten bu sene fazlasıyla ihmal ediyoruz
evde yoksa ve ev işin yoksa da sürükeyici romanlar okumanı tavsiye ederim. Parağrafta hızlanmana yardımcı olur kitap okumak.

evet sanırım öyle

Yok canm ise gitti evde oldgnda temzlk filan yapmıyorum hic zaten calistgm icin gorusemiorz dogru duzgun bu hafta btirdgm dersleri ve tarihte geldgm konuya kadar full tekrar yapicam test sayimida artk limit koyucam gnde kactane en az test cozmeliyim sizce matematiktede aksam esim ogreticek artk :S

Ne zamandir yoktum buralarda,nasil gidiyor arkadaslar,bende dagilma donemine geldim tarihten biraz agirlastim acikcasi cografyadan dogal afet yeni bitti nufusa basliycam,net ve pc yok su anda imkani da pek yok, kendime antremanlarla matematik kitabini almayi dusunuyorum kullanan var mi acaba,vatandasliga guc baslamadim sinava yakin baslarim artik,gecen yil kpss den ilk bolumden 30 netim vardi mat pek yapamadim arttirmam icin ne yapyim sizce kizlarr

Anteramanlarla matematikli ilgili çok olumlu şeyler duydum, almanı tavsiye ederim. Matematikle ilgili daha önce önerdiğim bir video vardı inceledin mi bilmiyorum, senin için tekrar paylaşayım
http://www.senolhoca.com/

Tarihin bence sıkıcı konularındasın ağırlaşman normal

Anayasa ya sınava yakın zaman güncelleri bırakırsın, bence şimdiden başla çalışmaya.

sarfansarı canım teşekkür ederim iyiyim sen nslsın? ben buralardayım yazdıklarınızı okuyorum yazmaya fırsatım olmuyor çalışmalarım iyi gidiyordu buara biraz bıraktım gibi haftasonu deneme var bakalım ne olcak:26::26:

Iyi aksamlar arkadaşlar nasil gdiyor calismalar bugun aklima bi soru geldi ve calisma azmim daha cok artti on yil sonra nerde ve hangi konumda olmak istiyorsn dedm kendime tabiki calismalarmn sonucunu almis ve istedgm ise kavusmus olmak istiyorum :) okadar mutlu hissettmki suan daha cok calismaliyim :)

Bizim bilgisayarimiz bozuldu canim zaten cok eskiydi biraz daha dayansin isterdim,pc olmayinca neti de kestik,

Bu hafta cikip matemetik icin alicam o kitabi bende burda methini cok duydum,

Tarihh aynenn oylee gunlere sigdiramadm bitmiyor bir konu,vatandasliga da baslarim insallah en yakinda

Sagol sarfan sana hala yazicam canim bu telde bulamiyorum yerini,
Kahramanmarasin neresindesiniz yakinda geliyoruz insallah bizde abimiz orda ilerde de orda oturacagiz kismetse,,,

Polis esi masallah sana cok azimli gidiyorsun calistigin halde 😊😊

Kizlar birsey soruucam bebegi olan var mi yoksa sizde benim gibi mi dusunuyorsunuz sinava hamile gireyim diyorum tabii kismetse,Rabbim ne zaman verirse, zor olacagini dusunuyorum kismet hayirlisi

Saol canm ama bana azim sart yoksa hemis hem ev varken ders calismam zor olur birakmamak icin motivasyonu yuksek tutuyorum :) buarada aynn canim bendesenin gbi dusunuyorm allah nasib ederse hamile olarak grmek istiyorm cnku sinava cok var yasda 23 olucak bu sene erken anne olmak istiyorm :)(insallah)

Canim insallah,bende 90 liyim 24 e girdim sukur tam vakti artik 😉😅. Doguya gitmeden olur insallah,isteyen herkese nasip olsun

zeycanım telden girmeye çalış sende o zaman, motive ediyoruz iyi oluyor burada birbirimizi.
Elbistan ilçesinde yaşıyoruz biz. Maraş merkeze 2 saat uzaklıkta. Bizim memleketimizde kayseri 2,5 saat uzaklıkta olduğu için maraşa değil kayseriye gezmeye gidiyoruz hep. Abin maraşın neresinde ?

Zeycanım ve polisesi ben 86 doğumluyum 1,5 senedir de evliyim. Bende bebek çok istiyorum ama eşim sınavdan önce hamile kalmama çok sıcak bakmıyor ama ben ikna etmeye çaışacağım yine de. Sınava 7 ay 3 hafta kaldı, bende kısmet olursa 2 ay sonra korunmayı bırakacağım. Sonrası hayırlısı

Bende alacağım maaşla neler yapacağımızı düşünüp motive oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…