2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Merhaba kizlar:KK3:

Ben gecen haftalarda dersane arastirmasi yapmistim.. sonrada sozel dersler icin dersaneye gitmemeye karar verdim.. yengem tarih mezunu haftada 1-2 gün bulusup bana tarih anlatacak:KK31: dersanelerinse denemelerine girecegim.. konustum disardan denemeye ogrenci aliyorlaris.. hem muratin hemde ihtiyacin denemelerine girecegim.. murat 20, ihtiyac 30 deneme yaptigini soyledi.. yani toplamda 50 denemeye girmis olacagim:KK31: yukarida pegemin denemelerinden bahsetmissiniz, yarin onu da bir arastirayim.. ihtiyacin tüm denemeleri turkiye geneli oluyormus:KK31: yani bende isten çıksam adama akilli calismaya baslayacagim:KK51:

merhba kızlar beni de alırmısınız aranıza. önlisanstan gireceğim ben de. henüz çalışmaya başlamadm ama yazdıklarınızı görünce çok gaza geldim. artık sık sık girip yazdıklarnzdan faydalanacağım:)

Merhaba kizlar:KK3:

Ben gecen haftalarda dersane arastirmasi yapmistim.. sonrada sozel dersler icin dersaneye gitmemeye karar verdim.. yengem tarih mezunu haftada 1-2 gün bulusup bana tarih anlatacak:KK31: dersanelerinse denemelerine girecegim.. konustum disardan denemeye ogrenci aliyorlaris.. hem muratin hemde ihtiyacin denemelerine girecegim.. murat 20, ihtiyac 30 deneme yaptigini soyledi.. yani toplamda 50 denemeye girmis olacagim:KK31: yukarida pegemin denemelerinden bahsetmissiniz, yarin onu da bir arastirayim.. ihtiyacin tüm denemeleri turkiye geneli oluyormus:KK31: yani bende isten çıksam adama akilli calismaya baslayacagim:KK51:

merhaba ilkay, ne güzel prgram yapmışsın kendine. darısı başıma inş. bu arada denemelere kaç tl'ye yazıldın acaba, benm de bütçem yok en azından denemelere girerim diye düşündm

Merhaba kızlar ben önlisans mezunuyum...benide aranıza alsanız mı acaba :KK9::KK9:

Kısaca kendimi kendimi tanıtayım...yaş 28 ...2 yıllık evliyim...bilgi yönetimi mezunuyum..batmanda yaşıyorum...

kpss 2008 :58
kpss2010:83
kpss2012:79 bunlarda kpss geçmişim :KK70:

benim mat. pek ii sayılmaz bayramdan sonra bende çalışmaya başlamayı düşümnüyorum...

Herkese MErhaba bende b Grubundan giricem 4yıllık işletme mezunuyum 2012 de kursa gitmiştim ama bir şey olmadı...

Bayramdan sonra evde kendim çalışmaya başlıyorum ...

Son düzenleme:
merhaba ilkay, ne güzel prgram yapmışsın kendine. darısı başıma inş. bu arada denemelere kaç tl'ye yazıldın acaba, benm de bütçem yok en azından denemelere girerim diye düşündm
Merhaba yedu:KK3: denemeler icin henuz erken oldugunu soylediler daha kayitlari baslamamis.. ama gecen yilki fiyatlari su sekildeymis murat 20 denem 50 lira, ihtiyac 30 deneme 250 lira:44: ihtiyac neden bu kadar fark atmis bilmiyorum sanirim turkiye geneli oldugu icin:44: kayit yaptirirken pazarlik yaparim :KK9:

yok gidemiycem malesef ama denemelerine yazlmak istiyorum. sen? çalışmaya başladn mı peki

henuz başlamadım bayramdan sonra başlayacağım.aslında sınavın içeriği ile ilgili çok bilgim yok yani soruların zorluk derecesi,kaç net yapmamın gerektiği gibi... bunları da öğrenirsem biraz olsun kafam rahatlayacak.

Merhaba kızlar ben önlisans mezunuyum...benide aranıza alsanız mı acaba :KK9::KK9:

Kısaca kendimi kendimi tanıtayım...yaş 28 ...2 yıllık evliyim...bilgi yönetimi mezunuyum..batmanda yaşıyorum...

benim mat. pek ii sayılmaz bayramdan sonra bende çalışmaya başlamayı düşümnüyorum...

merhabaa puanların son 2 yıl çok iimiş aslında yerleşmen için kaç alman gerek? bu arada 58den 83e nasıl yükseldin, bize sırrını verebilrmisin:))

Kızlar önyargılı olmayın ama bize geçen sene dersanede pegem konu anlatımlı kitap dağıttılar içinde çok hata çıktı konu anlatımında yanlışlar falan ben pegeme gıcığım o yüzden sevmiyorum hiç ama siz aldıysanız bilgileri arada kontrol edin yanlış bilgi cidden soru kaybettiriyo özellikle hatalar tarih ve coğrafyadaydı bilginiz olsun istedim ama 2012 kpss zamanıydı belki şimdi düzeltmişlerdir ...

Merhaba yedu:KK3: denemeler icin henuz erken oldugunu soylediler daha kayitlari baslamamis.. ama gecen yilki fiyatlari su sekildeymis murat 20 denem 50 lira, ihtiyac 30 deneme 250 lira:44: ihtiyac neden bu kadar fark atmis bilmiyorum sanirim turkiye geneli oldugu icin:44: kayit yaptirirken pazarlik yaparim :KK9:

evet ya ne kadar fark var öyle aralarnda, ramazan geçsin de araştrmalara başlıycam bnde. çok sağol verdiğin bilgiler için :)

hoşgeldin cnm ben de senn gibi evliyim ve özel sektörde çalışmanın bana uygun oladığı kanaatine varınca kpss ye gireceğim.peki evlilikle yürütülüyor mu,nasıl?

merhabaa puanların son 2 yıl çok iimiş aslında yerleşmen için kaç alman gerek? bu arada 58den 83e nasıl yükseldin, bize sırrını verebilrmisin:))

puanım 83,374 tü... ve benim puanımın aynısıyla başkası atandı ben atanamadım...o yıl ki atamalarda çok alım olmadı ve sadece benim bölümümden alım yapan kurum yok en az 10-15 bölüm ortak alıyor...

Ben 2010 da dersaneye yazıldım...düzenli gittim dersaneye...benim mat. kötüydü sadece 6 netim vardı...

hoşgeldin cnm ben de senn gibi evliyim ve özel sektörde çalışmanın bana uygun oladığı kanaatine varınca kpss ye gireceğim.peki evlilikle yürütülüyor mu,nasıl?

2010 sınavında evli değilimdim...2012 de evliyken evde ders çalıştım...Eşiniz anlayışlı olduktan sonra herşey oluyor...Ben dersane ye gidilmesi taraftarıyım açıkçası..Şuan sistem değişti diyolar...Bizi de kapsar mı bilmiyorum ama...Tarihte bi yığın değişiklik var...Osmanlı daha yoğun olacak...mat. türkçe ales mantığıyla olacakmış..Allah yardımcımız olsun...

2010 sınavında evli değilimdim...2012 de evliyken evde ders çalıştım...Eşiniz anlayışlı olduktan sonra herşey oluyor...Ben dersane ye gidilmesi taraftarıyım açıkçası..Şuan sistem değişti diyolar...Bizi de kapsar mı bilmiyorum ama...Tarihte bi yığın değişiklik var...Osmanlı daha yoğun olacak...mat. türkçe ales mantığıyla olacakmış..Allah yardımcımız olsun...
sanırım sen de benm gibi yeni evlisin.cnm sınavla ilgili paylaşımlarda bulunalım birbirimize

cok takıp edemdım topıgı ama okudugum kadarıyla cogumuzun matematık turkcede sıkıntısı yok ama genel kultur sallantıda:KK1:
bende aynı durumdayım ınanınçtarıh cografya cok sakat bende nerdeyse hıc bılmıyorum
kendımı tanıtayım sızeçcalısmaya baslayana kadar sızı takıp etmeye calısacagım elımden geldıgınceç
28 yasındayım,2 cocugum var,matematık mezunuyum,bır ara dersanede claıstım ama hedefım memurluk.
sımdıye kadar kpss ye nıyetlensem bıle hep bırsey cıktı.artık ınsallah bu sene gıreyım suna sınava ama korkuyorum hep bırsey cıkınca yıne cıkacakmıs ta calısamayacakmısım gıbı gelıyor.
ankara merkezde ılk atamada bı memurluga gırebılmem ıcın 95 almam lazım:KK9: yanı delı gıbı calısmam lazım.
annemı ıkna ettım bı aksılık olmazsa gelecek sınava kadar kucuge bakacak.buyuk bu sene anaokuluna gıdecek.
benım sıkıntım 2 cocuk olması.o yuzden uykuyu bıraz kısmam lazım.
gece onları erken yatırsam 3 saat cok rahat calısabılırım gıbı gelıyor,sabahta erken kalksam yıne 1-2 saat ordan kazansam.gun ıcındede evde pek calısabılecegımı sanmıyorum kucuk cok duskun bana.ses yapar dıkkatımı dagıtır.gun ıcınde ne yapmamı onerırsınız.
halk kutuphanesıne falan gıtsemmı kızılaydakı.cok kalablık olurmu ses olurmu hıc bır bılgım yok.dersaneye sımdı gıtmek ıstemıyorum.bosa gıdecekmıs gıbı gelıyor nedense.hızlandırmaya gıtmek ıstıyorum.asıl gıtmek ısteme nedenımde denemeler zaten..
suan bır evım bıle yok.orda burda gezıyoruz.lojman basvuru yaptık sonuc beklıyoruz.bı annemlerde bı kayınvalıdemlerde zor oluyor.bıde aynı sehırlerde degıller.esyalarımız depoda.sıkıntılı zamanlar gecırıyorum.
evıme bır yerlessem ıyıce,kızı okula yazdırsam,bır duzenımı kursam hemen calısmaya baslayacagım.
bende durumlar boyle.:KK16:

aynı yaştayız,aynı lojmn sıkıntıları var ...ama sen bana 2 çocuk fark atmışsın ..ve mat. dehası sayılırsın....Başarılar şimdiden...

adalet alımları yüksek oluyo...ama halkla ilişkiler puanını biraz yüksek tutmalı...Allah yardımcımız olsun...

X