2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

okadar çok risk anlattıki doktor doğuma kadar bitane bile bişey alasımız gelmiyo eşimle sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla doğsunlarda hallederiz hepsini diyoruz

öğle arası dinlenirken bebk müziği dinlettim bebişlere azıcık gerçekten tepki verdilerrrrr

saçmalamış doktorun..
boşver hamileliğinin tadını çıkar bir daha belki bu günleri yaşamıycaksın belki bir daha bebek yapmıycaksın..
yani riskleri bilsen ne olucak ki ben öyle düşünüyorum..
yapabiliceğimiz bir şey yok..
Allah vermiş iki tane mucize çok şükür inşallah sağlıkla tamamına erdirir de...
doktorun bir daha risk misk derse "bu risklere bizim yapabileceğimiz bir şey var mı" de..yok dicek "e o zaman anlatmayın ben çok etkileniyorum üzülüyorum" de...bir daha anlatmaz...

Kesinlikle kayılıyorum sana. Hem ne gerek var niye geriyoki srni daha fazla. . Zaten ikiz hamile olunca insan çok tuhaf hissediyo bi de doktor rahat değilse düşünemiyorum .. Bence takmamak lazım çok da.. İncelememek lazım..

🌸🌸🌸

allahtan şimdi devamlı gittiğim kadın doğumcum risklerden bahsetmiyo sadece ilk muayenemizde plesenta ve kese bir olunca anlatmıştı şimdi her hafta normal gidiyoruz muayene ediyo sağolsun ayrıntılı inceliyo gelişigüzel bakıp geçmiyo bizim için önemli olan sağlıklı ilerliyo olması gebeliğin diye insana moral veren pozitif bi insan

riskler oluşursa tedaviler şunlar olur elimizden ne gelirse yaparız diyo perinatolog sen takma kafaya hamileliğini yaşa diyo bi sıkıntı olursa kadın doğumcum gerek görürse perinatologa yönlendirecek şimdi düzenli gittiğim kadın doğumcum çok pozitif bi insan güzel moral veriyo kendininde çift yumurta ikizleri var

hareketlerini hissediyomusun canım çok merak ediyorum ikisi iki yandan harekerlenince naasıl olcekkkkk

Nasil mi olcak tatlim, tarifi imkansiz muhtesem bir duygu oluyor, ben tam 24 hafta oldum , sagdaki nin hareketleei aerim disardan belli oluyor, soldaki cok asagida kasiklarima bastiriyor surekli,soguk sut veya meyva suyu ic yada tatli yedikten sonra soluna dondunmu en belirgin harekwtleri o zaman hissdiyorsun, sadece gobegim cikmasina ragmen goren dogum yakin diyo herhalde ve daha 3 ay var en az :)

oy oy öperim ben onların minnacık ayaklarını kızımda harekerlerrini çok seviyorum akşam işten geldiğimde balık gibi bi o yana bi buyana gidiyodu ne kadar güzeldi öle hareketlerini izleemekkk

oy oy öperim ben onların minnacık ayaklarını kızımda harekerlerrini çok seviyorum akşam işten geldiğimde balık gibi bi o yana bi buyana gidiyodu ne kadar güzeldi öle hareketlerini izleemekkk

Ben de öperim ben de severim :) çok sabırsızlanıyorum ben

🌸🌸🌸

canım bende henüz hissetmiyorum hareketlerini doktor kontrolüm vardı bugün o da dedi tabiki hissetmessin diye 20.haftadan önce çok nadir hissedilirmiş bende sabırsızlıkla ilk hissedeceğim anı bekliyorum

canım bende henüz hissetmiyorum hareketlerini doktor kontrolüm vardı bugün o da dedi tabiki hissetmessin diye 20.haftadan önce çok nadir hissedilirmiş bende sabırsızlıkla ilk hissedeceğim anı bekliyorum

Senin az kalmış gözüküyor 20 haftana inş. bir an önce hissederiz.

Nasılsınız kızlar bağırsaklarım şükür güzel çalışıyor 2 gündür

Kızlar merhaba. Geçen hafta Ankara'ya taşındık nihayet. Dün kendi doktoruma gittim. Biri kız biri erkek dedi tahmini. İkili test, burun kemiği ve ense kalınlıkları da normal çıktı çok şükür.Kız olan altta erkek üstte dedi doktor. 15 gün sonra da ayrıntılı ultrason için gel dedi. Allahım inşallah sağlıkla vaktinde doğumlar nasip etsin. Herkese sevgiler...

hayırlı olsun canım aminnn..
ben daha öğrenemedim valla cinsiyetleri :26:

maşallah canım iyi haberler geldikçe çok mutlu oluyorum Ayrıntılı ultrason için gün vermedi benim doktor daha salı günü gidecen ne diyecek bakalım belki cinsiyet takmininde tam bulunabilirrr

Canim hosgeldin annkaraya doktorun kim iyi sonuçlar alman çok güzel. Bende anlatacağım. Güzel temennilerini için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…