2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar herkese güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Bebekler dünyaya gözlerini açtılar durumları iyi kiveze girmedik. Kızım 2300 oğlum ise 2700 dogdu. Bugün taburcu olduk su anda yanimdalar emzirmeye çalışıyorum kızım küçük olduğu için çene kuvvetli değil mama takviyesi yapıyoruz darısı sizlerin başına ınş. Sizde sağlıkla kucaginiza alırsınız çok güzel duygu.
Maşallah canım Allah bağışlasin darısı bize

canım sıkıntı olmamasına sevindim ara ara yaz merak ediyorum seni umarım 39. hafatda sağ selamet oğlanların gelir güzel anne...
Sağol canım arkadaşım. Ben 36 yada razıyım. Bu arada kizlarim olacak inşaallah.
Kızlar herkese güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Bebekler dünyaya gözlerini açtılar durumları iyi kiveze girmedik. Kızım 2300 oğlum ise 2700 dogdu. Bugün taburcu olduk su anda yanimdalar emzirmeye çalışıyorum kızım küçük olduğu için çene kuvvetli değil mama takviyesi yapıyoruz darısı sizlerin başına ınş. Sizde sağlıkla kucaginiza alırsınız çok güzel duygu.
Gözün aydın canım. Sağlıkla büyüt inşaallah. Darısı bekleyen herkese. ..
Kizlar tansiyonum dusmuyo 15-10na firladi bebislerimi bu gece yada yarin alicaklar sanirim bize dua edin hepinizi opuyorum
Canim çok geçmiş olsun.saglikla dogsun kuzularin. ..haber ver bizede. Dualarım seninle.

Bende kontrolden geldim.3 1+0 bugün. Kızlar in biri 1550 diğeri 1750 olmuş. .zayıflar mi?bilemedim.
Çok şükür bu gunume ...

Bende kontrolden geldim.3 1+0 bugün. Kızlar in biri 1550 diğeri 1750 olmuş. .zayıflar mi?bilemedim.
Çok şükür bu gunume ...
Maşallah canım normaldir herhalde. Biz 29 da gittik 1000 ve 1100 dü. Haftaya 31+2 iken gideceğiz bakalım kaç olmuşlar. Karsilastiririz. Inşallah tombis bebis olurlar.

inci86 .!.:
Maşallah canım normaldir herhalde. Biz 29 da gittik 1000 ve 1100 dü. Haftaya 31+2 iken gideceğiz bakalım kaç olmuşlar. Karsilastiririz. Inşallah tombis bebis olurlar.
Senin bebislere de maşallah. Inşallah zamanında ve sağlıkla dogarlar.
Dr iyi dedi ama ben yinede panik oluyorum bazen.
topikte kimseler kalmadı en küçük ikimiz kaldık. Herkes güzel haberler ile gelir inşallah.

Senin bebislere de maşallah. Inşallah zamanında ve sağlıkla dogarlar.
Dr iyi dedi ama ben yinede panik oluyorum bazen.
topikte kimseler kalmadı en küçük ikimiz kaldık. Herkes güzel haberler ile gelir inşallah.
Inşallah canım hepimizin sağlıklı tombis kuzalarimiz olur

dun gece tam 34te kizlarim dogdular cok sukur birisi 2000 digeri 2510 gr.1hafta kadar kuvezde kalicaklar bugun gidip bi 5 dk.gorebildim kuzularim minnaciklar rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin.bu arada erken dogum sebebim yuksek tansiyon acilmam sancim vs yoktu.

dun gece tam 34te kizlarim dogdular cok sukur birisi 2000 digeri 2510 gr.1hafta kadar kuvezde kalicaklar bugun gidip bi 5 dk.gorebildim kuzularim minnaciklar rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin.bu arada erken dogum sebebim yuksek tansiyon acilmam sancim vs yoktu.
Canım gozunaydin maşallah bebislerin kilosu iyi. 2000 i geçmiş ne guzel. Darısı bize inşallah. Hemen kucağına alırsın hemen emerler inşallah.

Hamile arkadaslari Rabbim tez zamanda kurtarsin dogum yapan arkadaslarin melelerni ailelerine bagislasin benim de 2negatif transferim oldu nasipse aralikta tekrardan 3.gun dondurlan embriyolarimla transferim olucak bizde problem sperm sayimiz 1milyon bende de cikolata kist var 3.5cm benim gibi olup ta olumlu sonuc alan anneler var mi varsa bana da umut olur bazen anne olamiycak miyim diye cok korkuyorum beni en iyi bu durumlari yasayan kader arkadaslarim anlar dogum yapan arkadaslar benim icin de opebilir misiniz mis kokulu prens ve prensesleri

umudumuza umut katanlara slm olsun.. arkadaşlar aranızda eşinde 13 14 kromozom yapışıklığı olup normal yoldan sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşanlar var mı her şeyde vardır bi hayır yaşam sürdüğü sürece umut var.....

TE="serenay83, post: 37810769, member: 418781"]dun gece tam 34te kizlarim dogdular cok sukur birisi 2000 digeri 2510 gr.1hafta kadar kuvezde kalicaklar bugun gidip bi 5 dk.gorebildim kuzularim minnaciklar rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin.bu arada erken dogum sebebim yuksek tansiyon acilmam sancim vs yoktu.[/QUOTE]
Maşallah canım gözün aydın. Güle güle büyüt inşaallah. Herşey nasip işte.
Çok şükür. Herhangi bir sorun yok dimi bebisler de?

Hamile arkadaslari Rabbim tez zamanda kurtarsin dogum yapan arkadaslarin melelerni ailelerine bagislasin benim de 2negatif transferim oldu nasipse aralikta tekrardan 3.gun dondurlan embriyolarimla transferim olucak bizde problem sperm sayimiz 1milyon bende de cikolata kist var 3.5cm benim gibi olup ta olumlu sonuc alan anneler var mi varsa bana da umut olur bazen anne olamiycak miyim diye cok korkuyorum beni en iyi bu durumlari yasayan kader arkadaslarim anlar dogum yapan arkadaslar benim icin de opebilir misiniz mis kokulu prens ve prensesleri

Selam. Benim öyle bir sorunum yok ama kisti ile hamile kalan çok arkadaş var. Rabbim dilerse neden olmasın? En kısa zamanda sende yavruna kavusursun inşallah. ..
umudumuza umut katanlara slm olsun.. arkadaşlar aranızda eşinde 13 14 kromozom yapışıklığı olup normal yoldan sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşanlar var mı her şeyde vardır bi hayır yaşam sürdüğü sürece umut var.....
umut biterse herşey biter. Sakın olumsuz düşünme. Sorununla ilgili bilgim yok ama herseyin bir çaresi vardır.
Sanada kısa zamanda hayırlı evlatlar versin Rabbim...

Günaydın arkadaşlar, dün sabah 8.40da doğum yaptım. Kızım 1970 g, oğlum 2270 g olarak dünyaya geldi. Şu anda küvözdeler, önlem için solunum desteği veriliyor. Hafta başı alabiliriz inşallah bebişlerimizi.

Canım gözün aydın. ..Rabbim sağlıkla büyütmeni nasip etsin. Darısı bekleyen herkese inşallah.

Ayyy herkesler doğurdu sanki gözünüz aydın arkadaşlar inşallah en kısa sürede alırsınız kucağınıza bebişleri darısı da bizw olsun son haftalar sıkıntılı

Kızlar, gözünüz aydın. Rabbim tez zamanda kovuştursun. Miniklerinize güç kuvvet versin. Ne güzel maşallah, arka arkaya güzel haberler almak. Minikleri orada bırakıp eve gelmek çk zor olmalı. Allah kolaylık versin.

Günaydın arkadaşlar, dün sabah 8.40da doğum yaptım. Kızım 1970 g, oğlum 2270 g olarak dünyaya geldi. Şu anda küvözdeler, önlem için solunum desteği veriliyor. Hafta başı alabiliriz inşallah bebişlerimizi.
Gözün aydın canım maşallah. Allah sağlık versin .inşallah sikintisiz olsun bundan sonrası.

Sağol canım arkadaşım. Ben 36 yada razıyım. Bu arada kizlarim olacak inşaallah..
sende sağol kuzum o zaman düzeltiyorum kızlarınla bol bol eğlenecegin günleri göresin inşallah...kuzum duanı güzel kur hayırla sağlıkla en az 38 hatta 39. haftada al bebişlerini kucagına hayırlı haberlerini bekliyorum selam ve dua ile kal inşallah

X