2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

tam 2 hafta var aramizda bende bugun 32+4 oldum.cuma 35 olsan dr alana kadar 36 yi bulur yine rabbim hayirli dogumlar nasip etsin .allah yardimcin olsun ben yattigim yerde wcye zor gidip geliyorum

tam 2 hafta var aramizda bende bugun 32+4 oldum.cuma 35 olsan dr alana kadar 36 yi bulur yine rabbim hayirli dogumlar nasip etsin .allah yardimcin olsun ben yattigim yerde wcye zor gidip geliyorum
Evet canım 36 ya kadar dayanıcaz inşallah. Çok şükür bu haftalara geldik. İnşallah sende bulursun 36 yı

Canim dr birkac haftadir her an hazirlikli ol diyo zaten dun ama iyiden iyiye kisalmis dedi bakalim allah buyuk 2 hafta daha dogurmazsam iyi:) suanda dogum olursa 2 hafta kuvezde kalirlar diyo.kasinti icin karaciger enzimlerine bakiliyo evet cnm
Evet canım en riskli zamanları atlattin. Ciğer iğnesi de yaptırdın. Inşallah sıkıntı yasamazsiniz. Sağlıkla gelir bebisler. Bize de dr hersey yolunda gider ve beklerlerse en iyi ihtimal 2 ocakta alırız dedi.

Canım söyledim bugün doktora test istedi. Sonuçlar çıkmış internetten baktım. Alt ve ast değerleri normal değerler arasında çıkmış.ama idrarda bence koyulasti ve elim ayağım şişti biraz.bir de safra ile ilgili bir test var onun sonucu çıkmamış daha.sen de dikkat et canım.arada tansiyonunu ölc. Allaha emanetler inşallah sağlıkla alırız kucagimiza.

canim insallah sonuclar temiz cikar
bugun randevumuz var insallah guzel haberlerle geliriz dun gece bel kasik agrisindan acile gittim nst cekildi kadin dogumcum hastanedeydi ilgilendi ellerimin uyustugunu soledim sinirlere olan baskidan dolayi dedi bol sivi tuket dedi

Evet canım 36 ya kadar dayanıcaz inşallah. Çok şükür bu haftalara geldik. İnşallah sende bulursun 36 yı
insallah canim 36 yi bitiririz bugun perinatologla randevumuz var kilolarina bakilacak kan akislari kontrol edilecek insalah iyi haberlerle geliriz sikinti olmazsa 37 de alacak

allah yar ve yardimcimiz olsun canim insallah dahada uzun dayanirlar sikintisiz dogarlar kucagimjza aliriz mucizelerimizi

insallah canim 36 yi bitiririz bugun perinatologla randevumuz var kilolarina bakilacak kan akislari kontrol edilecek insalah iyi haberlerle geliriz sikinti olmazsa 37 de alacak
Inşallah güzel haberlerle gelirsin canım habersiz birakma bizi.bide sey sorucam sen acile gidip nstye girmek istiyorummu dedin yoksa acildeki dr.mu dedi gir diye.

Inş. Güzel haberlerle gelirsin canim dün sadece bu kadr mi dedi.

Kızlar bende bugün 12.30 da geldim ama uykum vardı nedense uyudum yeni uyandim. Bebislerim kilo farkı olmuş biri 2200 biri 2700 diğer kısımlarda sıkıntı yok haftaya salı tekrar gidicemde. Ondan sonraki hafta yani 38 haftada sıkıntı olmazsa sezaryen var kızlar ama bu arada ağrım san cin olabilir dedi.

Canım ultrason ölçümleri yanlış çıkabiliyor bazen.inşallah doğduklarında fark daha az olur.seninkiler ayrı kesedemiydi

Maşallah canım.Farkı kapatır küçük bebeğin merak etme.Haftan da çok güzel. İnşallah dayanırsınız 38 e kadar

Inşallah güzel haberlerle gelirsin canım habersiz birakma bizi.bide sey sorucam sen acile gidip nstye girmek istiyorummu dedin yoksa acildeki dr.mu dedi gir diye.
canim bulundugum ilcede ozel bi hastaneye gisiyorum gebeligin basindan beri ikiz olsugunu ogrenince perinatologa da basladik oda ilde bi sikinti oldugunda ilcedeki doktorumu ariyorum sagolsun saat kac olursa olsun ilgileniyo onu aradim hastanedeymis hem ultrasonla bakti bide nst istedi

alyazraela naptın Canım, bebeler nasıl
Inş. Güzel haberlerle gelirsin canim dün sadece bu kadr mi dedi.
kizlar anca yazabiliyorum kucuk kilo almis ama buyuuk olan sadece 100 gram almis 1876 ve 2000 olmuslar daha sik kontrol edecez dedi doktor haftaya gidecez tekrar her hafta gorecem dedi doktor gelisimlerinde sikinti yok rahim boyu iyi dedi sancilara ve agriya normal dedi bende boy ufak olunca gobus one dogru gittikce gidiyo. bele baski artiyo bol bol dinlen ayakta kalma dedi 37 ye kadar sikinti olmazsa 37 de aliriz dedi sag elim surwkli uyusuk durumda suan yazmakta bile zorlaniyorum agri cok fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…