2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kilo almak benim elimde degil ki. Benim halam 3 kez ust uste ikiz dogurdu. Diger halamin kizinin da ikizleri var. Bizim yapimiz boyle. Halamlar biz kapidan sigmioduk diolar. Ustelik profum riskli gebelik uzmani 55 kiloyken biseye benzemiodun zaten deyip dalga gecio benle. Hic hareket edemedim ben. Tum gebeligim boyunca hep dinlenerek zaman gecirdim. Odem toplamasi vucudumun normal gelio bana. Hareketsizlikten oldu bu kilo alimi birazdda::KK43:((
Dr
Toplamda 15 kilo aldimbende 55 ile gebe kalmistim ama benim boyum ufak 146 doktor kilomla ilgili hicbisey demedi simdiye kadar hep bebislere odaklaniyoruz

Selam sevgili anneler. ..maşallah herkes iyi. Bizim bugün kontrol vardı. 29+0.biri 1250 biri 1350 gr. Çok şükür şimdilik sıkıntı yok. Ama benim feci kemik ağrılarım var. Yürümekte bile zorlanıyorum.
Hala internet yok ancak eşim gelince giriyorum siteye ve sizi çok merak ediyorum. Bebisleri ve anneler i öpüyorum.
Masalah canim bizde iyiyiz cok sukur hazirliklara baaiyoruz yavas yavas

Maşallah canım bebişlere Allah sağ salim kucağına almayı nasib etsin. Ben 27. Haftamdayım10 kilo aldım. drum fazla kilo alma deyip duruyor. Daha ne kadar alırım çok merak ediyorum
Canim bende asagi yukark senin gibi aldim 33.3 haftalik toplamda 15 kilo aldim

Hayırlısı olsun canım, şu andaki kiloları nasıl?
Valla 3 hafta önce 2100 gr biri 2188 biri idi şimdi bilmiyorum canim
En son 2600 ve 2800 du. Ama pazartesi belli olacak her sey hayirlisiyla. Bu arada ben toplamda 30 kilo aldim::KK43:((((
Canım kilolari çok güzel maşallah artık doguracaksin otuz kilo olman sağlığında bi sıkıntı yoksa verirsin ınş. Ben 7 kilo aldım şimdiye kadar bakalım son kontrolden ne çıkacak

Selam sevgili anneler. ..maşallah herkes iyi. Bizim bugün kontrol vardı. 29+0.biri 1250 biri 1350 gr. Çok şükür şimdilik sıkıntı yok. Ama benim feci kemik ağrılarım var. Yürümekte bile zorlanıyorum.
Hala internet yok ancak eşim gelince giriyorum siteye ve sizi çok merak ediyorum. Bebisleri ve anneler i öpüyorum.
Canım acaba kalsiyum eksikliği mi var. Bebislerin kilosu çok güzel masallah yorma kendini dinlen canim bizde seni ve bebislerini çok opuyoruz güzel haberlerini bekliyoruz

Valla 3 hafta önce 2100 gr biri 2188 biri idi şimdi bilmiyorum canim

Canım kilolari çok güzel maşallah artık doguracaksin otuz kilo olman sağlığında bi sıkıntı yoksa verirsin ınş. Ben 7 kilo aldım şimdiye kadar bakalım son kontrolden ne çıkacak

Kiloları çok güzelmiş canım. Allah sağlık versin inşallah.

selaamm burdaki herkes hamilee sanırımm ben birsey sormak istiorum
ben tüp bebek yaptırıom ılk defa dün yumrtam toplandı 13 tane demişlerdi
biraz önce arayıp 11 tanesi döllndi 8 birsey dedi anlamadım kalıtesine bakıp yarı tekrar arayıcaz dedi
bi bilgisi olan bana yardımcı oalbilirmii

selaamm burdaki herkes hamilee sanırımm8'nn birsey sormak istiorum
ben tüp bebek yaptırıom ılk defa dün yumrtam toplandı 13 tane demişlerdi
biraz önce arayıp 11 tanesi döllndi 8 birsey dedi anlamadım kalıtesine bakıp yarı tekrar arayıcaz dedi
bi bilgisi olan bana yardımcı oalbilirmii
Şöyle ola bilir. 13 tane toplandı, 11-i işlem yapılacak olgunluktaydı, işlem yapıldı. 8'nin döllendiği gözlemlenmiş. Güzel sonuç alman dileği ile.

cerenball .!.:
En son 2600 ve 200 inu. Ama pazartesi belli olacak her sey hayırlısıyla arada ben toplamda 30 kilo aldim::KK43:((((
MMaşallah sağlıkla doğup buyusunler inşaallah. Darısı bizlere olsun. [QUOTEaskin1, post: 37578901, member: 272929"]Masalah canim bizde iyiyiz cok sukur hazirliklara baaiyoruz yavas yavas[/QUOTE]
CÇok şükür canım. Haftanizda çok güzel. ..maşallah.
Canım acaba kalsiyum eksikliği mi var. Bebislerin kilosu çok güzel masallah yorma kendini dinlen canim bizde seni ve bebislerini çok opuyoruz güzel haberlerini bekliyoruz
evet canm dr da aynisini soyledi. Magnezyum ictigim icin kalsiyum vermedi. Gidalarla telafi edicem artik.
sanada masaallah.guzel haberlerini bekliyorum insaallah.

Kilo almak benim elimde degil ki. Benim halam 3 kez ust uste ikiz dogurdu. Diger halamin kizinin da ikizleri var. Bizim yapimiz boyle. Halamlar biz kapidan sigmioduk diolar. Ustelik profum riskli gebelik uzmani 55 kiloyken biseye benzemiodun zaten deyip dalga gecio benle. Hic hareket edemedim ben. Tum gebeligim boyunca hep dinlenerek zaman gecirdim. Odem toplamasi vucudumun normal gelio bana. Hareketsizlikten oldu bu kilo alimi birazdda::KK43:((
Canım bebişler ve sen iyi ol gerisi önemli değil bence. Doğumdan sonra çok rahat veririz iki tane olunca mecbur. Ama benim dr erken doğumu tetikler diye sıkı tutuyor sinir oluyorum

Merhaba arkadaşlar bende inşallah iki kız annesi olacağım size bir şey sormak istiyorum ben bebeklerin hareketlerini hala hissetmiyorum siz bu haftalarda hissetmiş miydiniz?

Meraklanmamak elde değil inan:) sen hangi haftalarda hissetmiştin?hani ki bebek olunca insan ister istemez biri olmazsa bari birini hissede yim diye endişe ediyor
Geçenlerde burada bir arkadaş yazmıştı, 24.haftada hiss etmeğe başlamış. Yazını okuyunca güldüm, çünki birkaç gün önce bende biri haraket ediyor diğeri sakin diye çok endişelenmiştim. Yani hangi tarafa dönse endişeleniyoruz. Merak etme ilk gebeliğinde geç hiss etmek normal. Bir azdan hiss etmeğe başlarsın Allahın izni ile.

Meraklanmamak elde değil inan:) sen hangi haftalarda hissetmiştin?hani ki bebek olunca insan ister istemez biri olmazsa bari birini hissedeyim diye endişe ediyor
Ben 21 haftanın sonlarinlarinda hissettim canim birini sonra 22 haftada diğerini hissettim tabi meraklanmamak elde değil hissedince daha farklı tabii Allah sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin Canım

X