2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

herkes buluyo ben niye bulamıyorum yaaa
ben de bulamıyorum ne var ki..... kız bi hafta 10 gün sonra öğrencez, aman diyim sen fazla düşünme sen... çift can seniiiii :13::13::13::13::13: son haftalarındaymışsın, az evvel fark ettim. korkarım ben öyle.... katilin olaydım hemen kargoya koşardım vallahi...... bekleme meraktan çatlama diyeeeeeeeeeeeeeee

bak şimdik demekki sende değilmişin gerçekten katilimmm

GEİDİMMM SAHİBİMM YOK AÇIKTA KALDIM BENDE HEDİYELERİİİ ALDIM DUNNN HEPSİ PAKETİNDE. ÇİKOLATASINI DÜŞÜNÜYORDUM ÇEŞİTLERİ BOL OLSUN DİYE... GÖNDERMİYORUM İŞDEEEEEEEE

hiiiii benim alıntıma cevap vermediiiinnn kesin sensin katilim kesiiinnnn
ayyy canım benim neden bu kadar gizledin kendini

selam kızlaar.bu gün dr günümmüş hem kadın doğuma hem dişçiye gittim.ikili testimin sonuçları iyi çıktı dişin için tedavi yaptırabilirsin dedi doktorum bende hemen dişçime koştum kanal tedavisi başladı çok şükür rahatladım.şimdi de kurt gibi açımmm hepinizi yiyebilirim yani benim klasik lafım oldu bu bekleyin beni yemekten sora gelicemmm

Ayyyy yarın doktor kontrolüm var çok heyecanlıyım zaman geçmedi bugün hiç ya (

Ayyyy yarın doktor kontrolüm var çok heyecanlıyım zaman geçmedi bugün hiç ya (

senin nezninde hepinize söyliyim, tüm hamişler bi avazda inşallah sağlıkla kucaklarına alsınlar bebişlerini.... doğum sırasında da akıllarına gelirse, Rabbim evlat isteyen herkese, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et diye de dua ederlerse çok bi makbule geçer yani

kesinlikle katılıyorum arkadaşım sana bizim için de dua ederlerse süper olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…