2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

işin maddi boyutu aman önmeli deyil desekte
ben ne kadar özeiyosam banada böyle özenilsin ,isterim tabi bu ara hedef şaşırtıyor dsa olabilirim
sen gene umudunu yitirme

Ben kurbanım için baya hediyelerimi aldım.. Kırmızı donu ve çikolatası kaldı:13:

vallahi ben dediğim gibi en azından burda olanlardan biri olsun isterim, en azından derim merak etmiş konuşmuşuz.... ama diğer arkadaşların dediği gibi iki çekilişe katılıp buraya uğramamışsa da üzülürüm açıkcası.... maddi boyutun o denli önemi olmaz benim için...

Canlarım gelen msjlarda sürekli aynı konuyu tartışıyoruz sizlerle

Iki çekilişe birden katılanlar neden diğer topikte daha fazla zaman geçiriyor diye
Msjlardada söyledim
Herkes istediği çekilişe katılıp ( hem ona hem buna) istediği yere yazıp yazmamKta özgür elbette muhabbet etmemiz lazım ama kimseyi bişeylere zorlayamayız değilmi?

Bir diğer konuya gelince eğer oraya da katılıp oranın hediyelerini gönderip buradaki kurbanının hediyesini göndermez ise o zaman 2 çift lafım olacak o kişilere

Ilin manevi boyutuna gelince haktır bu eğer hediyesini göndermeyin olursa hak yemiş olacaktır ( benim en çok korktuğum şeydir kul hakkı )

He bide benim hediyelerim hala gelmedi haktır göndermiş ama elime ulaşmadığından resim yükleyemedim

Lütfen herkes bu konuda hassas olsun herkese olabilir banada hediye gelmese hakkımı asla helal etmem karşımdakine

Anlatabildim dimi ?

Bende öyle isteriim canım doğru diyorsunn

Sorma yaa pembenin her tonu var gerçekten. Konsept yılbaşı olmasa alacaktım hatta o pembişlerden
Pembe don kadınlar günü konseptimiz canım katılırsan ordan alırsın hevesini :)

Belkide tahmin ettiğin kişi değildir zira kendisi sohbete katılmış çoğu kez

O arkadaş bi önceki çekilişlerimizdede vardı o zaman sorun çıkarmadı şimdide çıkarmayacağını ümit ediyorum

kızlar kurbanımızı arayabilirmiyiz eger serbestse aramak istiyorum ben
ve sevgili katilim lütfen sende beni araaaaaaaaaa

Ay gerçekten miii suan nasıl sevindim bilemezsin teşekkürlerr ipucu için canımm

sevgicim sen anlatabildin de bizdeki de ufak bir talihsizlik işte naparsın önemli olan onların hediye göndermesi konusunda sıkıntı yaşanmasın bizler öle böle anlattığı kadarıyla alacağız hediye neyse en azından bu topik sayesinde başka arkadaşlarla kaynaşmış olduk :)

Ben kendi adıma konuşayım. Bu sene her iki yılbaşı çekilişine de girdim..
İlk Sevginin yılbaşı çekilişine katıldım. Sonra diğer yılbaşı topikte de arkadaşı tanıdığım için kırmak istemedim Onunkine de katıldım.
Her iki topikte de takip ediyorum.. Burayı da her gün takip ediyorum yazılanları okuyorum.
Hediyeler konusuna gelince bana kim çıktıysa çıkan kişi sevdiği neler varsa notlarımı alıp hediyelerini almaya başladım.
Sevgi arkadaşımızın dediği gibi bu bir haktır. Karşımdakini kırmak istemem elimden geldiğince mutlu etmek isterim.
Bir eşyayı alırken tekrardan notları gözden geçirip, o şekilde alıyorum.
Yeter ki kurbanımı biraz olsun mutlu edebileyim..
Ayrıca kadınlar kulübünde dördüncü senem olacak yılbaşı çekilişine katıldığım..
Çok şükür ki bu dört senede katıldığım çekilişlerde ne bana çıkan kurbanlarımı zor durumda bıraktım nede yılbaşı topiği açan kişileri.
Bana düşen ne görev varsa elimden geleni yaptım. Bu senede yapacağım.
Hiç süphen olmasın kurbanım ve sevgicim

Hediye paketleri için değişik fikirlerim var bekle beni kurbanım az kaldı.

kuzum zaten aslında sitemlerimiz duyulmuyo, yani sizleri görüyoruz zaten. her iki hatta isteyen çok daha fazla çekilişe katılabilir elbette. mevzu zaten katılacak olunan çekiliş syısı değil, mevzu hani liste de bi tomar isim var, ama dön oku sayfaları yazan kişi sayısı listedekilerden oldukça az. böyle olunca da acaba mı, unutulmuş olmasın gibi bi durum oldu arkadaşlarda onlar söyleyince bende düşündüm evet ben burda kurbanımla konuşuyosam, zaman ayırıyosam katilimin de bana zaman ayırmasını isterim....

çok güzel şeyler yazmışsın şekerim, bahsedilen iki listede olanlar konusunu da üzerine alınma bence, sen yazıyosun zaten buraya :) benim katıldığım ilk çekiliş ama bende katılıyorum sana ve sevgiye; bu bir HAK'tır ve bende hakkıyla yerine getirmeye çalışcam....

daha önce söyledim mi hatırlamıyorum ama şu imza sözünün de hasssstaaasııııyımmmmmm

Son düzenleme:
qizem7, Rosaleda, KK Pro Üyecitol, amayaa, alangu, altinkaya35
Sesimi duyan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…