2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

İyi akşamlar güzel kk hatunları:KK3::KK3:

Hastayım ben ya nasıl geçecek bu girip:KK5::KK5:

bak sen başka sorularınız var mı bakıyım:KK9:

kıyamam canım ya sen üzülme eminim senin katilinde çok güzel hediyeler ve paketler haazırlıyor:KK16:

çok şükür bende iyiyim canım bu aralar bir iştahım açıldı sorma gitsin...:KK4:

Sende değilsin katilim :KK50:

Sevgiiiiiiiiiiiiiiiiii benim katilim yooooooooooooooooooooookkkkkkkkk :KK52::KK52::KK52:

Alangu bayıldım resmine nasıl çizdin ne boyası kullandın bunda? Obje ne çözemedim pek:26:

Rosacım hayırlı bi kızçe olur inşallah ya :KK31: Bende çocuk istiyorum amaaaaa:KK53:

Sevgiiiiiiiiiiiiiiiiii benim katilim yooooooooooooooooooooookkkkkkkkk :KK52::KK52::KK52:

Alangu bayıldım resmine nasıl çizdin ne boyası kullandın bunda? Obje ne çözemedim pek:26:

Rosacım hayırlı bi kızçe olur inşallah ya :KK31: Bende çocuk istiyorum amaaaaa:KK53:

Allah isteyen herkese vakti geldiğinde nasip etsin tatlım. Gerçekten çok farklı bir duygu :KK16:

Sana da geçmiş olsun tatlım, işte bu hastalıklardan dolayı sevmiyorum kış mevsimini :KK50:

canım geçmiş olsun.resmimi beğendiğine sevindim ben farklı objeler kullanıyorum bu resmi eski bi çanak anten üzerine yapmıştım şimdi duvarıma astım.çok ciks oldu :KK16: yeni bi tane resim yapıyorum onu da eski bi mutfak dolabı kapağına yapıyorum ahşap boyası ile bölece eski eşyalar değerleniyo :KK9:

Allah isteyen herkese vakti geldiğinde nasip etsin tatlım. Gerçekten çok farklı bir duygu :KK16:

Sana da geçmiş olsun tatlım, işte bu hastalıklardan dolayı sevmiyorum kış mevsimini :KK50:

Sağol canım, ben kışı severim de sık sık hasta oluyorum sinir oluyorum hafifte atlatamıyorum:KK50:

Amin Allahımmmm:26::26: inşallah canım zamanı geldiğinde bende çocuk sahibi olurum. 6 yaşında bi kardeşim var çocuğum gibi biliyorum az çok duygusunu :KK16::KK16:

canım geçmiş olsun.resmimi beğendiğine sevindim ben farklı objeler kullanıyorum bu resmi eski bi çanak anten üzerine yapmıştım şimdi duvarıma astım.çok ciks oldu :KK16: yeni bi tane resim yapıyorum onu da eski bi mutfak dolabı kapağına yapıyorum ahşap boyası ile bölece eski eşyalar değerleniyo :KK9:

Süpermiş ama :) paylaşsana canım yaptıklarını burda görmek isterim. Bende meraklıyım hevesliyim çok böyle şeylere. Ama çanak antene resim yapmak çok iyi fikirmiş:)

Merhaba kızçeler benim katilim buralardadır belki ama kurbanım yok o ayrı mesele:KK24::KK24:

Nasılsınız bakalım hediyelerimin son kalanlarınıda aldım.Çikolatayı öpücük çikolata şeklinde yapmışlar öyle aldım açıp içine bakasım geldi ama jelatinli idi bakamadım çatlıcim meraktan :)
Paylaştığım saati bile tam açmadım dışında şu koruma naylonlarından var diye.Şansıma bakın ne aldımsa içini ancak yarım yamalak gördüm yahu:2:
O yüzden netteki resimlere bakmakla yetindim.Birde elbise gördüm çok begendim ama o gelene kadar sanırım son güne yaklaşmış olacağız o yüzden almaktan vazgeçtim.Çok aman aman şeyler yapamadım ama severek aldım.İnşallah kurbanımda beğenir.:KK16:

X