2014 ikiz anneleri

Arkadaşlar 60 kilo ile hamile kaldım şuna 61.8 im..özellikle 36. Haftalarını görenler kaç kilo aldınız doktorum 12 kiloyu geçmeyeceğiz dedi..mümkün mü bilemiyorum 18. Haftasında olanların kilo durumu nasıl acaba..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bn 56 hamile kaldım. Şu an 32+1 im. 69 um. Ki sadece bebeklerim aldı. Bna arkadan bakan hamile ve ikize inanmıyor. Tabi nedeni gebelik şekerim yüzünden bir çk şeyden uzak durmam. Dr. Un doğru demiş. Fazla kilo demek erken doğum demek. Bn şu an bile zor taşıorum. Hamur işi, meyve, kola, dondurma, tatlı , beyaz ekmek, pirinç vb şeker içeren hiç bir şey yemiorum. Et balık süt yoğurt ağırlıklı beslendim. Ceviz yedim çk. Bol su. Umarım görürüz uzun hftalar

Sudan çıkınca oldu. Korkudan yüzemiorum ki. Suyun içinde göbeğimin ağırlığı hissetmiorum ölece oturuom sadece.

Korkma arada bana da oluyo telas yapma yani. Ozellikle havzda veya denizde. Vajinana su kaciyo. Cikinca bi sure sonra sicak sicak geliyo. Altina kacirmis olsan anlardin. Kiz kardesim suyu gelince altina kacirdi sanmia dusun artik:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canım çok teşekkürler bu gün ben de doktora gittim aynen öle dedi çekecez artıkdoğuma kadar ....hayırlısı

Bi sorun olmamasına cok sevindim canım, herşey yolunda olsun da biz cekmeye razıyız yeter ki bebislerimiz sağlıklı olsun kuzum benim agrilarim da sevam edito iki kaburgamin birleştiği yerde midemin tam üstünde feci şekilde agrim var

Evet benimde tam şikayetim oydu normalde 30.jaftada başlıyor ama bizde ikiz olduğundan daha erken başlıyor mus sende korkma

kızlar ikiz gebeliği normal gebeliğe göre daha zormuş gerçekten.Bayramda biraz ayakta kaldım ağrıdan yürüyemiyorum şimdi.Kasıklardan vajinaya doğru ağrım var.Daha 21 haftalığız sanki 9 aylık gibi yürüyorum penguen gibi.Son aylarımı düşünemiyorum..

Evet benimde tam şikayetim oydu normalde 30.jaftada başlıyor ama bizde ikiz olduğundan daha erken başlıyor mus sende korkma

Evt bitanem herseyi 2 katı yasiycaz. hamilelik doğum bakım da dahil olmak üzere. Ama sonrasında rahat etcez ikisi birlikte büyüyecek ins :) Allah yardımcımız olsun.. seker yüklemesi icin çağırdılar mi seni de. 26. Haftada gitcez dra biz

Biz de yaşıyoruz ayni problemleri bitanem. Tek gebelikte herşey yavaş yavaş gelişiyo. ama bizde öyle değil ani vr hızlı degisimler yaşıyoruz vücudumuz da bu sürece doğal olarak uyum sağlamaya çalışıyo. Ister istemrz ağrılar oluyo. Rabbim yardimcimiz olsun canım. Kolaylıklar versin bize. Ayaklatin da şişmeye başladı mi? Minikleri nin cinsiyeti ne

amin canım.Benim bu ikinci gebeliğim ilk hamileliğimle kıyaslıyorum bazı şeyleri gerçekten çok erken başladı.Bu ağrılar 8. ayda başlamıştı kızımda.Yürüyüş dahi yapamıyorum kızımda hergün bir saat yürürdüm.. Genellikle evde olduğum için sık sık ayaklarımı uzatıp dinleniyorum o yüzden pek şişmiyorum sanırım.Bayramda iki saat yol gittik o zaman şiştim bir tek.İki oğlum olacak benim inşallah.Seninkiler belli mi? Kaçıncı haftadasın?

Selam arkadaşlar ben size göre çok yeniyim henüz 9+5 im yazdıklarınızı okuyorum beni nelerin beklediğini sizlerden ogrenmeye çalışıyorum allah hepimize kolaylik versin yavruslarimizi korusun inş. tavsiyelerinizi bekliyorum

Benim bi kızım bi oğlum olacak ins bu ilk gebeliğim, sanırım tek gebelik olsaydı çok kolay bi hamilelik dönemi geçirecektim. Suan 25. Haftamizdayiz ama her gören dogurdum dogurcam saniyo
56 ile hamile kaldım suan 66 kiloyum. Benim de bayrama kadar hiç şişmedi ayaklarım. Şimdi de cok ayakta kalırsam şişiyo sabaha geçiyo canım.

Aramiza hoşgeldin canım ♥
burda hepimiz birbirimize destek olcaz. Bizim gebeliğimiz tek gebelikten coook farklı çünkü kacinci hamileligin, ddoğal yolla mı oldu şekerim
Benim ilk hamileligim, tüp bebek yöntemiyle hamis kaldim

Hosbuldum tsk edrim ilk hamileligim tupbebek bizimkilerde ben henüz baslardayim ama gobusum kocaman oldu hala ilaç kullanıyorum progestan ve hibor sen de kullanmış miydin acaba?

valla son gittiğmde doktorum çok yoğundu bayramdan onceki cuma ben zaten 11 de gidecem o zaman safra kesesi için ultrason çekılecek aç gidecem....açken sorarım doktora diye düşnüyorum bana demedi ama unuttuğundan mı yok sa benım özel durmumdan dolayı mı bilimıyorum...benımki biraz farklı...

Hosbuldum tsk edrim ilk hamileligim tupbebek bizimkilerde ben henüz baslardayim ama gobusum kocaman oldu hala ilaç kullanıyorum progestan ve hibor sen de kullanmış miydin acaba?

Hayırlı olsun bebislerin canimm :)
Ben de kullandim canım hiboru 10. Hafta filan biraktik. Crinone jeli 16. haftaya kadar kullandim. Simdi sadece progestan aliyorum alttan. Agizdan içince kendomden geciyorum çünkü.

Safra kesende bi problem mi var canım. Belki gidince söyler sana da şeker yüklemesini.

Ben de kullandim canım hiboru 10. Hafta filan biraktik. Crinone jeli 16. haftaya kadar kullandim. Simdi sadece progestan aliyorum alttan. Agizdan içince kendomden geciyorum çünkü.
ben progestan iğne kullanıyorum ama artık oturamaz oldum ayaklarım bile ağrıyor haftaya Dr gidecem bakalım ne diyecek
senin bebişler bir kız bir erkekmis ne guzelallah sağlıkla kucağımiza almayi nasip eder inş.bu arada tek yumurta mi çift mi ne zaman belli oluyor acaba ben çok merak ediyorum

Safra kesende bi problem mi var canım. Belki gidince söyler sana da şeker yüklemesini.

yok canım problem olduğundan değil de hani kaburga ağrım için dahiliye doktoruna gittim ya....doktor genellikle gebelikte kadınların safra kesesine bakmak gerek dedi taş kum yada çamur oluşabiliyor dedi bir bakalım rahat edelim dedi....ben artık 11 ağustosta baktıracam....

canım ben de hala progestan kullanıyorum tedavide transfersen sonra iğneye başladım test günüme kadar sonra crinonel jeli kullandım...sonra düşük tehlikesi geçirince progestan tablete başladım ağızdan içinde ben de sarhoş gibi oluyordum yaklaşık 2 aydır tabletini vajinadan fitil şeklinde kullanıyorum gece yatmadan çok rahat oluyor gerçekten doktoruna seni rahatsiz ettiğini söyle... tableti fitil olarak kullan

Düşük tehliken yada kananab oldu mu hic canim. Ben ignesini hic kullanmadim ama kullanan arkadaşlar cok ağır bir iğne olduğunu söylüyor hep. Bence druna söyle sebde tablete geç.
Miniklerimin cinsiyetini tam olarak 16. Haftada öğrendim kuzum. Gorev yaptigim yerde 12. Haftada ikiside kiz dediler. Sonra ense kalınlığı ölçümü icin memlekete geldik.12. Haftada dr amcamiz biri erkek dedi kızımız nazlsndi onu ancak 16. Haftada netlestirebildiler
Cok heyecanlı bi surec canım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…