2014 ikiz anneleri

Bende 7 haftalık hamilerim mide bulantımbaşladı bu hafta bende çok iyi yiyemiyorum senin benilerin boyutları nasıl bide tedaviye mi ikiz oldu

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende 7 haftalık hamilerim mide bulantımbaşladı bu hafta bende çok iyi yiyemiyorum senin benilerin boyutları nasıl bide tedaviye mi ikiz oldu

Canım normal yolla ikiz oldu tedavi ile degil ben bir defa doktora gittim o da kalp atimlari var herhangi bir sıkıntı yok daha sağlıklı bilgi icin 9 hafta iken gelmen iyi olur dedi bende haziran basinda ikinci kontrole gidecem senin ki tedavi ile mi oldu

Yok doğal doktorumda şaşırdı bende salı gittim bu Perşembe tekrar gidicem bursadayım ben sen nerdesin..iyi oldu aynı hamileliklerimiz sürekli doktora gittikçe paylaşırız bilgileri..benimkilerin arasında biraz fark var ama geçer diye düşünüyorum sen
N doktor ölçmedi mi bebekleri

Kızlar bende ikiz çocuklara gebeyim sancılarım başladı doktor nidilat önerdi ancak hiç bir eczanede bulamadım bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

Cok sukur iyiyiz teyzesi birbirimize alışmaya çalışıyoruz zor olmaya zor valla niye yalan söyliyim ama cok guzel..gaz problemleri başladı..uykusuzum yorgunum ama mutluyum..onların kokusunu duymak yetiyo anneye..sunu da söyliyim hamilelik de zormus hele kaburga agrim cok zormus bitince anladım..bi aylık olduk biz kaburgam hala agrıyo ama artık yataktan kalkarken falan ağrımıyor sadece üstüne yatamiyorum yada sol tarafa cok yuklenemiyirum..cok sukur..
Canım doktorun bi mahsur görmediyse yürü..ben doğurasiya gunde 1 saat yurudum

ankaradayim canım evet paylaşırız canım ya o an cok heyecanliydim soylemisse bile duymamisimdir nasil farklılık var ki sende biri diğerine göre biraz daha büyük olur canım

Doktorum herhangi bir kisitlama getirmedi hersey normal dedi

Gunaydin ,5 haftalık tahminen ikiz annesiyim. Cuma günü kese görmeye gideceğiz. Ancak bir korkum için sizden yardim istiyorum. 2 gündür hic kasik agrim yok ve adet sancim var. Kasik agrisinin normal olduğunu biliyorum ama olmamasini normal mi? Çok morakij bozukkkk

ankaradayim canım evet paylaşırız canım ya o an cok heyecanliydim soylemisse bile duymamisimdir nasil farklılık var ki sende biri diğerine göre biraz daha büyük olur canım

Evet biri büyük ama birşey demedi bunun için hani sorun var falan diye..benim ilk kese görmeye gittiğimizde tekti zaten sonradan iki tane oldular :) Perşembe bakacak tekrardan sen ne zaman gideceksin doktora benimde sat 31 Mart :) aynı gidiyor hamileliklerimiz çok sevindim gerçekten

Benimde ilk gittiğimde çok vardı ğrılarım ama sonra iki üç gün geçti hiç olmadı bende bişey oldu sandım meğer ikizimi biri geriden geliyor biraz şimdi muhtemelen bi kez daha böyle ağrın olur sonra oda geçer..benim aşırı mide ve sırt bel ağrım olmuştu öğrendiğimde 4 haftalıkta 6. Haftaya kadar müthiş rahatsızlık çektim doğrulamıyorum ağrıdan..şimdi 8 bitmek üzere iyiyim çok şükür mide bulantısı bel ağrısı falan var arada yine kasık ağrısı kramp girme falan oluyor kolay değil içinde fabrika var 24 saat çalışıyorlar tutunmak yer yapmak için onlar sağlıklı olsun 9 ay ağrım olsun farketmez.

Canım nasılsınbebeklerin nnasıl bizim kirkimiz çıktıcçok fena gaz problemimiz var sutum yetmiyor mama takviyesi yapıyoruz uykusuz geceler yorgunluk ama yinede annelik mükemmel onlar için herşeyedeger

Benimde son adet tarihim 30 mart benimkinde iki kese hemen görüldü bende 5 haziranda doktora gidecem tekrar bende çok sevindim insallah hersey yolunda gider haberlesiriz yine canım burdan aktaririz birbirimize bilgileri:)

Kızlar merhaba bugün sabah çamaşırımız kırletecek kadar kahverengi kanama olmuş . Dr aradım ve hemen gıttım ıkız gozukuyordukalp atlarını haftaya duyacaktım ama bugün 1 tanersiniz duydum dıgerı daha küçük dedi ve 3. Bir kese görür gribi oldu fakat kama bolgesıde olabılırmı derdi Dr . Yarın tekrar kontrol vlar iğneye başlandı fıtık verdı dıger ılaçlar devam derdi . Insallah kanama çoğalmaz

Bana sorarsanız söyleyim ben dualara sarıldım..benimde çok ağrım var diye düşük olur sandı okuduğum duaları söyleyim..düşük olmaması içim ya mübdiu 99 kere elin
Karnına koyup..ilk 4 ay 70000 sübhanallahi ve bihamdihi bunlara başladım 4 günde 9000 oldu nerdeyse..birde sağlıklı evlat hayırlı doğum için 4444 tefriciyeye başlıcam bu mübarek günde..benim 3 ay olmadı ilk uğraştığım halde son ay tefriciyeye başladım 41 meryem okudum Dilek tesbihi yaptım ve esmaül hüsnada bebek için isimler vardı sayıyla okuyordum bunlara başladığım ay kaldım..hemde tam denk glen zamanda yapamadığımız halde..yani ben duaların gücüne inanırım Rabbim hiç bir duayı geri çevirmiyor..tabi ki herkesin kendi inancı ..normalde sevmem böyle şeyleri söylemeyi ama ibadet gizli olmalı ama belki sizede bir fayda bir umut olur..hep
Mmızın amacı ortak sağlıklı evlatlara sahip olmak sağ salim kucağımıza almak Allah dualarımızı geri çevirmesin inşallah..

Canım benim tedavi old. için Dr yürüyüşü yasakladı. 7,5 aydır evden çıkmıyorum, sadece Dr ve kuaför, bi de bol su iç dedi Dr 3 Lt. Annem geldi bana bakıyo, sen de dikkat et canım. Sorun olursa sorabilirsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hay maşallah canım darısı bize, allahım korusun çocuklarını. Dikkat edin kendinize öpüyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar yardım edin ;
18 haftalıkken sağ tarafımın ağrısıyla acile gittim ikii günün ardından sağ böbrek büyümesi teşhisi konuldu, ama nasıl bir ağrı, hastane yatışı derken birde kabızlık ve enfeksiyon katıldı, öle şiddetli ağrılar çekiyorum ki inanın sabah akşam acillerdeyim cektiğim sancı ve ağrının haddi hesabı yok..

kabızlık mahvetti beni sancı ölüm gibi 4 tane lavman bile etki etmedi... zayıfladım iyice, kabızlığım artıp böbreğe baskı yapmasın diye hiç bişey de yiyemiyorum... ben bu kabızlık illetinden nasıl kurtulucam 1,5 kilo zayıflamışım
denediğin yöntemler; yaş kayısı,karpuz, elma yedim kuru kayısı suyu posası, zeytin yağı içtim, süt içtim ılık su içtim soda sıkılmış meyve suları, çorbalar kepekli ekmek yok yumuşamıyor olmuyorrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…