2014 ikiz anneleri

Biz de henüz dinlemedik. Dinlemek için kullanılan cihaz ısındığı için çok erken dönemdeki bebeklere zararlı olabiliyormuş. Biz de Pazartesi günü tekrar gideceğiz. Tam 8 haftalık olacaklar inşallah :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2014 Kasım Aralık da ikizlerini dünyaya getirecekler torpiğine beklerim canlar. Aynı zamanlarda neler yaşıyoruz daha güzel bilgi alışverişi yaparız diye düşünüyorum. Siz de bana yakınsınız sanırım ☺️☺️

🌸🌸🌸

Selam kızlar biz eve geldik cok sukur..evimizde iki kuzuyla birlikte hayata devam etmek cok degişik geldi..ama cok guzel bir duygu allah hepinize yaşatsın ins..
Kızlar bişe sorcam tecrübeli ikiz anneleri.. Keseleri gördük doktorumuz kalp atışı var ikisinde de dedi ama duyamadık. Hareket var bem görebiliyorum iki hafta sonra gel dedi. Iki hafta çok geldi bana.. Ama kalp atışında sıkıntı hissetse iki hafta bekletmezdi dimi.. Şu an 6+3 üz gittiğimde 5+5 dik.. Kalp atışını duymadan rahat edemicem sanırım 😔😔

🌸🌸🌸
Canım hareket olduktan sonra sesi duymanın cok bi ehemmiyeti yok inan bana..bir cok doktor cok kısa dinletir zaten bebegin rahatsız oldugunu söylerler senin erken oldugu için dinletmemesi daha iyi zaten..
Kuvezde 2 günkkaldılarccanım kkızım8 ggün oğlum10 ggünhastanede kkaldı dun maalesef kızımıyeniden hastaneye yyatırmak zorunda kaldıkbeslenemiyor . Beni emmiyor biberonla çok zor alıyor halsiz ddüşünce acile götürdükleri yatir Dilar bir yarim orda kkaldınne kadar zormus annelik senin kuzunun dabiri yanindaymis iinşddiğerine dekkavusursun

Canım allah yardımcın olsun ins kuzuna hemencik kavuşursun cok üzüldüm ayrı kalmanıza..insaninvasina gelecek en zor sey evladından ayrı kalmak galiba..allah sana sabır kuzuna güç kuvvet versin bir an once kavuşun ins..

Selam kızlar biz eve geldik cok sukur..evimizde iki kuzuyla birlikte hayata devam etmek cok degişik geldi..ama cok guzel bir duygu allah hepinize yaşatsın ins..

Canım hareket olduktan sonra sesi duymanın cok bi ehemmiyeti yok inan bana..bir cok doktor cok kısa dinletir zaten bebegin rahatsız oldugunu söylerler senin erken oldugu için dinletmemesi daha iyi zaten..

Canım allah yardımcın olsun ins kuzuna hemencik kavuşursun cok üzüldüm ayrı kalmanıza..insaninvasina gelecek en zor sey evladından ayrı kalmak galiba..allah sana sabır kuzuna güç kuvvet versin bir an once kavuşun ins..

Canım ne mutlu size.. Allah bize de nasip etsin o günleri 🙏🙏 kuzularına sağlık diliyorum..

🌸🌸🌸

Biz de henüz dinlemedik. Dinlemek için kullanılan cihaz ısındığı için çok erken dönemdeki bebeklere zararlı olabiliyormuş. Biz de Pazartesi günü tekrar gideceğiz. Tam 8 haftalık olacaklar inşallah :)

ben 9+0 da dinledim kalp seslerini...

Ben nipt testini yaptırsam da sonuca çok güvenmiyorum çünkü henüz ikizlerde net sonuç vermiyormuş,amniyosrntez en iyisi. üstelik düşük riski de çok çok düşük.
Umarım içini rahatlacak bir sonuç alırsın, senin için dua edeceğim ve bence her şey iyi olacak.içini ferah tut..

canım teşekkür ederim ..allah razı olsun duaların için.. allahım tüm hamilelere sorunsuz kolay ve sağlıklı doğumlar nasip eder inş.

Yeni anne adaylarını topiğime bekliyorum kızlar. Birlikte büyütelim ikizlerimizi. 2014 Kasım Aralık'ta ikizlerini dünyaya getirecekler :)

🌸🌸🌸

slm arkadaşlar :KK3:
bugün üç ayların başlanıcı Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
mübarek ramazana ulaşmayı da nasip etsin

benimde ikili test yaptırmam lazım dr.um şimdilik öyleseine ense kalınlıklarına baktı iyi dedi ama 2 hafta sonra test yapılacak çok heyecanlıyım ve korkuyorumda Rabbim onları korusun

Amin cnm allahim hepumizin dualarini duysun ve kabul etsin nsallah...
Tatlim bizimde ense kalinliklari ikisininde 1,5mm cikti dr iyi dedi baska teste gerek yok dedi yanlis sonuc verebiliyor dedi...
Siz baska test yaptiracakmisiniz haberleselim tatlim biz 13. Haftamizdayiz 12+3 yani...
senin simdi kacinci haftan tatlim

Canım sormayi unuttum sen bugun mu gittin dr.a nasilmis kuzular oglanla kizin kilo farki varmi ? Bide rahim boyuna bakiliyomus sen baktirdinmi?

selamlar,
benim rahim b oyumu takibe aldılar. çünkü 3.33 en son. 2.5 alı tehlikeliymiş diye okudum. ama ikizlerde bu değer normal dedi doktorum.
sizlerin ki kaç??

selamlar,
benim rahim b oyumu takibe aldılar. çünkü 3.33 en son. 2.5 alı tehlikeliymiş diye okudum. ama ikizlerde bu değer normal dedi doktorum.
sizlerin ki kaç??

Selam canım bende bu zamana kadar sormamistim dr.a Bu gittigimde sorcam inşallah evet bende 2.5 altina dustugu zaman istirahat veriyorlamis diue okumustum sen kac haftaliksin canım?

Tatlim bizimde ense kalinliklari ikisininde 1,5mm cikti dr iyi dedi baska teste gerek yok dedi yanlis sonuc verebiliyor dedi...
Siz baska test yaptiracakmisiniz haberleselim tatlim biz 13. Haftamizdayiz 12+3 yani...

bende yarın yaptırıcam buraya yazarım...

canım dr.umuz yapalım dediği için yapacağız bugün 11+1 olduk geçen pazartesi gitmiştim o zaman 10+4 idik ama 13 mayıs da tekrar ölçülecek ense kalınlıkları 1,1mm çıkmıştı burun kemikleri de oluşmuş çok şükür bunun dışında test yaptırmayacağız canım zaten ense kalınlıkları önemliymiş 3mm üzerinde olmaması lazımmış Allah korusun meleklerimizi:KK16::KK16::KK16:

1098141[/ATTACH]

kampanyadan faydalanmak ve modelleri görmek için mail adresinizi özelden bırakmanız yeterlidir.

NOT: Anneler günü yaklaşırken farklı bir sunum hoş bir süpriz yapmak istemezmisiniz?
Direk mesaj yollayamadim önce arkadaşlık yolladım site adı verirsen yada modelleri nerde görebiliriz?

arkadaşlar karnımın içi çok fena acıyor böyle birşey başından geçen var mı ağrı değil bildiğiniz acı cayır cayır içten yanıyor

arkadaşlar karnımın içi çok fena acıyor böyle birşey başından geçen var mı ağrı değil bildiğiniz acı cayır cayır içten yanıyor

Canım Kaç haftalık hamilesin ben 24 haftaligim yatarken falan çok acıyor yatakta dönerken de çok acıyor bazen ama yanma hissi pek olmadı cnm belki çatlıcaktır ondan yanıyordur

Bebişlerimize kavuşmaya 98 gün kalmış, üç basamaklı sayılardan iki basamaklı sayılara düştük...hadi hayırlısı :KK9: Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah, sağlıkla gelsin miniklerimiz...

selamlar,
sizlerin ki kaç??
Benim en son kontrolde 4,5 cm idi canım. 3 cm üstü iyiymiş, 2,5 cm altı riskliymiş, 1,5 cm altı çok riskliymiş. Doktorum bana öyle söylemişti. 2,5 cm altı erken doğum riski artıyor.

X