2014 ikiz anneleri

slm arkadaşlar
bugün üç ayların başlanıcı Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
mübarek ramazana ulaşmayı da nasip etsin

benimde ikili test yaptırmam lazım dr.um şimdilik öyleseine ense kalınlıklarına baktı iyi dedi ama 2 hafta sonra test yapılacak çok heyecanlıyım ve korkuyorumda Rabbim onları korusun

Günaydın kızlar dün şeker yüklemesi yapıldı, çok şükür her şey yolunda. Tüm ailemize dün yani 26. Haftada ikiz olduğunu söyledik. Herkes şokkkkkta telefonlar susmuyor, müthiş bi şey Allahım Mucizeeeeeee

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bende sorcaktım söyledinizmi diye herkes şoka girmiştir eminim yenimi belli oldu dediler yoksa bu zamana kadar niye söylemediniz diye atarlanan oldumu? 😊👶👦🎊🎊

Canım bende sorcaktım söyledinizmi diye herkes şoka girmiştir eminim yenimi belli oldu dediler yoksa bu zamana kadar niye söylemediniz diye atarlanan oldumu? 😊👶👦🎊🎊

Yok canım bende atar olur diye bekliyordum, herkes bizi haklı buldu. Bu duruma şaşırdım. Ama tedavi olduğunu söylemedim kimse de sormadı. Şunu söyledim; riskli old. için ve nazardan korktuğum için söylemedik dedim. Ay iyiki söylememişiz şimdi daha mutlular. Sen gittin mi Dra?

Ben nipt testini yaptırsam da sonuca çok güvenmiyorum çünkü henüz ikizlerde net sonuç vermiyormuş,amniyosrntez en iyisi. üstelik düşük riski de çok çok düşük.
Umarım içini rahatlacak bir sonuç alırsın, senin için dua edeceğim ve bence her şey iyi olacak.içini ferah tut..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy aman iyi olmus canım bide milletin atarını cekmek zor oluyo vallahi 😣😣 benimde dr. Kontrolü 9 mayis ta cnm yarında alışverişe gidelim diyoruz bebekler için çok ağırlaşmadan amcamin gelini hamile onlar almis gecen gun onunkilere baktik çok guzeller bayildim vallahi sağ salim hepimize kullanmayı nasip etsin Rabbim🙌🙌

slm bende ikiz ogluslarimi heycnla bekliyorum 30haftaliqim 29+5te 1850 1600du kilolari nasil sizce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Âmin canım, senin gününe var daha. Çık valla alışverişe ben de çok hevesleniyorum ama eşim çıkarmıyor ve çıkarmayacak. Sen şöyle benim yerime de alll. Bana da yazasana ne aldığını merak ederim. Öptüm canım

Canım tabiki yazarım neler aldığımızı sende interttende bakabilirsin kuzum geçen gün limangoda mothercarenin çok güzel bebek badileri vardi hatta bende aldım baya bi mother baska hic bi yerde olmuyor aklında bulunsun canım ara sıra bak limangoya 😊 opuyorum cnm

Canım sormayi unuttum sen bugun mu gittin dr.a nasilmis kuzular oglanla kizin kilo farki varmi ? Bide rahim boyuna bakiliyomus sen baktirdinmi?

Cok sagol canım..allah razı olsun..sadece hastaneden çıkamadık sarılık olduk maalesef ins geçince cikariz kuzular yanımda ya cok sukur..sen nasılsın kuzuların nasıl masallah sizde büyüdunuz..
neredeyse tüm bebişleri yakalıyor bu sarılık :s
inş çabucak atlatırsınız da evinize dönersiniz canım..

Kızlar bişe sorcam tecrübeli ikiz anneleri.. Keseleri gördük doktorumuz kalp atışı var ikisinde de dedi ama duyamadık. Hareket var bem görebiliyorum iki hafta sonra gel dedi. Iki hafta çok geldi bana.. Ama kalp atışında sıkıntı hissetse iki hafta bekletmezdi dimi.. Şu an 6+3 üz gittiğimde 5+5 dik.. Kalp atışını duymadan rahat edemicem sanırım 😔😔

🌸🌸🌸

hiç telaş etme canım.ben de ilk gittiğimde sadece doktor gördü.bana da gösterdi ama dinletmedi.ayrıca çok erkenmiş 5+5 az daha dayan.insan o kalbi duymadan rahat edemiyor haklısın ama az daha sabır. inşallah sağlıkla duyarsın canım.

Canıımm çok tşk ederim. Insan yeni olunca daha bi telaşlı oluyor sanırım. Herşeyi defalarca ince ince düşünüyo.. Hepsi sağlıcakla kucağımıza gelsinler.. 😘😘

🌸🌸🌸

ben de yeniyim canım..ben neler yaşadım..öğretiyorlar sağolsunlar..sorunsuz geçirirsin inşallah...o düşünme kısmı hiç bitmiyor canım..Allah sağlıkla kavuştursun hepimiz...

Aylin25 hayirli olsun kuzularin kuvezdemi kaldiniz sizde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kuvezde 2 günkkaldılarccanım kkızım8 ggün oğlum10 ggünhastanede kkaldı dun maalesef kızımıyeniden hastaneye yyatırmak zorunda kaldıkbeslenemiyor . Beni emmiyor biberonla çok zor alıyor halsiz ddüşünce acile götürdükleri yatir Dilar bir yarim orda kkaldınne kadar zormus annelik senin kuzunun dabiri yanindaymis iinşddiğerine dekkavusursun

bazı doktorlar dinletmiyor canım telaş yapma..
bende 2 haftada bir gidiyorum ama bana da çok uzun geliyor

Ay sağol canımm bakayım oraya da. Ama seninkileri çok merak ediyorum. Ohhhh güzel alış verişler

bazı doktorlar dinletmiyor canım telaş yapma..
bende 2 haftada bir gidiyorum ama bana da çok uzun geliyor

Biz de henüz dinlemedik. Dinlemek için kullanılan cihaz ısındığı için çok erken dönemdeki bebeklere zararlı olabiliyormuş. Biz de Pazartesi günü tekrar gideceğiz. Tam 8 haftalık olacaklar inşallah :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…