2014 ikiz anneleri

Çok sağol canım amiiin
çok güzel canım,oğluşunu kafana takıp stres yapma bişi olmayacak allahın iznşyle,doktorda öyle sölemiş zaten.bi kız bi oğlan ha:))dövüşür kız onlar anlaşamaz
Yok takmıyorum canım, sizlerden bildiğim için kistti vs Allahın izni ile düzelecek inşallah. zaten doktor o kadar küçük ki emin bile olamıyorum dedi... Ekomuz da var Rabbim ondan da güzel sonuçlar almayı nasip etsin...
valla canım şimdiden oğluşum kızımın yüzüne ayaklarını uzatıyordu, üstüne oturuyor gibi yapıyordu farklı cins bebeklikte daha az rekabet olduğu için nispeten daha rahat oluyor diyorlar ama ilerisi için kesinlikle aynı cins güzel arkadaş oluyorlar, biz anne baba olarak ikisini de tadarız diye seviniyoruz o ayrı... Allah nasip ederse aynı cins olursa düşünmem de bir kız bir erkek olursa birisine eş olsun diye 3. yü düşünebilirim tabi doğal yolla olursa artık... önce kuzucuklarımızı alalımda sağlıkla kucağımıza tabi
canım benim 13. haftada 4 boyutlu usgde bir kız bir erkek %70 dediler, öyle de devam etti, ama insan hep acaba diyor senin de bir dahakinde daha netleşir sanırım ayrıntılı ultrasonda da kesinleşir Rabbim gönlüne göre versin
buarada plesanta sanırım daha ileri haftalarda çıkıyor yukarı, inşallah yukarı çıkar daha rahatlarsın...
Çok sağol Canım maşallah bende çok mutluyum bugün... Allah'ım mutluluğumuzu daim etsin... Canım inşallah sonuçların iyi çıkar ama bu saatten sonra troidin çok kritik olacağını sanmıyorum sen gönlünü ferah tut
Hayırlı olsun kuzum:))sen yine bi dene eşinde gırgırına:))sağlamdır canım ya,lansinohun göğüs ucu kreminide al ben sürmeye başladım,göğüs uçlarım yarık yarık duruyo şimdiden
canım ne kadar aldın sen? bir yerde kampanya vardı da 140 tl civarıydı, nerde unuttum ama aklıma geldi seninkinden heralde diye, çiftli değil mi? ikisinden aynı anda sağmak mümkün mü çok yakın değil mi pompalar, bir de sesi nasıl??? avente çok iyi diyorlar ama baya pahalı sanırım, medelayı da duyuyorum birde sizinki, sanırım üçünden birisini almalı...
Aksucummm mrbbb usg uyi gecmiss gozunn aydinn canimmmm cokkkkkkkkk sewindimmm darisi benim ve dger arkadaslarimizaaaaa...bende cumartesi gidicemm burda 19.hafta gosteruyoda 20.haftadayizz
..
...
Ayrintili ultrosani kaca cektiler canumm

çok sağol canım darısı başına cumartesi filiz hoca ümitköyde diye biliyorum oraya mı gidiyorsun? yada yoğunsa bu hafta maltepededir..
canım 525 TL verdim, 4 hafta sonra kontrol yine 125 TL daha vericez... bir de hulusi bey tüm tüp bebeklerden fetal eko istiyormuş o ne kadar bilmiyorum... biraz pahalı hepsi ama tek kuzucuklarımız iyi olsun... buarada World ve bonusa taksit yapıyorlar aklında olsun

geçmiş olsun canım... benim de midem de ekşime var baya, sanıyorum bizlerde bu haftalardan sonra daha fazla şikayet hissedicez, önemli şeyler olmasın da
inşallah iyidir ya, kuzey de girmiyor bu aralar... artık girmeyenden korkar olduk (

kuzumm ya o kadar iyi anlıyorum ki seni biliyorsun daha önce de dertleşmiştik, ama bu saatten sonra ne yapsak da değişmezler, biz üzüldüğümüzle kalırız en iyisi hiç beklentiye girmemek
ayrıca bende anı defteri düşünüyorum bence çok güzel fikir şimdide günlük tutuyorum

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----45--------50------- 66-----66 Okudu

Fpmk--

Esalales----

Seybil------

Asbelove---

Eylül------ 20--------20-------

Glaze-------

Mrsbeyaz-- 15--------15------

Nektar--------

Allah kabul etsin...

Yok cnım kalıcı değil 3 güne düzelmişti benim.kalpten falan şüphelenmiştim bende önce:)tam göğsümün ortası ağrıyodu

Kızlar dediğiniz gibi resmen kalbim agrıyo sanırım çözdüm bu isi midem dopdolu hala aksam fazla kaçırdım galiba o da nereye baskı yapacak haliyle kalbimi sıkıştırıyor ama cok fena oldum bi daha asla bu kadar yemem midem 1 avuç kalmış sanki kalbimin ciğerimin ağrısından uyuyamadım siz demeseniz bende de oldu diye kalp krizi diye acile gidicem yani o kadar:;( berguzar diyodu ya ayaktayken gezerken iyi oluyo biraz diye simdi anlıyorum onu oyleolunca bende..
Bende de var o durum şu anda cigerlerim sıkısiyor sanki nefes alamıyorum zaten uzun soluklu uyku da kalmadı ilerde ne yapacağız acabaTsk ederim canim

ya kuzum en iyisi beklentisi olmamak..bu ilerde de işimize cok yariyacak bebeklerimiz olduğumda..üzülme tatlım sen nası istiyosan oyle yap annenin aldığı gecelik te mutlaka işine yarar dogum yapan bi arkadasım yedeğinde gecelik bulunması iyi oluyo dedi sende yedeğe koyarsın bi tane de istedigin gibi al..eşyalarını da makina yıkayacak zaten esın ütü masasını kursun sandalyeye otur zevkle ütüle kuzuların eşyalarını..bende ütümü oyle yapıyorum su anda..kardeşim yapabilir aslında ama biraz da beklentimi azaltmak istiyorum etrafımdan..gecicek bu günler canım ins..

Son düzenleme:
Kızlar size bahsetmiştim daha once hatırlatırım demiştim safer ayında ilk ve son Çarşamba okunacak bi dua var ben ilkini okumuştum size söylemek aklıma gelmedi.. bugun safer ayının son Çarşamba'sı ogleyle ikindi arası 100 tane okunacak bi dua var..Rabbim bela ve musibetlerinden korusun..dua soyle: ya dafial belaya idfa' annal belaya fallahu hayrun hafizan ve hüve erhamurrahimin. Okuyabilenler 100er taneokuyabilursek guzel olur..

Aksucum 15 tane daha okudum canım felak nas ve ayetelkursi den..

Bu saate kadar ayakta olunca ikindiden önce kalkmiyorum ki ( ikindiden sonra okusamda Rabbim kabul eder inşallah bende la havle çekmek gerektiğini duymuştum onu cekeyim yada ezberim de... Allahim her türlü kötülükten korusun hepimizi...

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----45--------50------- 66-----66 Okudu

Fpmk--

Esalales----

Seybil------

Asbelove---

Eylül------ 20--------20-------

Glaze-------

Mrsbeyaz-- 30--------30------

Nektar--------

Allah kabul etsin...

Olur canım ikindi de çeksen ins..bu yılda bi kereye mahsus bi dua zaten..Kız ben uykusuzluktan ölüyorum ama cok fenayim bugun kalp krizi geçiriyorum mubarek şikayet olmasın Rabb'ime nefes alamıyorum ciğerlerimin acısından simdi namaz kılıp yine yatıcam ins uyuyabilirim bundan sonra oyle alabildiğine yemek falan yiyemem artık korktum cok 12. Haftalardan sonra ilk defa istifra ettim hala da rahatlatamadim dikkat edin kendinize kızlar..

Canım ben gitti gidiyordan 140 liraya almıştım.orada uygun oluyo fiyatları.iki göğüs birden sağılır çünkü başlıklar birbirinden bağımsız.çok seslide değil canım rahatsız edecek kadar sesi yok.benim içime sindi canım,çoğu kişide bunu kullanmış 2013 annelerinden.
Gececek tabi canım.her haftanın farklı zorluğu var inan.yarım saat soluma yatıyorum,sol taraf dayak yemişim gibi ağrıyo.4 ü geciyodu yattığım,8 de uyandım..deliksiz uyku değil oda:)4 saatte 3 kere çişe kalktım

Sağolasın canım okumaya calışcam inşallah.

Aaa çok ayıp etmiş annen gercektensenden iş beklememesi sana yardım etmesi lazım.acaba geceliği beğenmedin diyemi bozuldu tatlım.bizde annne olucaz,içinden gelerek yada seni kırmak amacıyla yaptığına inanmıyorum.normaldede böylemidir annen?yapacak bişey yokki canım onların huyunu değiştiremeyiZ,sanırım belli bi yaştan sona her insan ince düşünemiyo.olsun annendir yinede gönlünü kırma sen,yaptığı şeylere allah razı olsun de.

Hadi ya benden öyle bişey istemediler henüz bi daha ki gittiğimde sorayım ben yine

ilk yaptığı test hemoglobin a1c bu dedi son 3 aylık glikoz değerini veriri acaba gebeliğemi bağlı öncesinemi onu anlıca dedi oda 4.4 çıktı ref 4-6..onun sonucunda ilaç vermedi ama diyet yapacaksın ve sık sık açlık tokluk 1.saat ölçeceksin 2-3 hafta sonrada bi daha geleceksin dedi herhalde yine yükleme yapılcakkki bakılacak düşmüşmü diye düşmezse diyet işe yaramıyor demektir ozaman ilaç verilecek

Bu kuzular bizi ne hallere getirdi:) sükür Rabb'ime onlar iyi olsun da ben uykusuz da olurum..dün gece o kadar sıkıntımın icinde oynuyorlar içerde bütün acımı o an unutuyorum bu nasıl bi şefkat duygusudur Allah'ım kimseye bunu yapamazsın evladından baska..

Tatlım gece 2-3 saat ancak uyudum 8 den beri ayaktayım ve yok böyle bir gaz midemde patlayacak gibiyim gazı çıkaramayınca kusma geliyor boş mideyle ve ben bunu 8. Haftamdan beri yaşıyorum şöyle huzurla oturup hareketlerini dinleyemiyorum allahım sabır versin ama hergün ağlıyorum isyan değil ama bu boğulacakmışım hissi beni öldürüyor psikolojik olduğunu düşünüyordum ama sende aynı olmuşun bende çok acile gittim bu yüzden herkesin bünyesi farklı hiç iştah yok herkes son aylarda kilo alır ben gittikçe zayıflıyorum 27+4teyim bunları yazarken bile koridorda yürüyüp ağlıyorum 35. Haftama 54 gün kaldı allahım sabırlar versin çocuklarımada sağlık bu 54 günede dayanabilirim dimi kızlar çok kötü durumdayım ne olur yardım edin nefes alamamak çok kötü bağıra bağıra dua okuyorum annem dua okuyor ve bazen oda ağlıyor Halime dayanamıyor daha bunun yanında sizin yaşadınız ağrılar kramplar hepsini yaşıyorum inanın onlara katlanıyorum gezinmekten belime bıçaklar saplanıyor ama bunun yanında hiçte kalır siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ne olur bana bi yol gösterin....

canım nasılsın?? nasıl gidiyor hamilelik kaçar kilo oldular??

Allah yardimciniz olsun sizi cok iyi anliyorum, oyle sorunlar yasadimki hamileligimde hep dualarla, ilaclarla Allah in izniyle 35 haftayi doldurduk. Kuzularim 26 ayliklar. Dogumdan sonra ilk 15 gun saglik problemleri oldu Allah kimseyi evladiyla sinamasin, hamilelik ve dogum hic bisey degilmis dedim ve hepsini unuttum. Rabbim sizlere ve yavrulariniza saglik sihhat afiyet versin, saglikli dogum nasip etsin.

Oooo kocaelide ikizler cogaliyor grur duydum sizlerle bende kocaelideyim

Bide sunu dusunun kizlar kayinvaldem gecen gozlukcusuyle konusmus ve karisi besizlere hamileymis, yorumu sizlere birakiyorum

Ohaa diycem ayıp olcak:)doğal yolla olmamıştır heralde?tüpse hakikaten abartmışlar embriyo sayısını

Yalnızmı baktın sen bebeklere canım?zormu?allah sabrını veriyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…