2014 ikiz anneleri

bende bakıyorum şimdi bazıları inanılmaz pahalı pompaların ya:S

hımm tamam hatırladım acaba ikizler için yeterli olurmu ki eşyalarını alırmı:) çok kayırıyorum bu olaya..

Canım sen o çantayı ne için diyosun?hastaneye götürmek içinmi?yoksa bebeklerle gezmeye giderken kıyafet bez koymak içinmi?hastane için küçük bi valiz hazırladım ben eğer onu soruyosan

Hoşgeldin canım benim.ne zaman çıkcaklar kuzum bellimi,ne diyo doktor?nasıl bi duygu anlatsana anneliği:)

Hoşbulduk sedef dr ilk önce bir hafta on güne çıkarırım demişti bugün on onbeş gün daha kalacaklar dedi sağlıklı olsunlarda hiçde geç çıksınlar.annemi şimdi daha iyi anlıyorum kelimelerle anlatamamki sedef rabbim her kadına anneliği tattırsın bizlere bağışlasın yavrularımızı.

Ewet canım lansinohtan pahalılarıda var.lansinoh hepsine göre ortalama bi fiyatta ve gerçekten kaliteli

evet canım en güzeli bu gibi

benim 17 mayıs dedi doktor normal ama nisan sonu gibi olur diye düşünüyorum bi Alicengiz oyunu yapmazlarsa Allahın izniyle..:)ben hep derdim bi cocuğa bukadar esya nasıl tasyosunuz diye :)

Amin canım.ewet canım sağlıklı olsunlarda biraz daha kalsınlar,sonunda ewe götüreceğini düşün.sütün geldimi canım sağıp götürüyomusun

Ikiz anneleri hepinize.kocaman merhabalar kucak dolusu sevguler

Sedefim.dr a gitmissin masalla.minikler hizla buyuyor.kendilerini.kurtarmislar

Anlat hele.neden 36 haftada aliuorlar bacim.merak.ettim bak
Senin.ikizcanlar nasil karnin yerinde kaliyormu sabit cok merak edoyirim ikiz bebelerin hareketlerini dalgalanmalari

Sedef humana stiel teee leei depola kuzum sut yapiminda cok faydasi var gercekten

Canım benim songülümşaşırdım burda görünce:)iyiler teyzesi:)valla canım 36 dan sona beklemeye gerek yok dedi doktor amcamız:)doktorcum bana 1,5 saat mesafedeya sanırım o yüzden riske atmak istemiyo.acil bi durum olmasın diye.hareketleri 25.haftalara göre azaldı gibi,ama arada oynadıklarında canımı acıtıyolar artık:)yerleri daraldı napsınlar.tmm kuzum depo yapayım,sen dersinde yapmammı,dereotuda çok süt yapıyomuş ölemi

Kızlar ateş ölçer aldınızmı aldıysanız hangi markanınkini aldınız? ben büyükte koltuk altından ölceni aldım chicconun ama cok gec ölcüor cocukta durmuyo hayliyken bebekken.

Ay col tatli tatli sohpet ediyorsunuz cnm burdan yazayim dedim
Dr amcaniz ne derse o hos benim.arasta 36+5 te dogdu
Kiz bir bedende iki can daralmistir yerleri tabu
Sende durumlar nasil kac kg aldin al sana kilit soru haha
Dereotuda arttiriryor canim.maranki amca dedi gecen yesillik.yiyin sut icin diye
Birde inekleri ornek.gosterdi
Bir de emZiirirken sut ve sut urunlwri tuketmeyin bebecik.rahatsiz olur dedi
Gerci ben herbirini yedim oh

Varmi sakarydan ikiz gebeniz

Sakarya yok heralde:))20 kilo aldım71 im şuan,75 ile doğururum heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…