2014 ikiz anneleri

Merhaba kizlar
ama ben bu topige sevincle abobe olmustum ama buradaki herkesin max.3 ayi kalmis:KK66:)) ben daha 5.hafta icindeyim..bulantidir kusmadir bunlar nezman basliyor bide kalp atisini nezman duyabilirm acaba?biliyrum siz bu yollardan cook once gectiniz ama:KK66: ikiz hamilelik tek hamilelikten farkli oluyor ne bileyim bisuru seyi var...yardimci olurmusunuz???
Canım hoşgeldin olsun gec kalmış sayılmazsin kalp atışı 6,5-7 haftalarda duyulur genelde..Herzaman aramızda girmek isteriz seni de..
Kızım naptın ya,Beyaz'a seslendim,beraber muz partisi yapıcaktık hain kadın! :KK1:

Afiyet olsun:)
Ben şimdi size gaz verip verip,mutfaktan daha az kalorili birşeyler bulmaya gideyim yaşasın kötülük:)
:KK14: Ben bi yaramazlık yaptım muz nedir ki saglıklı bi meyve..ben tam 5 tane eti puf yediim:KK31: Bi daha eve boyle guzel zararlı seyler almicam:KK43:
hepinize iyi akşamlar anne adayları.ben yaklaşık 10 haftadır takip ediyorum ama en sonunda okumaktan yoruldum yazmaya karar verdim.şu an 18.haftamıza girdik Rabbimin izniyle iki oğlum olacak (inşallah) 15.haftamda ilk kez kanamam oldu 3 gün hastanede kaldım sebebini bulamadılar.normal dediler ama o günden beri raporluyum okula gitmedim progestan hap kullanıyorum endişelerim cok fazla hepinizden dua bekliyorum.
Hoşgeldin canım aramıza..hepimizde endişeler var ama burada birbirimizin tecrubelerinden faydalanıyoruz..seni de bekleriz her zaman..
Slm kızlar nasılsınız?ben iyi olmaya çalışıyorum minik sincaplarım halen daha küvezde dualarınızı eksik etmeyin bugün bir hafta oldu bebek kokusunu alamadım hergün gidip görüyorum nilim verilen sütü kusuyordu şimdi çok az kusuyormuş...bir görseniz öyle şirinlerki içim titriyor rabbim hepinize en az 36.haftada doğum yapmayı nasip etsin.dualarım sizlerle sizlerde eksik etmeyin.
Ayy canım olsun tek saglıklı olsunlar da nolacak ins kucağına gelecekler..sen nasılsın toparlanabildin mı?

Canım hoşgeldin olsun gec kalmış sayılmazsin kalp atışı 6,5-7 haftalarda duyulur genelde..Herzaman aramızda girmek isteriz seni de..

:KK14: Ben bi yaramazlık yaptım muz nedir ki saglıklı bi meyve..ben tam 5 tane eti puf yediim:KK31: Bi daha eve boyle guzel zararlı seyler almicam:KK43:

Hoşgeldin canım aramıza..hepimizde endişeler var ama burada birbirimizin tecrubelerinden faydalanıyoruz..seni de bekleriz her zaman..

Ayy canım olsun tek saglıklı olsunlar da nolacak ins kucağına gelecekler..sen nasılsın toparlanabildin mı?

Arada kaçamak yapmayıncada olmazki:KK1:5 eti puf dediğin ne,bi tanesi bi lokma Zaten:)

Teskk ederim canim sagolasin..kalp atisini duyana kadr akrabalara soylemek istemiyrumda o yuzden sordum.tup bebek oldugundan biraz daha ozel bir gebelik benimkisi.heyecan kadar korkuda var.bisey olurmu diye Oyle kendimi dinleyen biri degilim cokda tez canliyimdir is yetinde cok hareketliyim bu yuzden bi bel agrim var .dinlenmeyince kahve lekelenmeye donuyor bundan korkmalimiyim acaba??

Canim Merhaba hoşgeldin hayirli olsun kuzularin .benim bulantilarim 6haftalik basladi 18haftaya kadar sürdü hatta arada yine kusuyorum her bünye farkli ccanm.bu arada 5haftalikken benimde kahve lekelenmem oldu doktorum kirmizi kana donmedikce korkma dedi ilac vermedi 3-4gunn sonra benden kirmizi kan gelince doktoruma gittim düşük tehlikem varmis hemen igne verdi ve hic kalkmadan 10 gün yatttim toparladim kendimi bence bu lekeyi hafife alma doktorunu ara sor bilgisi olsun cnm kendinide fazla yorma ilk haftalar cok onemli dikkat et kendine canim

Ya benim gece geç saatte karnım açsa senin muzlar takılıyor gözüme:) Onun dışında sorun yok,ama hakikaten o muzlar gerçek miydi ya?? Yemeseydin hormonlu ikizdir onlar:)

asbe'cim dün sana yazmayı unuttum,kurabiye-cupcake yapanları netten görüyorum çok tatlı oluyor,cupcake yapıp üzerini şeker hamurundan figürlerle veya yazılarla kapatıyorlar,yeteneğin varsa süper olur..ya da birazcık gıda boyası aırsın 1 kız 1 erkek ya bebeişler,kurabiyelerin yarısını farklı yarısını diğer renk yaparsın,üzerine kalıplar var isim yazarsın ya da bebek şekilli filan yaparsın,çok hoş olur:)

21.haftada girmiştim canım.

Canım benim dr da iğne taraftarı değil çok şükür,çünkü ben de erken doğuma sebep olabileceğini okuduğumdan gerekli olmadıkça vurulmak istemiyorum,dr.a sordum Allah korusun acil bir durum olup hastaneye gelmediğin sürece (erken doğum yani) yapmam dedi,en son çare olarak gerekirse yaparım dedi.

Canım sağol yazdığın için,hatırlıyorum daha önceden gittiğini,hatta kaşıntılarım başladığında da sormuştum sana.test yaptırdık,karaciğer enzimlerimde yükselme tespit edildi ama senin değerlerin kadar değil,senin değerler inanılmaz fırlamıştı öyle hatırlıyorum,dr da bu şekilde ilaç yazmam dedi,daha yükselirse ancak o zaman dedi..ya biliyorum kullandığımız ilaçlar da etki ediyor yükselmeye,ama bir yandan da kullanmak zorunda kalıyoruz..Rabbim yardım ederse biraz daha sabrederiz,inşaallah sıkıntısız atlatırız hepimiz..

Günaydın canım,nasıl büyümez ya sana öyle gelmiştir bence..
Canim ne güzel fikirler vermişsin teşekkür ederim bakalım inşallah ani bişey olmaz da yapabilirim tabi çok hoşuma gidiyor mutfakla aram iyidir ama hamile kaldigimdan beri giremiyorum özledim valla:))) kocis yemek yemeyi ozledi:KK1::KK1::KK1:
Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum:18:36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum
Maasallah canım 3 haftacik mi kaldı şimdi bebislerine kavusmana inşallah bizlerde o haftaları goruruz:KK16::KK16:
aclık :75
1.saat :185
2.saat :149
3.saat :160
arkadalşar 3.saat dikkat ettiyseniz yükselmiş sizce nie böyle olabilir.
Canim 2.saati onemsiyor dr.lar genelde o da pek sınırı az geçmiş dr.un ne dedi peki bu duruma?
Merhaba kızlar,biz geldik..
Rabbim'e bin şükür bebişlerim iyiymiş,kaza onlara olumsuz etki yapmış mı dedim,iyi görünüyorlar dedi.
Sağlık ocağında tsh testi yaptırmıştım ve yüksek çıkmıştı,dr. gösterdim,eğer bu değer gerçekse bebeklerin ciddi tehlike altında dedi,teste güvenmiyorum,git ünv hastanesinde testini kontrolünü yaptır bana haber ver dedi,ilacımı düzenli alıyorum,ilaçtan beri hiç yükselme olmamıştı,ilk kez böyle olunca korktum,ptesi-salı kontrole gitmem lazım endokrine,ordan da iyi haberler alabilirsem o zamah rahatlayacağım Allah'ın izniyle,şimdi aklım orda..o değer doğru mu diye:KK43:
Onun dışında kasılmalarım arttı,kasık ağrılarım başladı diyince nidilat yazdı(yani adı farklı da onunla aynı etkiye sahipmiş) Kullanmak istemiyorum,iyi şeyler okumadım netten dedim,nerden duyuyorsun bunları,çok kurcalıyorsun yapma dedi,bizim amacımız erken doğumu önlemek dedi,neden küvezde kalsınlar ki dedi,yani ilacı eczaneden alacakmışım,ama kasılmalarım magnezyuma rağmen çok çok olursa o zaman yutacakmışım,normal kasılma seyrinde kullanmama gerek yokmuş,eve geç geldik,ilacı satın almayı unuttum,inşaallah hiç gerek kalmaz,nedense korkuyorum ben nidilattan ya..
Bi de doğum ne zaman olur tahmini dedim,seninle en fazla 36yı görürüz dedi,ben de ben 37 hayalleri kuruyordum dedim,37 zor,en fazla 36 dedi(tabi Allah korusun daha erken gelmezlerse) benim de canım sıkıldı biraz,36 bile tahmini,37 zor diyorsunuz ya erken gelirse yavrularım diye..neden öyle dedi anlamadım,geçen handenin yazdığı gibi acaba o zamana kadar kiloları filan anneye çok zorluk çıkarıyor da bekletmek mi istemiyorlar yoksa bende kasılma-kasık ağrıları artışı adamda birşeyler mi uyandırdı ve bana söylemiyor..Herşeyin hayırlısını versin Rabbim,en doğrusunu o bilir,sağlıkla vakitlice gelsinler,küvezde kalmalarına gerek kalmasın inşaallah..

anladım,ama inşaallah bebekler kilo almıştır,3 hafta aynı sonuç değişik geldi bana.

Evet canım 30dan gün alıyorum,ben de sedef'i ve hande'yi takip ediyorum iyi oluyor.kaşıntıları söylemeyi unuttum ya.Ama dr çok kurcalama,çok kafaya takma dedi bak bu senin için de geçerli:)

Anladım canım demek herkeste aynı olacak diye bir kaide yok.hande dr.um seni tanısa çok severdi:) bana nerden duyuyorsun bunları diyor,netten diyorum ya kurcalama diyor,nidilata kötü dedim diye adam netten açıp bana korkulacak birşey olmadığını yazan yazılar bulmaya çalıştı:)) Sıkılmayız,sen yaz,bize moral oluyorsun inan.ama şimdi ben seni görüp kendime 37 hedef yaptım,dr 37 görmeyiz diyince de canım sıkıldı:KK43: niye öyle dedi ya..

ben de magvital alıyorum günde 2 kez.sütü ben kramp için değil kalsiyum depolarım azalmasın ve kuzularımın kemikleri gelişsin diye içiyorum,sen urfadasın,orda bakkallara erken saatte köy yoğurdu gelir,bakır kaplar içinde,alsana onlardan,doğal katkısız onlar,ben o bölgeye yakın yaşadım yıllarca,oralarda görev yaptım,hep öyle tükettim çok da severim,şimdi de kendi yoğurdumu kendim yapıyorum,çok basit,süt de vardır,yoğurt almak istemiyorsan süt alıp mayala. yoğurttan kalsiyum emilimi süte göre daha fazladır.bunları tüketemiyorsan bitkisel alternatifler var,bazı sebzelerin kalsiyumu sütten fazla.

Vay alçak köfte:) demek benim canımı çektirip en çıtır anne sen olmaya çalışıyorsun,pışşık yemezler:)geceleri girmem ben de olur biter:) Muzlar gerçekti demek:)) afiyet olsun,nasıl kıydın yavrucuklara:)

maşallah canım:nazar::nazar::nazar:ay daha ne olsun hakikaten sedef,30dan sonra kilo alımı bayağı azalıyormuş ya,seninkilerin kilosu çok güzel maşallah:nazar: ya bana da en fazla 36 görürüz 37 olmaz dedi,beni de daha erken olursa korkusu sardı:KK43:

merhaba hayırlı olsun evlatlarınız:nazar: herhalde istisnasız hepimiz ikiz hamile olduğumuzu öğrrendiğimiz gün riskleri de dr.lardan duyduk ve o günden beri korkuyoruz,hiç kafanıza takmayın,tedbiri elden bırakmayın ama sürekli bunu düşünmeyin,insan paranoyak oluyor ya..

canım ben 100lük yaptırmadım,değer aralıklarını bilmiyorum o yüzden,biraz yüksek duruyor ama dr söyledikleri önemli.
Canim inşallah endokrinde bişey çıkmaz ama diğer değerlerde de problem varsa bence TSHlar da yanlistir sen sakin ol bebislerini mutsuz etme:KK34:
36yı görüp doğum yapabilmek hepimizin hayali kuzum inşallah o günleri görürüz de hep birlikte sağlıkla kuvoze gerek kalmadan alırız minnoslarimizi:KK16:

Dımı ama:) icime su serptin kız cok vicdan azabı cekiyodum gecti simdi :)

:KK14::KK14: yaaaa ağlaya canım şimdi ben bugün 5 te 1 kurabiye yedim diye suçluluk duyuyorummm
Yaa selam vermeyi unuttum iyi mi:)))
Nasılsıniz kizlar biraz gezdik geldik bizde ya h.ici göbeğim 101 di şimdi ölçtüm 103 olmusuz nasıl ama:)))

Son düzenleme:
Bugün biz de alışverişteydik. :KK1: Oğluşlarımız için ilk aldığımız şey bebek odaları oldu. Ayy evlilik alışverişi gibiydi. Ne çok çeşit vardı yaa. Baktıkça daha çok kafası karışıyo insanın. Neyseki içimize sinen güzel bir bebek odası takımı bulduk. Biraz tuzlu oldu ama olsun napalım artık.:KK1: Almışken kaliteli ve sağlıklı olsun dedik. 15 Ocakta teslim edilecek mobilyalar. Ayy çok merak ediyo insan. Rabbim sağlıcakla ve hayırla kullanmak nasib etsin hepimize aldıklarımızi. Sırada hastane çıkışımız var. Ona da karar verdim zaten internetten alıcam. Özellikle aynı alıcam ki ayırt edemesinler :KK9::KK9::KK9:

:KK14::KK14: yaaaa ağlaya canım şimdi ben bugün 5 te 1 kurabiye yedim diye suçluluk duyuyorummm
Nasılsıniz kizlar biraz gezdik geldik bizde ya h.ici göbeğim 101 di şimdi ölçtüm 103 olmusuz nasıl ama:)))

Canım hadi bakalım bizim göbekler yarışta. Ama bizi geçemezsin sen biz 105 tik en son. Allah bilir kaç olduk:KK1::KK1::KK1:

hepinize iyi akşamlar anne adayları.ben yaklaşık 10 haftadır takip ediyorum ama en sonunda okumaktan yoruldum yazmaya karar verdim.şu an 18.haftamıza girdik Rabbimin izniyle iki oğlum olacak (inşallah) 15.haftamda ilk kez kanamam oldu 3 gün hastanede kaldım sebebini bulamadılar.normal dediler ama o günden beri raporluyum okula gitmedim progestan hap kullanıyorum endişelerim cok fazla hepinizden dua bekliyorum.

Allah bağışlasın yavrularını,dinlen bol bol,hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle.

bendede oldu 10.haftada oldu 18.haftada gecti yat dinlen hapını iç fazla ekşi yeme gecer inşallah korkma

ya ben çok yiyorum ekşii,korkutmayın insanı...

Slm kızlar nasılsınız?ben iyi olmaya çalışıyorum minik sincaplarım halen daha küvezde dualarınızı eksik etmeyin bugün bir hafta oldu bebek kokusunu alamadım hergün gidip görüyorum nilim verilen sütü kusuyordu şimdi çok az kusuyormuş...bir görseniz öyle şirinlerki içim titriyor rabbim hepinize en az 36.haftada doğum yapmayı nasip etsin.dualarım sizlerle sizlerde eksik etmeyin.

Canım hoşgeldin Allah bağışlasın minik sincaplarını,tez zmanda küvezden çıkıp yanına gelsinler inşaallah.Duan için de Allah razı olsun,amin..

Nettinn bacımmm:KK1: ya eti puf,benim aşerdğim ilk abur cubur:)
ben de sabahları yiyorum aferin bana,portakalımı yedim tokum hıhh:KK34:

Bugün biz de alışverişteydik. :KK1: Oğluşlarımız için ilk aldığımız şey bebek odaları oldu. Ayy evlilik alışverişi gibiydi. Ne çok çeşit vardı yaa. Baktıkça daha çok kafası karışıyo insanın. Neyseki içimize sinen güzel bir bebek odası takımı bulduk. Biraz tuzlu oldu ama olsun napalım artık.:KK1: Almışken kaliteli ve sağlıklı olsun dedik. 15 Ocakta teslim edilecek mobilyalar. Ayy çok merak ediyo insan. Rabbim sağlıcakla ve hayırla kullanmak nasib etsin hepimize aldıklarımızi. Sırada hastane çıkışımız var. Ona da karar verdim zaten internetten alıcam. Özellikle aynı alıcam ki ayırt edemesinler :KK9::KK9::KK9:
Ay ne guzellll maasallah Rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin canım:KK16::KK16: kimse anlamasin he güzel fikir valla:KK9::KK9::KK9:
Canım hadi bakalım bizim göbekler yarışta. Ama bizi geçemezsin sen biz 105 tik en son. Allah bilir kaç olduk:KK1::KK1::KK1:
Hadi ya maasallah bende büyüdük bayagi diyordum siz bizi gelmişsiniz tatlimm buyusunler büyüyüp kocaman olsunlar annesiii:KK34:

Canim ne güzel fikirler vermişsin teşekkür ederim bakalım inşallah ani bişey olmaz da yapabilirim tabi çok hoşuma gidiyor mutfakla aram iyidir ama hamile kaldigimdan beri giremiyorum özledim valla:))) kocis yemek yemeyi ozledi:KK1::KK1::KK1:

Canim inşallah endokrinde bişey çıkmaz ama diğer değerlerde de problem varsa bence TSHlar da yanlistir sen sakin ol bebislerini mutsuz etme:KK34:
36yı görüp doğum yapabilmek hepimizin hayali kuzum inşallah o günleri görürüz de hep birlikte sağlıkla kuvoze gerek kalmadan alırız minnoslarimizi:KK16:

Canım çok sağol,inşaallah hepimiz en az 36yı görürüz.th için mutlaka gidicem,içim rahat etsn kendi kendime kurarım ben..
mutfağı seviyorsan yaparsın cnm,yavaş yavaş yaparsın nolcak kendini yorma sakın.Kocişler de az daha sabretsin:)

Canımcıııııımm,1 kurabiye kaçamağı yaparsın ama başka yerden kısarsın,ekmekten,patatesten,pirinçten diğer karbonhidratlardan..arada ödül ver kendine abartmadan ve diğerlerini dengelemeyi unutmadan:) birşey olmaz Allah'In izniyle..

Hayırlı olsun eşyalarınız:)Güle güle kullansınlar. Neden ayırt edemesinler bebişleri annesi?:KK14:
ya sen de karıştırırsan?:KK1:

Canim sabır Allahimin izniyle en yakın zamanda alırsın bebislerini evinize gidersiniz bu dönem biraz zor geçecek belki ama büyüyüp kocaman olacaklar hem minik bebişler çabuk büyurmus sende anlamayacaksin nasıl oldugunu:KK34:
Dualarımızdasın Allah razı olsun aminnnn:KK16:

Canım çok sağol,inşaallah hepimiz en az 36yı görürüz.th için mutlaka gidicem,içim rahat etsn kendi kendime kurarım ben..
mutfağı seviyorsan yaparsın cnm,yavaş yavaş yaparsın nolcak kendini yorma sakın.Kocişler de az daha sabretsin:)

Canımcıııııımm,1 kurabiye kaçamağı yaparsın ama başka yerden kısarsın,ekmekten,patatesten,pirinçten diğer karbonhidratlardan..arada ödül ver kendine abartmadan ve diğerlerini dengelemeyi unutmadan:) birşey olmaz Allah'In izniyle..

Hayırlı olsun eşyalarınız:)Güle güle kullansınlar. Neden ayırt edemesinler bebişleri annesi?:KK14:
ya sen de karıştırırsan?:KK1:

Evet bi kaç sene sabretmeleri gerekecek çünkü minnaklarimiz gelince hiç vaktimiz olmayacak:))) oh olsun gobisi erir azcik:KK9::KK9:
Evet canım içinse kalacağına git ki doğru degerlerini öğrenirsin için ferahlar:KK34:
Canım korkuyorum açıkçası beni pilav tatlı patates vs yemedigim halde değer böyle çıkıyorsa bi de onları yesem daha beter olur diye endişe ediyorum zamanla sakinlerim ama:KK9::KK9:

Kizlar herkese iyi geceler henüz geçmişi okuyamadim umarim herşey yolundadir. Ben bugün baya bi panik yaşadim, kum döktüğümü söylemiştim gece acile gidecek kadar ağrim oldu ama gitmedim. Bugün eşimin ısrarı ile doktorumu aradim. Anlattim ağrim oldu gece şimdi geçti idrarim da kum çıkmış dedim. Açikcasi sali gelince bakariz kumdan olmuştur ağri demesini beklerken hemen hastaneye gitmemi bazen başka ağrıların da doğumu vs tetikleyebildigini yada iki agriyi karistirabilecegimi, vajinal rahim boyuna da bakip nöbetçi doktor beni arasin dedi. Apar topar gittim ama çok korktuk, çok şükür bir sorun çıkmadı. Hatta bu sefer idrarda kum ve lökositte yok sadece orta bakteri demiş nasil oldu bu kadar ağrim oldu bilmiyorum. yine de 1 kullanimlik monurol saşe diye bir karisim verdi kendi doktoruma sorunca da içebilirsin dedi. Madem önemli bir sorun yok niye şimdi boş yere ilaç içi yorum :KK43:( bu ilacı kullanmış olan var mi aranizda?
Özellikle benim haftamda olan kizlar bu haftalarin riskli olduğunu fazla ağri vs olursa ciddiye almami söyledi doktorum sizinde bilginiz olsun :KK34:

Canim inşallah turp gibi çıksınlar kuvezden :KK16: o zaman bol bol koklaşırsınız.... Maşallah kuzularina, sende biraz uyku depola bari :))
slm güzel anne adayları sanırım hepiniz ikiz hamilesiniz benim 3 yaşnda bir kızım var tüp bebekle hamile kaldım ve tekrar tüp bebek yatırdım şimdi 5+5 günlük hamileyim ve ikizler bu gün öğrendik kalp atıışı başlamış:nazar: ama daha küçük oldukları için duyamadık bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim benide aranıza kabul ederseni çok sevinirim bulantılar sebebiyle pek giremiyorum ve hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alın inş maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:nazar değmesin bebeklerinize ve size dr bu gün biraz ikiz gebelik risklerinden bahsetti ve beni korkkuttu inş sorunsuz bir hamilelik olurr

Hoşgeldin Canim aramiza inşallah rahat bir hamilelik geçirip sağlikla alirsin kuzularini :KK16:

Canim kontrolünde ciddi birşey cikmamis şükür :KK16: benim de TSH çok düşük biliyorsun araştirmistim 3-4 aydan sonra kendileri üretiyomuş bebişlerin korma yani tabi yine takip ettirirsin. Yanlis bile olabilir Saglik ocagindaki...
Kız 36. Hafta ne güzel Rabbim görmeyi nasip etsin hepimize... Ben kuzulara da tembihliyorum 36,dan önce gelmek yok diye :KK1: inşallah anne sözü dinlerler...

SEDEFciimmm senin de gözün Aydin maşallah paşalara gayet iyi kilolari küveze girmeden kucagina alacaksın Allah'in izni ile...

Kizlar herkese iyi geceler henüz geçmişi okuyamadim umarim herşey yolundadir. Ben bugün baya bi panik yaşadim, kum döktüğümü söylemiştim gece acile gidecek kadar ağrim oldu ama gitmedim. Bugün eşimin ısrarı ile doktorumu aradim. Anlattim ağrim oldu gece şimdi geçti idrarim da kum çıkmış dedim. Açikcasi sali gelince bakariz kumdan olmuştur ağri demesini beklerken hemen hastaneye gitmemi bazen başka ağrıların da doğumu vs tetikleyebildigini yada iki agriyi karistirabilecegimi, vajinal rahim boyuna da bakip nöbetçi doktor beni arasin dedi. Apar topar gittim ama çok korktuk, çok şükür bir sorun çıkmadı. Hatta bu sefer idrarda kum ve lökositte yok sadece orta bakteri demiş nasil oldu bu kadar ağrim oldu bilmiyorum. yine de 1 kullanimlik monurol saşe diye bir karisim verdi kendi doktoruma sorunca da içebilirsin dedi. Madem önemli bir sorun yok niye şimdi boş yere ilaç içi yorum :KK43:( bu ilacı kullanmış olan var mi aranizda?
Özellikle benim haftamda olan kizlar bu haftalarin riskli olduğunu fazla ağri vs olursa ciddiye almami söyledi doktorum sizinde bilginiz olsun :KK34:
Kiiiz cok gecmis olsun..dikkat et tabi..hepimiz dikkat edicez artık..ben hamilelikten once kullandım onu idrar yolları için hamilelikte de kullanılıyor bildigim kadarıyla..doktor verdiyse vardır bi bildigi kullan sen onu..

X