2014 ikiz anneleri

Bisi olmaz heralde canım ya olsa olsa miden bozulur biraz.. Tadı iyiydi dimi?

ayşee canımm nasılsın bebekler nasıl inşallah bebeklerine bir an önce kavuşursun doğum haftan da iyi sadece bebeklerin biraz kendini toparlamaya ihtiyacı var

Canım valla bende anlamıorum haftaya göre ay hesabını kafam karışıyo kime ne diyecegimi şaşırdım :) bende şimdi 7ye girdim diorum dogrudur herhalde hehehe

canım evet korkma sedefin tablosuna göre de 7.aya giriyosun ne güzel ben zaman hemen geçsin istiyorum

doktor 5.aya yeni girdin deyince kafam karıştı neyseki biraz anladım beyazcım her bebek günde yaklaşık 10 gr alıyormuş ben de inanamıyorum şaka maka derken bebekler büyüyor senin sat neydi benimki 5 ağostos sanırım aramızda 5 gün filan var canımm sabahları hep süt içiyorum bebişlerim sütü seviyolar galiba ondan olabilir

aksucum 2 günden bi şey olmaz bebeemmmm için rahat olsun

kızlar ne dicem size benim oglumda kalma bi sürü kıyafet var şimdi ikizlere 2 tane hastane cıkışı alıcam yeni olarak.oğlumdan kalan genelde 3-6 aylık kıyafetler var acaba daha fazla yeni dogan için alsammı bilemedim bir sürüde kıyafet var hepsi cok yeni hiç giydirememiştim ya 1 ya 2 cok hızlı büyüdü.bi fikir verin canlarım cumartesi alışverişe cıkıcam cıkmışken alaım .

Varsa alma canım ya ne gerek var.zaten dediğin gibi çabuk büyüyolar.şanslısın:)

Varsa alma canım ya ne gerek var.zaten dediğin gibi çabuk büyüyolar.şanslısın:)

İnanırmısın bu kıyafetlerle kaç cocuk büyür :)) oglum 57 cm 3500 kg dogdu ona bi tane hastane cıkışı aldım digerlerin hepsi 3-6 aylık onları bile öyle cok giymedi.Bunlarada diorum birer tane hastane cıkışı 2-3 tane tulum alaım gezmeklik :) Tabi gezermiyiz o mechul :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…