2014 ikiz anneleri

Tabi canim inşallah tanisiriz zaten benim kimsem yok burda:)
Benim burun kanamalarım gecti canim ve rahat nefes almaya başladım memnun kaldim yani ama benim kuruluktan dolayi kaniyordu damar genişlemesi varsa onun ocin bisey diyemem hamilelikte olabiliyormus çünkü
Bu arada uyku nerdeyse bana ugrasin

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81---- 50-------- 50-------- 100 -------100 Okudu

Fpmk------50---------50---------50---------50 Okudu

Pınar-------

Esalales----

Seybil----

Mrsbeyaz--

Alexandria--

Asbelove--

Glaze-------

Rabbim şimdiden dualarımızı kabul etsin... Mümkün olduğunca güncellemeye çalışıcam ki daha çok aklımıza gelsin Sizde okudukça toplu söylemeyi beklemeden parça parça söyleyebilirsiniz....

Canim kızcemiz daha büyük olduğu için kizin Icerdeki karate hareketlerini daha çok hissediyorum bi de erkek önde daha dar alanda olduğundan onun donuslerini bile hissediyorum ama alanı dar olduğundan kız gibi oynayamiyor dün sanki dogmusta sağ gobisin üstüne yüzü koyun yatirmisim gibi çıkardı poposunu sirtini sipam çok mutlu etti beni
Benimde mideme bastiriyo şimdiden azıcık bisi yesem tıkanıyorum..:)
Ay o mide sorunu bende de var azıcık yesem tıkanıyorum bi de yanmalarda başladı reflü olmuş gibiyim
Ben kan sulandirici iğne de yapıyorum ya canım onun da etkisi var bende ama etrafa şu koyup deneyeyim bi belki az da olsa hafifler.
Senin memleket neresi canım sanırım memlekette doğum yapacağım demistin
Ah ah o uyku kaçıp gidiyor bi yerlere şimdi de ben nobetteyim:))

Son düzenleme:

he doğru,ay yazdığım şeyi unutuyorum ya,doğru öyle dedim tamam:) 2 gündr bir oğluşum oraya tırmanıyor sanki,her ikisi değil ama.

Allah bağışlasın canım,sağ salim en kısa zamanda evinize dönersiniz inşaallah.

Canım başın sağolsun,hayvan sevgisi de bambaşka birşey biliyorum,insanın onlara birşey olursa aklı çıkacak gibi oluyor sevgiden,inşaallah acı çekmemiştir hastayken.eşini de affetmekle iyi yapmışsın,suçu yokmuş adamcağızın.

Günaydın kızlar

kızlarr ilginize çok teşekkür ediyorum..
gerçekten yazdıklarınız beni çok mutlu etti.keyfımı yerıne getırdı..
sizi okuyorum ya burda sankı bende yaşıyormuşum gibi hissediyorum ne bıleyımm ki duygularım bu şekilde..
İnşallah bi günn bende buraya hamileyimm diye yazabilirim..
evlat hasreti çekmek çok zormuş be kızlar..Yine herşeyde bir hayır vardır diliyorum ALLAHA sığınıyorum..
arada gelip yine sizi okur bişeyler yazarımm
Allaha emanet olunn siz ve minicik meleklerinizz

Kütahyada canım burda kimsem yok hem güvenemiyorum daha önce özel bir hastanede 6 yıl çalıştım ve cok sevdiğim bir doktorum var o yüzden Allah nasip ederse oraya gitmeyi planlıyorum..

Günaydın kızlar:)ellerim artık öyle şişiyoki sabahları özellikle,harekt ettirirken ağrıyo.sabır napalım dayanıcaz:)

Günaydin canlar.hepinize guzel dilekleriniz icin tsk ederim Allah razi olsun.cok şükür annem iyi bikac saate cikaricaz hastaneden.Rabbim kimseyi saglikla sinamasin inşallah.sizlerinde gonlunuzden gecen tum dualarinizi kabul etsin.

Aysecim gozun aydin Rabbim anali babali buyutmek nasib etsin insallah.tez zamanda sagligina kavussun yavrularin.acil sifalar..

sedefcim dun senin ayak sisligin icin tam yaziyodum esim gelince cikmak zorunda kaldim hastaneye goturdu annemin yanına.ayak sisligi 3 hafta oncesine kadar bende vardi 1 numara buyuj aldigim ayakkabi bile sıkıyordu.dr kilona dikkar et dediginden beri ekmek gun boyu 3 dilim yiyorum ve odem varmi diye hep baktigi halde odem olmuyodu ayak balon gibiydi.dikkat ettigimden beri ayaklarim sondu sisligi.seninde yediklerinden kaynaklidir.bide uzanirken ayaginin altina.destekle yukselt yatarkende gece aynen destek koy.o zaman sislik kalmicak bak.catlaklarda zaten bende olmamasina ihtimal vermiyordum ama kremleri en az hasari gormek niyetiyle kullanmistim.bendede suan yok ama olucak o kesin :)) ikiz dogurup çatlamadim diye duyamayiz herhalde.yavrularimizin imzasi onlar hatira bırakıyolar.

Bak şimdi yine almaya karar verdim ne kadar çabuk karar değiştiren bi insanım ben yaaaa :)

Kızlar buhar makinasını bende 75 liraya aldım arnica markası.ama daha uygun fiyatada var

Canım bu iyiymiş! Benim eşim böyle oda uygun nem seviyesine gelince kendi kendini kapatan bişey istiyo (var mı böyle bişey bilemiyorum) hani bu elektrikli sobalar gibi. biraz daha bakıp, eğer böyle bişey yoksa ben de ucuzundan bişey alırım. ben gerekli mi değil mi ondan bile emin değilim zaten.

Sağolsasın canım. Ya bi kaç sorum daha olacak sana, bu burun spreyi dediğimiz şey çocukların burnunu açmak için değil mi?

Ya benimkiler hep bi hafta önden gidiyorlardı, ben de seviniyodum ooh maşalallah diye :) sonra ayrıntılıda prof. "eyvah, bu ikisi de bi hafta önden gidiyo" dedi, biz de "e güzel bişey değil m bu" dedik, o da "biz herşeyin haftalarıyla uyumlu olmasını isteriz" diyince, ben korktum, şimdi de biraz tombiş gelnce bebekler, panik oldum erken falan gelirler mi ki diye... inşallah gelmezler ya, 36 ya kadar kalırlar...

Benim doktor kafasına falan normal diyo da, benim doktora göre herşey normal olunca, insan bi acaba diyor işte :)))

Canımm çok şükür sağlıkla almışsın bebişlerini kucağına, Allah sağlıkla eve gitmeyi de nasip etsin inşallah. Çok şükür, haftan iyi aslında doğum için. Allah hepinizin yardımcısı olsun, sağ salim eve gidin hep birlikte inşallah.

Günaydın kızlar

Günaydın hepinize :)

Anladım canım bende tuzu ve ekmeği azaltıyım o zaman,tuz zaten çok az kullanıyorum..ay çatladığımı görünce bi moralim bozuldu.kendimi hep ikiz annesi aynı zamanda çıtır anne olarak nitelendirmek istiyodum:))olsun napalım bu kadarına şükür:)temennim çoğalmaması:)

Günaydın kızlar:)ellerim artık öyle şişiyoki sabahları özellikle,harekt ettirirken ağrıyo.sabır napalım dayanıcaz:)

Benim de canım ya :) Ya asıl komik olan 30. haftaya giriş yaptım geçen cuma, ertesi gün parmaklarım şişmeye başladı. ya dedim nasıl hafta dönümünde başlar değişiklikler. daha önce de oldu böyle bir iki şey. yüzükleri sabah takamıyorum, akşam zar zor takıyorum artık. bugün ayakkabımı da giyemedim sabah evden çıkarken, yazık eşim bi yandan, ben bi yandan zar zor soktuk ayaklarımı içine :) operasyon şeklinde giyindim yani. bi izin zamanım gelse...

Otomatik kapanan varmı bilmşyorum canım benim aldığımda çok şık ama:)led ışıklı,görüntüsüde vazo gibi:)

Hah işte bendede aynı oldu:)32 hafta bitti çatlak gördümsizdede öle olcakmı bakalım:)

Selam kizlar.. belki hatirlayan vardir pazartesi ayrintili ultrasonumuz vardi. Bebeklerin ense kalinligi birinde 1.6 digerinde 3.0 cikti. Peenatest onerdi doktor.. dunden beri agliyorum bugunde baska bi doktora gidiyoruz. Aksu, sen prenatesti ne sebeple yaptirmistin cnm? Kizlar ense kalinligi olculeriniz bukadar kotu cikan var mi ( ne yapicagimi ne dusunecegimi bilmiyorum...

Canım 3 ün ğstündeyse riskli diye bilşyorum ben yanlışmı biliyorum?tek doktorla kalmayın başka doktora gidin.

3 SINIRMIS jelibon (( kotu dedi doktor.. yoldayiz suan baska doktora gidiyoruz umarim yanilmistir gerci 45 dk bakti dr..

burda bieçok kişi nidilat kullanıyor galiba, adalatta aynı içerikte bir ilaç diye biliyorum ben.

ne güzel bu haftalara gelmen, üstelik hala da çalışıyorsun. gerçekten maşallah sana, Rabbim nazardan saklasın. aşağı inmiş olabilirler canım ama bu hemen gelecekleri anlamına gelmez, daha durur onlar sen kalbini ferah tut

miniklerin hoşgelmiş aslında haftan da kötü değil ama demek biraz daha kilo almaları gerekiyor. organ gelişimlerinde sorun yoksa çok dert etme canım. hemen büyüyor minikler. sen onlar küvezde güzel güzel bakılırken kendini toparlamaya bak, hızlıca iyileş, bol bol sıvı tüket...eve gelmelerine hazırlanmış ol inşallah bundan sonrası hep güzel olacak

Canım bende 3 un üstünde çıkarsa riskli diye biliyorum..peentest yaptırsan ve allah korusun sonuc kötü çıksa aldırmayı düşünür musun? Eger hic kıyamam diyosan yaptırma bence 20 haftada ayrintiliya giriceksin o zaman da belli oluyo bazı seyler..birde sadece ense kalınlığı degil risk olan beslendiği damarın akım şiddeti ve kalp kapağı kaçağı burun oluşumu da önemli bunlar da risk yoksa cok da takma kuzum bebisin iyidir ins..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…