2014 ikiz anneleri

Olmazmı canım gecen bende sormuştum hatta bunu.heran çıkacak gibi tekmeliyolar bazen

ödüm patlıyor bazen,yer daralmaya başlayınca mı yapıyorlar,kas egzersizi mi yapıyorlar bilmiyorum ama çok korkuyorum.sordun mu canım dr.una?ben bu hafta dr gitmedim,gidince sorucam untmazsam

ödüm patlıyor bazen,yer daralmaya başlayınca mı yapıyorlar,kas egzersizi mi yapıyorlar bilmiyorum ama çok korkuyorum.sordun mu canım dr.una?ben bu hafta dr gitmedim,gidince sorucam untmazsam

Doktorum onada normal dedi:))bebekler o kadar aşağıda değiller ama vurdukları zaman sen orda gibi hissedersin dedi.iyi dedim bende:)

Maşşallah canım, Tez zamanda eve götüreceksin inşallah yavrularını...

Süper canım...Allahım korusun yavrucuklarımızı Bizim de pazartesi kontrolümüz var... Nst ne ki? İlk kez duyuyorum...

Vaaav cok iyiymiş :) darısı basımıza:) benim cildim kuruyor ya nemlendiriyorum bolca ins çatlamaz..
Ayy ne gzl canım çok şanslısın:)bendede henüz yok inş olmaz.
Sende miiii:) cok iyiymiş:) ben mustelaya sabah aksam devam:) ins çatlamam:)
Benim annem de çatlamış ama cok fazla degil ins ben çatlamam..bu arada sen bu saate gece mı diyosun:) ben gece diye 11 den sonrasını söyliyim canım hep bisi çeker geceleri..yersem de rahatsız olurum bide:)

Dün gece bol yağlı yumurta yaptım peynirli yaptım:))yedim valla:)bu arada kuzlar sölemeyi unuttum:)en zayıf ikiz hamilemsin dedi:)nasıl mutlu oldum:))halbuki 20 kilo aldım

ohh yarasın inşaallah kuzucuklara:)Kızım ne yediğini niye söylüyorsun,ortalık hamile dolu:)
ay insan mutlu olmaz mı:) ama gene de geceleri çok salmayalım,daha nasipse vaktimiz var,kilolar gelicek daha..

Ewet canım genlerde önemli,benim annemde teyzelerimde yok.kakaokremi bendede var:)

LaZermi yaptırdı yengen?toplam ne kadar mal oldu?bide nerde yaptırdı

ayy yok seneler oldu lazer mazer yoktu ozaman gerdirmişti sanırım i kayseride oldu ameliyat sonrasıda lekeler için kremler kullandı ama maliyeti konsunda hiç bir fikrim yok

ben geceleri meyveyle geçiştirmeye çalıştım yoksa mide yanması yapıyor cnm aman ayda bir kaçamak yap nolacak ... o hareketlerden korkma ayaklar aşağı doğruysa hele acaip rahatsız ediyor benim tekinin ayaklar aşağıdaydı bu hafta öbürüde dönmüş balık gibi çırpınıyolar içim bi hoş oluyor

Maşşallah canım, Tez zamanda eve götüreceksin inşallah yavrularını...

Süper canım...Allahım korusun yavrucuklarımızı Bizim de pazartesi kontrolümüz var... Nst ne ki? İlk kez duyuyorum...
Nst bebeklerin kalp atışlarını ve sendeki sancıları ölçüyo canım.benim sancım çıkmadı allahtan.

Ewet canım mustela kullanıyorum bende.onu sürünce cildim sanki soyuluyo seninde ölemi

ohh yarasın inşaallah kuzucuklara:)Kızım ne yediğini niye söylüyorsun,ortalık hamile dolu:)
ay insan mutlu olmaz mı:) ama gene de geceleri çok salmayalım,daha nasipse vaktimiz var,kilolar gelicek daha..
Kır iki yumurta ye:)))oh miss:))

Sen zaten örnek hamilesin bende imreniyorum:)inş senin haftanı görürüz..meyveeyle geciştiriyosan süper:)

Doktorum onada normal dedi:))bebekler o kadar aşağıda değiller ama vurdukları zaman sen orda gibi hissedersin dedi.iyi dedim bende:)

benim dr da normal,panik yapma der kesin:)

Benim annem de çatlamış ama cok fazla degil ins ben çatlamam..bu arada sen bu saate gece mı diyosun:) ben gece diye 11 den sonrasını söyliyim canım hep bisi çeker geceleri..yersem de rahatsız olurum bide:)

canım en geç saat 8den sonrası benim yemek yemek için kendime yasak koyduğum saat.ama arada vücut isyan ediyor,eskiden olsa gene aldırmazdım ya,kuzular aç kalsın istemiyorum,bi de şekerim düşüyor arada yazmıştım ya,yedim o yüzden:)11 çok geç ya,biz onu eşimle sadece 1 kez yaptık,eve ismi bizde saklı bir fast food söyledik:)

Nst bebeklerin kalp atışlarını ve sendeki sancıları ölçüyo canım.benim sancım çıkmadı allahtan.

Ewet canım mustela kullanıyorum bende.onu sürünce cildim sanki soyuluyo seninde ölemi
Canım biraz bolca sürüp olabildiğince fazla alana çabucak sürüp cok fazla yedirmiceksin elinle cunku hemen kuruyup yapisiyo cildimize ve orayı nemli tutuyo elimizde cok yedirirsek sürdüğümüz kremi soymuş oluyoruz aslında..soyulan derimiz degil:) mustelaya başladım başlayalı dusa girdiğimde sürdüğüm yerler kremli gibi kaygan kaygan oluyo suyun altında bu da iyi bisi demekki nemli kaliyo

O fast food dan tiksindim ben nedense:)yiyemşyorum artık.iyide oldu tiksindiğim

Kır iki yumurta ye:)))oh miss:))

Sen zaten örnek hamilesin bende imreniyorum:)inş senin haftanı görürüz..meyveeyle geciştiriyosan süper:)

amin inş. her gece yatmadan hepimiz için dua ediyorum ... meyveyide hiç sevmem zorla bir elma , 2, 3 mandalina okadar :) son nstye girdiğimde ebe hergün bir çikolata ye dedi birde ılık suya bal karıştırıp iç dedi . kızlar birde daha önce söyledimmi bilmiyorum ama şu karışım bebeğe kilo aldırıyormuş 1 muz bir kaşık bal ve bir bardak süt iyice blendırdan geçirip içiyormuşsun .. sütten tiksindiğimden içemiyorum içebilen varsa içsin .. arkadaşımın bebeği düşük kilolu ve erken doğum riskli olduğundan doktor söylemiş son 1 ayda 1kilodan fazla aldı dedi ama tabi tek bebek

Ay ne güzel ya, meyveyle geçiştiriyorsun demek, süperrrr... ben geceleri çok abur cubur yiyorum. Her gece çikolata yiyorum, p.tesi kontrolümüz var bakalım kaç kilo almışım

Anladım canım, sanırım şu doğumda da koydukları makine... Çok sevindim senin adına

Hmm anladım canım bende öle yapıyım artık

Ya nası yasak koyabiliyosun yaa o yasaktan bende istiyorum..:) hic yapamadım ben bunu:)

Ben de süt veya meyve veya son zamanlarda galon galon portakal suyuyla idare ediyordum:) ama bugün çok erken yedik yemeği..

ay evet aynen dediğin gibi aşağıda minik birşeyler geziyor,ayakları olsa gerek,bi de arada sanki yere düşüyormuş gibi bi çarpma hareketi oluyor,napıyorlar anlamıyorum,keşke evde de usg olsa:)

ayy sedef seni alıntılıyamamışım.hala yumurta diyo,benim canım çekmiyor da başkasının çeker diye dedim:)

Ya nası yasak koyabiliyosun yaa o yasaktan bende istiyorum..:) hic yapamadım ben bunu:)
Aynen ben de canım, eşimle birlikte bütün gece yiyoruz resmen

Yemek istiyorsan ye canım 1 kereden hiçbişeycik olmaz, bak bize her gece böyleyiz

İyi oldu canım söylediğin.benimkilerin kilosu 2300 ü bulursa doğumum daha yakın bi yerde olcak bizim içinde daha iyi olcak çünkü Zaten benşm doğum kırıkkalede değil ankarada olcK.hemen yarın başlayım bu karışıma..

Bende ilk defa bugün girdim nst ye:)sıkıcı ama:)abur cuburu azalt hatta kes:)hele cips yiyosan hiiç yeme

Tamam tamam sustum

O fast food dan tiksindim ben nedense:)yiyemşyorum artık.iyide oldu tiksindiğim

iyi olmuş o zaman,ben de hamileliğimden beri sanırım 1 kez yedim,taş çatlasın 2dir.

canım muz kabız yapıyor ve çok kalorili diye önceden yarım yerdim ve hergün de yemezdim,birkaç güne bir yerdim.ama sende duyduktan sonra ve kramplara da iyi geliyor diye bu ara hergün yemeye başladım,süt de içmeye çalışıyorum,bakalım dr gittiğimizde anlarız gerçekten faydalıysa devam ederim:)sağol paylaştığın için. Bu arada ebe çikolata ve balı nst.de hareketleri daha iyi anlaşılsın diye mi bebekler kilo alsın diye mi önerdi?çikolata bebeklere yarıyor muymuş ya:44:

Canım kalp damar rahatsızlığına yol açtığından,ben de sağlık konularında biraz hassas olduğumdan ve kendi ailemde geceleri onu da yiyelim bunu da yiyelim tarzında bir alışkanlık olmadığından böyle gelişti,sonrasını ben devam ettirmeye çalıştım.ama vücut alışıyo ve yasağı bozarsan kilolar geliyor o yönü kötü:)Ben bi ara yoğun çalışmaktan gündüz birşey yemiyordum,gece geç yiyordum,10-10.30 gibi,hayatımda ilk defa kilo aldım.çok almadım ama zor gitti,o yüzden göbek dışında vücuduma kilo almaktan korkuyorum biraz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…